Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички спрял съм се на един модел скрита камера в дистанционно която е HD но ме интересува малко повече информация, тъй като този форум е пълен с въпроси за техника и всякакви други интересни теми реших и аз да се регистрирам и да пусна една  тема .Интересува ме ето тази HD скрита камера 

Публикувано изображение

та въпроса ми е някой използвал ли е подобни шпионски техники , правят ли добри снимкови материали ,видеозаписи , аудиозаписи и т.н искам да заснемя нещо тайно но не искам да разбират че засписвам ето тук са характеристиките на тази скрита камера 

http://spy.bg/skriti-kameri/763/  моля ако някой е използвал такава или подобна да пише в темата отзиви за камерата.

Очаквам вашите мнения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте на всички спрял съм се на един модел скрита камера в дистанционно която е HD но ме интересува малко повече информация, тъй като този форум е пълен с въпроси за техника и всякакви други интересни теми реших и аз да се регистрирам и да пусна една  тема .Интересува ме ето тази HD скрита камера 

Публикувано изображение

та въпроса ми е някой използвал ли е подобни шпионски техники , правят ли добри снимкови материали ,видеозаписи , аудиозаписи и т.н искам да заснемя нещо тайно но не искам да разбират че засписвам ето тук са характеристиките на тази скрита камера 

http://spy.bg/skriti-kameri/763/  моля ако някой е използвал такава или подобна да пише в темата отзиви за камерата.

Очаквам вашите мнения

Отиваш в магазина на посоченият от теб адрес и ти обясняват всичко свързано със този модел камера. това не е бандитски форум, за да ти се разяснява какво може и какво не, посочената камера. Още повече, че по закон не можеш са правиш снимки на обекти и лица, които не са ти дали изричното си разрешение. Не всичко, което хвърчи на този свят се яде, юнак! И поради описаният характер за използването на камерата, моля модераторите да обърнат нужното внимание, докато Вие пък сте длъжен да прочетете правилата на форума, щом сте се регистрирал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради желанието на автора да нарушава законите на България темата се заключва!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.