Tihomir Tilev

как се отключва софтуерно nokia lumia 520 (windows phone 8)?

3 мнения в тази тема

искам да попитам как да си отключа нокиата софтуерно (а не сим отключване) става въпрос за да се теглят платени приложения от нета.

благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като си ги платиш... заключването не е  в самия телефон а от "другата" страна

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парички, парички те отключват всичко :lol6:

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• Проблеми при инсталиране на Windows
      от Мирослав Михайлов
      Здравейте,вчера си купих нов лаптоп (HP ENVY ) и самият лаптоп няма СД/ДВД .И беше със инсталиран Уиндолс10. Понеже аз го НЕнавиждам, и реших да си инсталирам 7-мицата.И качих уиндолсана УСБ и като рестартирах компютъра и влезнах в боот менюто  и ми изписа следната грешла ( ще я кача на снимка ) 
      Някой който е  наясно със проблема, ако може да ми удари едно рамо:) Благодаря предварително 

• Проблеми с Win 10 и Bluetooth GPS Receiver
      от callpchelp
      Наскоро закупих таблет с Win 10, който няма вграден gps и т.н. Освен всичко по начало Win 10 няма такава функция ( или не е доработена ), има вграден ''сензор'', който за съжаление поддържа само вградени устройства. В моя случай получава позиция от Wifi, като в момента заради 4g доставчика ми ме позиционира само в София... представете си колко е нелепо. При опитите си да изпозлвате външен носител ще срещнете затруднения. В случая аз срещнах затруднение. Инсталирани са 5 GPS програми ( 3 от Win app store - Map factor, Navmii, и други 2 - iGO, garmin for PC ). Рових за информация къде ли не, едиственото кеото намерих, като решение на проблема са платени програми на космически цени, като най-добрата е GPSDirect. GPSDirect имаха и пробна версия, с която можете да инсталирате САМО едно устройство на машина. Преди да закупя gps bluetooth приемник, реших да пробвам програмката като вържа андроди устройство, и работи. Взех си Bluetooth GPS Hulux 236 за проба, инсталирах драйвери, свързах го ( Pair)  и до там. Нито една от програмите ен го засича, опитах се да деинсталирам вече предния опит с андроид устройството, но е невъзможно. И до тук с всичко.ю

Въпроса ми е дали има някой, по-информиран от мен в Bluetooth GPS за Win 10 насока, който да помогне да се намери някакво решение на проблема ? Ако има такива, споделете. Смятам, че е смешно една програма да струва, колктоо цяло GPS устройство...
    • Как да си пия протейна.
      от stoian32
      Здравейте взех си протейн на амих ‘‘PURE WHEY HYDRO’’ дозировката му е 30 грама на доза.На него пише да се взема след тренировка и преди лягане.Но тъй като тези дни ми се налага да тренирам при вечер към 7 защото през деня съм зает как да го приемам.Да кажем че свърша тренировката към 8 9 взема 1 доза след това кам 11,12 ,1 лягам трябва да взема пак не е ли твърде много за толкова малък период.Бихте ли ме посъветвали как да го приемам.Благодаря ви много ! Тежа около 100 кг.
    • Как да свържа усилвател към фабрично радио
      от stoian32
      Здравейте искам да ме посъветвате как да свържа усилвател с бас каса към фиат стило . Аз съм със фабричното радио със касетката,имам вход за ''CD CHANGER'' и сега ще си купувам такъв.Мислех да сменя сд-то но искам да си ползвам копчетата на волана.Има ли някакъв начин да свържа усилвателя към сд-то или към CHANGER-А .Благодаря ви много.Има ли начин да си намеря някакъв CHANGER в който да вкарам и усилвателя и да пасва с този касетофон , защото този CHANGER който искам да си взема няма друго изходи освен този за към сд-то . Ето такъв е  CHANGER -а извинявам се ако правя реклама.http://www.ebay.co.uk/itm/Blaupunkt-PSA-96365979XT-5-disc-cd-changer-peugeot-206-307-807-citroen-C3-C8-/222090999657?hash=item33b5a7b769:g:6S0AAOSwd3dXFTPM.Моля за съвети. Има ли някакъв вид преобразувател/конвертор  с който да пусна усилвателя към касетофона ? 

• Странен проблем с часовника на Windows XP
      от xXx*Triple*xXx
      Привет колеги от скоро съм забелязал един доста странен проблем с часовника ми на Windows XP проблема е следния когато включа компа часовника се премества с 8 часа назад но това не е всеки път ами на 5 пъти веднъж вчера случайно реших да погледна колко е часа реално беше 16:24 а часовника се беше върнал на 08:24 оправих го на правилния час запаметих и сега всичко си е наред но когато му скимне се мести назад с 8 часа от самосебеси.
      Въпроса ми е ? каква е причината за този бъг ако някой знай да драсне някой друг коментар м/у другото сканирал съм с няколко антивирусни програми включително и с малуаре байтс и след сканирането показва,че не е открит подозрителен обект/обекти това ми е ясно,че няма вируси та значи се дължи на друго нещо,някой ако знай нещо по въпроса да драсне Мерси Предварително
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение