Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Versace

Телефон от Англия

Препоръчан отговор

От къде може да се купи изгодно телефон, но да не е с договор, че още два месеца човекът ще е там? Колко по-изгодно ще е от тук? Говорим за нещо от сорта а Хтц Оне или Самсунг С4?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mobilebulgaria.com

От къде може да се купи изгодно телефон, но да не е с договор, че още два месеца човекът ще е там? Колко по-изгодно ще е от тук? Говорим за нещо от сорта а Хтц Оне или Самсунг С4?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mobilebulgaria.com

В заглавието пише "от Англия"

Ако е дотиран от мобилния оператор ще е доста евтин. Но това означава поне едногодишен договор (и телефон, заключен към доставчика)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A да прочетохте, дали ще е по-изгодно от тук?

Друг е въпроса, ако е имал предвид от там, но не се е изказал правилно...

В заглавието пише "от Англия"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A да прочетохте, дали ще е по-изгодно от тук?

Друг е въпроса, ако е имал предвид от там, но не се е изказал правилно...

А като предлагаш български магазин да си мяркал наскоро цените на мобилните оператори отвъд Ламанша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека, не иска да е на договор!!!

А като предлагаш български магазин да си мяркал наскоро цените на мобилните оператори отвъд Ламанша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човка, не иска да е на договор!!!

ЧОвека иска евтино... а безплатен обяд няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де ако е с договор да речем, как може да се плаща от тука? И ако е заключен към оператор тук може ли да се отключи качествено ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правописна грешка и какво от това...?

ЧОвека иска евтино... а безплатен обяд няма

Зависи от телефона, като гледам аватара ти, май си фен на Samsung, като бях в Англия си взех Galaxy S и го отключих за 15 мин, като гледах едно клипче в youtube, но не знам, дали метода на заключване към T-mobile e същия...

Добре де ако е с договор да речем, как може да се плаща от тука? И ако е заключен към оператор тук може ли да се отключи качествено ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може след закупуване да се плати целия договор още там

П.П. Но си помислете за гаранции, сервиз и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е смисъла тогава от всичко това? То така ще му излезе много по-скъко, отколкото да си го вземе от Mobilebulgaria....

Най-евтиния договор за S4 e 30 паунда...

Може след закупуване да се плати целия договор още там

П.П. Но си помислете за гаранции, сервиз и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това ме интередува, колко по на сметка е от колкото тук, все казват по 300лв по-евтино незнам си кво, а аз въпросните модели ги намирам за по 400-500паунда, което излиза че е по-добре от тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше на сметка да се взимат от Англия без договор - всички щяха да си купуват от там... ама не!

Точно това ме интередува, колко по на сметка е от колкото тук, все казват по 300лв по-евтино незнам си кво, а аз въпросните модели ги намирам за по 400-500паунда, което излиза че е по-добре от тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.