Tihomir Tilev

как се отключва софтуерно nokia lumia 520 (windows phone 8)?

3 мнения в тази тема

искам да попитам как да си отключа нокиата софтуерно (а не сим отключване) става въпрос за да се теглят платени приложения от нета.

благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

като си ги платиш... заключването не е  в самия телефон а от "другата" страна

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Парички, парички те отключват всичко :lol6:

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Този
        Преди два дни си преинсталирах 7-ицата (64-битова) - минах от Ulti на Pro. Спазих стъпките от ръководството (единствено прескочих HECI драйвъра понеже доколкото помня не е нужен за редови потребители), набавих си програмите и уж всичко вече готово. На моменти беше доста бавничък а преди малко съвсем зацикли. Имах отворени 5 раздела в Хром - поща, един форум, две статии и търсене в Гугъл - нищо натоварващо, + панела на Windows Defender, който не знайно защо не мога да изключа (код за грешка 0х80004002, каквото и да значи това).
        Курсорът взе да се движи със скорост милиметър на 5 сек., не можех да превключа между отворените прозорци, в Хром екранът почерня. Успях да отворя task manager, ето така изглеждаше положението: 

Става въпрос за лаптоп с 4GB RAM. Шотовете са правени в рамките на няколко секунди, консумацията на памет скачаше между 75 и 95%. Уви, не се сетих да отворя процесите от всички потребители.
        Рестартирах машината, като както изключването така и зареждането бяха необичайно бавни (от порядъка на 5, съответно 3 мин.).
        Сега уж се пооправи, слава Богу, но се чудя какво ли може да е било това. Сега като кликнах въпросния бутон в task manager виждам че имам няколко процеса svchost
        upload
        Преди да спадне RAM-та, този който сега е на 86 беше към 150. С десен бутон върху него, избрах "отиди на услуги" и ми изкара следните:
        бесплатный хостинг картинок
        Това вече е отвъд скромните ми познания.
      • от Novakat
        Здравейте! Искам да попитам дали случайно някой не знае или не познава някой, който би могъл да оправи такъв стар тел? Носих го в най-близкия сервиз и човека каза, че му е изгорял процесора и е доста трудно да се оправи(според мен имаше предвид, че е много сръткаво да се оправи и не му се занимаваше). Или, ако би могло някак си всичко от тела да се прехвърли на друг 1:1 пак би било добре. Sony ericsson k610i е gsm-a. Бих бил много благодарен на някой, ако може да помогне! 
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър вечер Направо към въпроса ми : За какво служи процеса userinit.exe когато се появи в TaskManager-a когато стартира заедно с Windows !? Windows системен процес ли е или няква гадинка !?
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър ден на всички Няма кво да увъртам ето направо към въпроса ми: Някой чувал ли е за Microsoft CAPICOM 2.1.0.2 и знае ли за какво точно се използва в Windows !? Ако знае нещо/малко подробна информация да ми даде за това !? Мерси Предварително  
      • от callpchelp
        Nokia 6303 - в добро състояние, козметични забележки, батерията държи около 8-9 дни. Давам го с батерия и зарядно в комплект.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение