Премини към съдържанието
123456

Помощ с трансфер чрез Блутут на текстови файлове? КАК?

Препоръчан отговор

Имам 6230 и си взех Bluetooth и ся искам да знам как могат да се качват текстови файлове от PC-to на GSM-a.ХЕЛП! Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз специално съм чел PDF с Ngaje, а за тази 6230 защо не дадеш малко информация ? ... какъв файл искаш да четеш ? ... имаш ли вградена апликация за четене на текстов файл ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам 6230 и си взех Bluetooth и ся искам да знам как могат да се качват текстови файлове от PC-to на GSM-a.ХЕЛП! Благодаря предварително!

за да четеш текстови файлове на телефон, който няма вградена програма за 4етене на файлове, но подържа java ти препоръчвам тази програма. TCBR

А принципно файловете се копират на телефона, като се създаде така наречения pair между двете устройства и след това се ползва програмата на донгъла, за да се ровичка в паметта на телефона. ако нямаш такава можеш да пробваш това: BlueSoleil na IVT Corporation (trial version for all non-certified chips).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.