Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
dj_ee3

Проблем със скорост при сваляне от VPN

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Живея извън България и използвам Български VPN (купен от една от известните за това БГ компании) за да мога да тегля от нашите тракери а и да си нямам проблеми тук със властите заради тегленето(получих 1-2 предупреждения както и да е). Та използвам VPN сигурно от над година и си тегля със 1.4-1.5 мб/с което не е много но мен ме устройва. Проблема следния бях на почивка за лятото и не бях използвал VPN-a и когато се върнах скоростта беше паднала драстично (200-300к максимум). В компютъра имаше 2-3 вирусчета реших да го преинсталирам но промяна нямаше. Реших да си поиграя малко със настройките на utorrent-а конекций ала бала но и това не помогна. Финално реших да пробвам друга компания за VPN(реших че тази може да се е скапала нещо) намерих друга купих си пакет от тях но скоростта пак седи на 250-300к. Вече нямам никакви идеи поради което реших да пиша тук. Благодаря за помощта предварително. 

Добавка: Без VPN преди 10 минути дигнах 2 мб/с

Редактирано от dj_ee3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заяви повредата на доставчика от който си купил VPN пакета. Там скоростите са гарантирани. Ако има проблем ще ти кажат откъде е. 

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.