Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Anodara

Кой слушалки?

Препоръчан отговор

здравейте! 

спрях се на няколко модела слушалки, ама като не разбирам много Публикувано изображение да вземете да ме посъветвате... 
http://pcservice1.co...roducts_id=1890 
http://www.technopol...-SONY-MDR-XB300
и евентуално тези http://pcplus.bg/sony-mdr-zx100w-white ,ама някак си не ми се дават повече от 30лв за слушалки... 

'начиии... maxell казват, че вадели хубав bass и звучене, ама не ми вдъхват довери... не знам, вие кажетеПубликувано изображение 
sony-тата първите ми харесват много... и те яко bass вадели, ама не са затворени, мисля си, че няма да изолират добре и ми се струват малко големи за моята главица... Публикувано изображение иначе имат плосък кабел и накрая жака е "L"-образен (или както му се вика там..). някой ако има такива да каже добре ли изолират, как са като цяло..?
другите sony-та също много ми харесват не изглеждат големи, което е + за мен... абе готини са, ама 36 кинта... ако все пак толкова си заслужават парите Публикувано изображение ще отпусна джоба Публикувано изображение 

отворена съм и към други предложения Публикувано изображение 
какво търся:
1. яко bass
2. да не са много големи
3. да вадят що годе хубав джангър-мангър Публикувано изображение

4. кинтите-около трийсетак

не търся нещо кой знае какво... ама да си заслужават парите! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с или без микрофон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Заглавието на темата Ви се пише така:  Кои слушалки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с или без микрофон?

без

Заглавието на темата Ви се пише така:  Кои слушалки ?

да, сега забелязах. в бързината съм сгрешила. а как да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://ardes.bg/accessories/Slushalki/GENIUS+GHP-05+LIVE+HEADSE-28641 и си оправи правописа (не само в заглавието)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно? За това ли ще се заяждате? В час по български език ли съм? НЕ! Името на темата "Основни правописни правила за неграмотници" ли е? НЕ!

Ако имате да кажете нещо ПО ТЕМАТА, добре. Но, ако сте решили да ми изяснявате колко неграмотно пиша, моля, запазете компетентното си мнение за някой по-грамотен! Не се хабете да се обяснявате на неграмотници като мен.

Когато съм в час по Български се старая правописа ми да е на ниво. Тук във форума ще пиша както си искам! Не знаех, че има изисквания за правопис, мислех, че е важно да е написано на кирилица, но уви! 

Благодаря за "отговорите"! 

Послепис: Най-добре темата да бъде изтрита.

Поздрави: Нигръмотнътъ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно? За това ли ще се заяждате? В час по български език ли съм? НЕ! Името на темата "Основни правописни правила за неграмотници" ли е? НЕ!

Ако имате да кажете нещо ПО ТЕМАТА, добре. Но, ако сте решили да ми изяснявате колко неграмотно пиша, моля, запазете компетентното си мнение за някой по-грамотен! Не се хабете да се обяснявате на неграмотници като мен.

Когато съм в час по Български се старая правописа ми да е на ниво. Тук във форума ще пиша както си искам! Не знаех, че има изисквания за правопис, мислех, че е важно да е написано на кирилица, но уви! 

Благодаря за "отговорите"! 

Послепис: Най-добре темата да бъде изтрита.

Поздрави: Нигръмотнътъ

Извинете, но тука си има правила както и в часа Ви по български !

Поздрави, Нигръмотния ! :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е**си флейма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.