Tihomir Tilev

как се отключва софтуерно nokia lumia 520 (windows phone 8)?

3 мнения в тази тема

искам да попитам как да си отключа нокиата софтуерно (а не сим отключване) става въпрос за да се теглят платени приложения от нета.

благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

като си ги платиш... заключването не е  в самия телефон а от "другата" страна

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Парички, парички те отключват всичко :lol6:

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Ж. Ж.
        Здравейте преди няколко дни си закупих Nokia Lumia 800 проблема е че не мога да го свържа със компютъра пробвах с много програми и драйвъри пробвах със Windows phone app , Nokia Suite нищо не помага моля ако сте се сблъсквали с подобен проблем помогнете.
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър ден хора и ето го отново моя пореден проблем Снощи докато си почиствах компа от временни файлове/история от браузерите/поправка на проблеми в регистрите с разни програми накрая отворих папката Prefetch на Windows XP и там забелязах някви имена които са ми напълно непознати за сефте ги чувам единия беше dumprep.exe другия sysocmgr.exe  Проверих къде се намират има ги само в system32 но това което ме притеснява е,че одеве на един приятел на компа му проверявах дали и той ги има при него не ги намира  Той е на Windows 7 Ultimate 32 bit !!! Помагайте ако знаете нещо за какво служат тези 2 файла !? Windows компоненти ли са или някви гадинки/вируси !? Всяка информация която знаете за тези 2 файла ми е полезна така,че нещо ако знаете драскайте коментарчета !!! Мерсаж Предварително
      • от Feardarkn3s
        Здравейте колеги, осъзнавам, че сигурно не е мястото за подобен въпрос, но секцията с книгите ми се струва прекалено неактивна. Въпросът ми е дали можете да ми препоръчате качествена литература за windows server administration може и на английски. Благодаря предварително.
      • от NiGh7
        Отново проблеми и тоя път са 2 на брои.
        От седмица насам, кажи-речи, Windows Explorer.exe ми крашва при различни действия. Например като кликна да разархивирам и се отвори WinRar и explorer.exe has stopped working - ей така, също при изпразване на кошчето някой път или както си ровя из разни страници (с Мозила). Гледах, търсих, интересувах се от какво може да е, бърниках разни работи - ефект 0. Реших да направя System Restorе към по-ранна дата, мислейки че ще се оправи. Тук дойде и 2рият проблем. При отваряне на "възстановяване на системата" се оказа, че нямам автоматично създадени точки за възстановяване и това е невъзможно. Изписва ми грешка с номер 0x81000203, потърсих в интернет начини за поправяне на проблема - единият беше в gpedit.msc да конфигурирам (?) System Restore, а другия в services.msc където Volume Shadow Copy трябваше да се стартира. Направих всичко това, снощи, днес ефект никакъв, дори VSS ми е спрян.
        Проблема с крашовете е от скоро, програми освен Telenor Capture, Dropbox, G-Drive и GeForce Experience (което обновява видео драйвера) не съм инсталирал или обновявал.
        Малко по-късно през деня ще кача клипове на въпросните проблеми.
        Поздрави!

Клипове към грешките :
        System Restore - 0x81000203
        Explorer.exe - Crash
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение