Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте харесвам едно момиче, но проблема е там, че аз съм на 13 а тя на 15 .... харесвам я, но нещата стоят така .. тя се събира с лоша компания пуши и така нататък, а аз обичам спорта, обичам футбола и никога не бих почнал да пуша или нещо от рода. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави лошата кака и си намери подходяща сродна душа.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте харесвам едно момиче, но проблема е там, че аз съм на 13 а тя на 15 .... харесвам я, но нещата стоят така .. тя се събира с лоша компания пуши и така нататък, а аз обичам спорта, обичам футбола и никога не бих почнал да пуша или нещо от рода. 

Въпрос има ли ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей , backoy.

Няма нищо лошо да харесваш по големи "каки" , така да ги наречем на тази възраст.Запитай се , дали на тези ти години би излязло нещо , ако все пак успееш да забиеш тая "кака" .Твърдиш , че тя е в лоша компания , пуши и т.н. а ти си по спорта и здравословния начин на живот , но да не навлизаме в други теми.Така , аз ще се опитам да ти дам съвет - не си струва още от сега да навлизаш в такива драми , къде е тя още едвам на 13 си.Ако пък си твърдо решен да я забиеш пробвай смело , компромиси винаги се правят .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърдиш , че тя е в лоша компания , пуши и т.н. а ти си по спорта и здравословния начин на живот...

Ще го видим и него след 2-3-4-5-6години. И каките не искат дришльовци, искат "батковци".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо да е лоша компанията !!! На тази възраст повечето ми съученици пушеха и не мога да кажа че са били лоша компания. Аз макар и да не пушех бях най голямата издънка на курса.

Извикай я във вас да ти напише домашното (не знам има ли ги още тези простотии). Под предлог че по голяма и по ги разбира.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле, няма смисъл... и аз се опитвах с една 2 години по-голяма... пълен ужас(меко казано) става после, особено, ако имаш чувства към нея... Откажи се докато е време, че колкото по-късно - толкова по-болезнено.  :wink12:

Редактирано от Vasilian (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей  това хормоните  13 год ц ц ц. Та на въпросчето да не  губиш време отиваш и офертираш ,,каката"  с нещо интригуващо и си  казваш Болката. Има възможни отговори но не забравяй че е жена  може  и да ти се изсмее но  може и да стане работа има едно  старо правило  ще падне..... ама иска  клечане .Още сте малки за такива  работи но точните  въпроси  получават   точните отговори и не губиш време  и .......  следващата ,,кака" по ред  караш  Успех

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го видим и него след 2-3-4-5-6години.

Това ми напомня за чичо ми, който като бях на 14 г. ми се изсмя че щели да ме видят и мен след няколко години какво пияно свинче съм щял да стана. Аз се бях подиграл на един по-голям роднина че е бил истинска свиня в пияно състояние. Ама чичо ми като обичаше и той да се почерпи от време на време и не му хареса така че се подигравам на прекаляващите с пиенето.

Та благодарение на чичо ми, че ме предупреди че и аз съм щял да стана като повечето напиващи се, Аз взех тогава съдбоносното решение да не пия повече нищо съдържащо алкохол. И така до ден днешен.

Не е задължително момчето да пропуши, особено ако има акъл да разбере че зависимостта от никотина няма да му върши никаква работа, а само ще му бърка в джоба цял живот и може и здравословни проблеми да си докара от цигарите.

А иначе това уравнение с момче на 13 и момиче на 15, мога да го реша само ако ги видя на снимка и двамата или още по-добре на живо.

В огромното мнозинство от възможните варианти, ще се случи неуспех. Само в някой от редките възможни изключения, може да има временен успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Васкоу

Училището не почна ли бре синко?

Накъде си се засилил бос през лука, та и питаш тук, да ти се смеят "батковците" на каката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не сте един за друг

всеки си има негов си свят, различен от този на другия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми напомня за чичо ми, който като бях на 14 г...

Ти май не разбра, че с тоя конформизъм вероятността да се превърне във всички останали, попаднал в някоя групичка и под натиска на наборите си? Изключения, не правило са хората, които не се поддават на представите на обществото за "нормално" и избягват подтиците на околните. Често на такива гледат като странни. Във всеки случай поне 90% от хората просто си минават през посоченото от теб - само като видиш разните тийнове на бутилка и половина ракия, които намерили някакви бутилки с антифриз и пияни вече почнали и тях да лочат... п.п Всякакви историйки има. Включително учителки къде се залюбват с по 13-15годишни ученици. И?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.