Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Atanas Petromilow

Подбиране на монитор

Препоръчан отговор

Търся монитор, който да ми свърши работа до 200 лева.Ще го използвам за игри като LoL,SC2 и там FPS и response time са от значение доколкото знам...

AMD FX-6300

4GB RAM

GB 7790 OC 2GB

CM 350/600W psu

GB 970-UD3

HD TOSHIBA 500GB 7200rpm/32

Няма да сменям VC, мисля след Коледа да си взема SSD и една плочка 4GB RAM.. Да е макс 21,5 инча~

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Philips 226v4, но друг модел и съм много доволен от него! Вече шести месец го ползвам без проблеми и оплаквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един глас за Бенк-а , за тези пари това е най-доброто!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз на този попаднах, ще мога ли да подкарам full hd с тия параметри..др вариянт който намерих беше http://ardes.bg/peripheral/lcd-monitors/BenQ+RL2240H-38633

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7790 ще се справи на 1920 х 1080. Особено щом е с 2 ГБ памет. Все пак няма всичко да ти е на максимални настройки и висок antialiasing и т.н., но ще имаш красива картина и приличен фреймрейт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква обосновка искаш? Нали ти се каза, че за тези пари това е най-доброто! Голяма разлика между двата няма, но аз лично бих взел GW2255. Ако вече си си решил да взимаш белия си е твой проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че фул хд на този размер на екрана трябва да го гледаш от 40-50 сантиметра макс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че фул хд на този размер на екрана трябва да го гледаш от 40-50 сантиметра макс.

Това не го знаех, и при двата ли е така аз си гледам някъде от 70-90 см

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам нямат разлика между Филипс и Бенкю в характеристиките . Така че може да си ги избираш по марки. Аз лично бих ти препоръчал ДЕЛ но на тази цена едва ли ще намериш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.