Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Петя Пенева

Екрана на лап топа се изключва?

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди 3-4 дена ми изгоря буксата за зареждане на лап топа. Оправиха ми го в сервиз и ми го върнаха оня ден със сменена букса и оправено зарядно. Още на същия ден, когато работих с него за 1-2часа екрана просто спря. Нямаше син екран, не изписа грешка, просто се изключи, но самия лап топ работеше - клавиатурата си светеше, както мишката и старт бутона. Изключих го и като го включих пак си работеше. Но проблема си продължаваше поне по 3-4 пъти на ден. Забелязах, че се получава като мръдна самия екран,дори леко. Днес проблема отново го имаше, но след като го изключих, затворих го и го оставих за 3-4 часа, сега екрана изобщо не реагира.. Ще го занеса отново на ремонт, но чак в понеделник. Притеснявам се да не е нещо сериозно и непоправимо. :/ Идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е от кабела който свързва монитора с лаптопа. Сгафили са при сглобяването предполагам. (т.е. не изглежда сериозно)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом се получава при размърдване, е възможен лош контакт... възможно е  и случайно съвпадение - да си е заминала лампата на подсведката точно след ремонта... ако е от подсветката трябва на тъмния фон все пак да се вижда изображение (най лесно се вижда като се пусне експлорер (winkey + E) защото фона е бял а имената на файловете и папките с черни букви)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.