Премини към съдържанието
LEART

Човека или животното

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми даде 3 причини за това, че човек заслужава да живее повече от една муха например?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде 3 причини за това, че човек заслужава да живее повече от една муха например?

3 причини? Сигурно има, но мисля, че една е достатъчна:

Колко да живее мухата и колко да живее човекът го е решила природата, а щом природата го е решила значи има защо.

Може би искаш да кажеш, че човекът не е нищо кой знае какво повече от мухата и не заслужава да живее толкова много в сравнение с мухата. Но не мисля, че като живееш по-дълго си и по-щастлив. Даже точно обратното. Тези, които живеят по-малко изживяват своите мигове по - пълноценно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да разбера какво имаш предвид? sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се казва ... всеки определя своята съдба сам и взема решения,било то правилни или не правилни!Пък и животът е низ от решения!При животните е друго,пак има решения,но те ги вземат за да уцелеят!Нека да гледаме поне малко Енималпланет :speak: мисля,че от там можем да разберем доста за животинският свят ;)

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами първо - по-силния оцелява.

Второ - би ли си жертвал живота за да спасиш муха?

Трето - защо на горния въпрос отговаряш отрицателно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по трудолюбивият трябва да оцелее

по умният трябва да оцелее

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз както всеки друг във форума има правото да живее точно толкова колкото мухата има право да живее

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Законът на джунглата-По-големият оцелява!По-малкия умира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Първа-изкуство

2. Втора-чувство

3. Трета-мисъл

...Oще причини искаш ли?:)

Или ще кажеш,че и мухите могат така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяко същество има право да живее. Ако въпросът е колко - зависи от начинът, по който е устроено и дали е приспособено. Има огромна разлика между човека и мухата. Всяко животно се отличава с признак, чрез който му е дадена възможност за оцеляване, в зависимост от средата, в която живее. Но ако не успее да се приспособи - умира. Без изключения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е правилно да се сравняват човек и муха. Това са две различни форми на живот. Кой колко ще живее го решава природата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.