Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nkita1989

Прехвърляне на снимки от Samsung Galaxy Ace S 5830 на компютър

Препоръчан отговор

Здравейте!Телефона ми е Samsung Galaxy Ace S 5830,ползвах USB кабела,за да прехвърля снимки от телефона на лап топа,но не стана

Лап топът е HP 530

Ще се радвам да ми отговорите.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай кард рийдъра на лаптопа за да си прехвърлиш снимките тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е лап топът да няма такъв,мисля,че този няма...

Според производителя има:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?objectID=c00068354&lang=en&cc=us&taskId=&prodSeriesId=3375953&prodTypeId=321957

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май и преходник ще и трябва !

п.п. Добре де андройд нали основния им коз срещу iOS е синия зъб !  Защо не пробва от там. Макар че iOS и без драйвери предоставя снимките си към почти всяка ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
... само дето това е четец за "стандартна" SD карта, а телефонът ползва microSD. Т.е. нужен е преходник от ей такъв тип:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдам, тогава външен рийдър, или пък от друга машина да си прехвърли снимките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо чисто и просто не каже автора, какво има предвид под "не стана"? какво и как прави, какви проблеми среща?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не се получава с USB кабела

Прочети ми горното мнение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не се получава с USB кабела

Най вероятно драйвери или програма посредник ще ти трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най вероятно драйвери или програма посредник ще ти трябва.

Не, по-скоро не цъка на "Use as mass storage",а се опитва да пусне някоя от другите типове връзка... Не ти трябва външна програма, за да ги свържеш с компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изписва ми се следното-If your hardware came with an installation CD or floppy disk,insert it now...

Четох преди малко,че може да се дължи на някакви драйвъри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изписва ми се следното-If your hardware came with an installation CD or floppy disk,insert it now...

Четох преди малко,че може да се дължи на някакви драйвъри

Това къде го изписва ? Ако имате драйверите на диск, то ще трябва да ги инсталирате за да бъде разпознато устройството.

Между другото картинката горе от линка е дадена като пример от производителя, то си го пише, може и карт рийдъра на този модел да е друг или пък да липсва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на тези,които ми отговориха,ако някой знае как да инсталирам тези драйвъри,да пише,когато има възможност:))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на тези,които ми отговориха,ако някой знае как да инсталирам тези драйвъри,да пише,когато има възможност :))

Я погледни това клипче...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на тези,които ми отговориха,ако някой знае как да инсталирам тези драйвъри,да пише,когато има възможност:))

Никога ли не си инсталирвал драйвър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли някакви дискове в кутията на телефона ? Защото до колкото чета, пише, че иска диск или флопи диск с драйверите, за да ги инсталира и да разпознае устройството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си Kies. Като вържеш телефона с кабел, стартираш Kies и вече го виждаш като външна памет. Ако не искаш да инсталираш нищо, като свържеш телефона с кабел, имаш опция от самия андроид "Свържи USB устройството за съхранение", което отново ще ти го покаже като външна памет. Трети вариант е с Bluetooth, както писаха по-горе. Четвърти вариант е, ако са в една безжична мрежа телефона и компютъра, да използваш някакъв файлов мениджър като ES File Explorer, с който да прехвърлиш файловете в споделена папка. Ако си с Уин 7, първо трябва да зададеш права на папката да може всеки да я използва и променя, без да се оторизира с парола. Разбира се, ако имаш micro SD to SD преходник, може да използваш и вградения карточетец на лаптопа, но трябва да се занимаваш с вадене на карти, а мен по принцип ме мързи да правя такива операции, при условие, че имам още няколко много по-лесни варианта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си Kies. Като вържеш телефона с кабел, стартираш Kies и вече го виждаш като външна памет. Ако не искаш да инсталираш нищо, като свържеш телефона с кабел, имаш опция от самия андроид "Свържи USB устройството за съхранение", което отново ще ти го покаже като външна памет. Трети вариант е с Bluetooth, както писаха по-горе. Четвърти вариант е, ако са в една безжична мрежа телефона и компютъра, да използваш някакъв файлов мениджър като ES File Explorer, с който да прехвърлиш файловете в споделена папка. Ако си с Уин 7, първо трябва да зададеш права на папката да може всеки да я използва и променя, без да се оторизира с парола. Разбира се, ако имаш micro SD to SD преходник, може да използваш и вградения карточетец на лаптопа, но трябва да се занимаваш с вадене на карти, а мен по принцип ме мързи да правя такива операции, при условие, че имам още няколко много по-лесни вариантБ

Благодаря за изчерпателния отговор:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.