Премини към съдържанието
Tihomir Tilev

как се отключва софтуерно nokia lumia 520 (windows phone 8)?

Препоръчан отговор

искам да попитам как да си отключа нокиата софтуерно (а не сим отключване) става въпрос за да се теглят платени приложения от нета.

благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

като си ги платиш... заключването не е  в самия телефон а от "другата" страна

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nikola Piperov
        Здравейте, имам проблем с win 8.1 enterprise, с интел i3-7100 съм и ми дава това всеки път когато пусна windows http://prntscr.com/gxmwoo видях как се маха проблема, като се махнат  актуализациите започващи с КБ40...., но като ги махна ми дава грешка 0xc000007b, та имали начин да го махна прозореца, без да се появява тази грешка. 
      • от Soviet Soldier
        Привет!

От доста време забелязвам изскачащи и крайно неприятни реклами ,заемащи половината лист с абонати. Опитах се да намеря из интернет информация относно това ,как да ги премахна. Пробвах ,дори да блокирам един адрес ,на принципът за премахване на рекламите в скайп ,но не се получи. За това се сетих да пиша тук ,та ако някой има представа, как да премахна тези нежелани и крайно дразнещи реклами ще се радвам да сподели. 

П.С. Забравих да спомена ,че ОС ми е Windows 8.1 ,ако това има значение. 
      • от stoqn nikolov
        здравейте въпроса ми е следния мисля да премина от window 7 към 8.1 
        но се съмнявам във битовете и точната версия това са пъриметрите ми
        AMD A4-6210 1.8ghz 4gb RAM 500gb
      • от asdfj
        Привет! 
        Макар и вече стара да е тази ОС имам проблем при самата инсталация или по скоро не тръгва диска на лаптоп Fujitsu Siemens .Въпроса ми е как да подкарам Сд-то Пробвах с Неро да го направя боотващ но пак не иска.Моля за помощ какво да правя.
      • от URIEL
        Tweaking.com - Windows Repair е инструмент, който ще ви помогне да оправите по–голямата част от проблеми свързани с Windows.С Tweaking.com - Windows Repair можете да възстановите първоначалните настройки на Windows.

https://www.youtube.com/watch?v=-kFkA8yCdOU
        Разработчик: Tweaking.com Официален сайт:http://www.tweaking....all_in_one.html For Windows XP, 2003, Vista, 2008 & 7 (32 & 64 Bit) Линк за сваляне:  
        Download Windows Repair (All In One) Installer
        Download Windows Repair (All In One) Portable
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.