Tihomir Tilev

как се отключва софтуерно nokia lumia 520 (windows phone 8)?

3 мнения в тази тема

искам да попитам как да си отключа нокиата софтуерно (а не сим отключване) става въпрос за да се теглят платени приложения от нета.

благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като си ги платиш... заключването не е  в самия телефон а от "другата" страна

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парички, парички те отключват всичко :lol6:

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• Проектор свързан със смарт-телефон
      от Niksanae
      Здравейте!

Имам мини проектор ТУК! който искам да свържа със Смарт-телефона си чрез MHL Micro USB преходник но нищо не се получава ?!
      Свързах и Data Cabel от UBS-то на проектора към MHL преходника но не се покзва никаква картина на проектора?
      Опитах като инсталирах софтуер за телефона но нищо отново..
      Смарт-телефона е Kingzone K1 Turbo с Android 4.4.2
      Разгледах доста варянти и видеа но не открих нещо съществено ..
      Моля даите малко акъл как да го подкарам?!
    • Проблеми при инсталиране на Windows 7
      от mimincetu7
      Здравейте, отново! Бих искала да ви попитам как да преинсталирам компютъра си добре и да се отърва от предишните ми проблеми които съм имала. Пробвах да си преинсталирам компютъра като сложих диска и рестартирах компютъра. Форматирах двата диска но нищо. Бихте ли ми помогнали да си го оправя така че все едно е бил на сервиз? Така все едно никаква преинсталация не правя само където приложенията ми се загубват но за нищо  Благодаря ви предварително. Това ми е много спешно!!! 
    • Проблем с компютар
      от Niksanae
      Здравейте имам проблем с компютара ми!
      Когато цъкна на старт менюто и избирам да го хибридизирам вместо да го изключвам!
      След известно време натискам Power-бутона зарежда Bios-а след това зарежда Windows-a влиза на десктопа и забива!?
      След това рестартирам защото е забил и нищо не става около 10 мин съм чакал да видя дали ще стане нещо и дали ще се оправи. След рестарта зарежда биоса до  монета в който трябва да стартира Windows-а се ресва на ново и така все едно няма записан Windows?
      Поставям DVD с Windows, Boot-вам и след това цъкам да го поправя, сканира за Recovery съответно не намира точка за връщане и рестартирам след това успява да стартира като явно изчита windows файлове от DVD-то!

Машината е старичка
      Дъно: gigabyte ga-ma68vm-s2
      Ram: DDR2 1GB
      Процесор: AMD Athlon(tm) 3500+  2.20Ghz
      Видео процесор: ATI Radeon X1200 
      Става въпрос за Windows 7 SP1
      Преди това бях слагал Windows 10 само за да го тествам и го върнах на W7

• Проблеми при Инсталация на Windows 7
      от mimincetu7
      Здравейте. Сега съм със Windows 10 но много не ми харесва и искам да си върна Windows 7, защото не мога да върна компютъра към по стара компилация. Имам следния проблем: Когато започна да инсталирам WIndows 7 и актулизациите да ми се свалят не става. Пише че Windows не може да актулизира файловете и пише да се рестартира инсталационната програма понеже я зареждам с Daemon Tools. Код на грешката: 0x6. Какво да правя сега
    • Link: Windows Repair (All In One) 3.8.1
      от .
      Tweaking.com - Windows Repair е инструмент, който ще ви помогне да оправите по–голямата част от проблеми свързани с Windows.С Tweaking.com - Windows Repair можете да възстановите първоначалните настройки на Windows.

https://www.youtube.com/watch?v=-kFkA8yCdOU
      Разработчик: Tweaking.com Официален сайт:http://www.tweaking....all_in_one.html For Windows XP, 2003, Vista, 2008 & 7 (32 & 64 Bit) Линк за сваляне:  
      Download Windows Repair (All In One) Installer
      Download Windows Repair (All In One) Portable
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение