Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От къде може да се купи изгодно телефон, но да не е с договор, че още два месеца човекът ще е там? Колко по-изгодно ще е от тук? Говорим за нещо от сорта а Хтц Оне или Самсунг С4?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mobilebulgaria.com

От къде може да се купи изгодно телефон, но да не е с договор, че още два месеца човекът ще е там? Колко по-изгодно ще е от тук? Говорим за нещо от сорта а Хтц Оне или Самсунг С4?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mobilebulgaria.com

В заглавието пише "от Англия"

Ако е дотиран от мобилния оператор ще е доста евтин. Но това означава поне едногодишен договор (и телефон, заключен към доставчика)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A да прочетохте, дали ще е по-изгодно от тук?

Друг е въпроса, ако е имал предвид от там, но не се е изказал правилно...

В заглавието пише "от Англия"

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A да прочетохте, дали ще е по-изгодно от тук?

Друг е въпроса, ако е имал предвид от там, но не се е изказал правилно...

А като предлагаш български магазин да си мяркал наскоро цените на мобилните оператори отвъд Ламанша?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека, не иска да е на договор!!!

А като предлагаш български магазин да си мяркал наскоро цените на мобилните оператори отвъд Ламанша?

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човка, не иска да е на договор!!!

ЧОвека иска евтино... а безплатен обяд няма

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де ако е с договор да речем, как може да се плаща от тука? И ако е заключен към оператор тук може ли да се отключи качествено ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правописна грешка и какво от това...?

ЧОвека иска евтино... а безплатен обяд няма

Зависи от телефона, като гледам аватара ти, май си фен на Samsung, като бях в Англия си взех Galaxy S и го отключих за 15 мин, като гледах едно клипче в youtube, но не знам, дали метода на заключване към T-mobile e същия...

Добре де ако е с договор да речем, как може да се плаща от тука? И ако е заключен към оператор тук може ли да се отключи качествено ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може след закупуване да се плати целия договор още там

П.П. Но си помислете за гаранции, сервиз и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е смисъла тогава от всичко това? То така ще му излезе много по-скъко, отколкото да си го вземе от Mobilebulgaria....

Най-евтиния договор за S4 e 30 паунда...

Може след закупуване да се плати целия договор още там

П.П. Но си помислете за гаранции, сервиз и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това ме интередува, колко по на сметка е от колкото тук, все казват по 300лв по-евтино незнам си кво, а аз въпросните модели ги намирам за по 400-500паунда, което излиза че е по-добре от тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше на сметка да се взимат от Англия без договор - всички щяха да си купуват от там... ама не!

Точно това ме интередува, колко по на сметка е от колкото тук, все казват по 300лв по-евтино незнам си кво, а аз въпросните модели ги намирам за по 400-500паунда, което излиза че е по-добре от тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.