Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Днес си припомних тази архивна тема и реших да пробвам дали има ентусиасти за игра.    

Принципът е следният. Задаващият въпроса разказва някаква сцена от филм. Може да бъде и диалог. Ако желае може да пуска и жокери - ключови думи, инициалите на актьорите, или каквото реши. Първият познал задава следващата загадка. Това е! Мисля, че е достатъчно, нали?

Ще започна с нещо необичайно за сезона:

"Ще възрази ли съда, ако Ви подаря тази коледна картичка? Не мисля, че ще Ви видя отново, освен ако не ме арестуват, което е много малко вероятно, тъй като е Бъдни вечер и ще се отправя към леглото си необичайно рано."

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес си припомних тази архивна тема и реших да пробвам дали има ентусиасти за игра.    

Ще започна с нещо необичайно за сезона:

"Ще възрази ли съда, ако Ви подаря тази коледна картичка? Не мисля, че ще Ви видя отново, освен ако не ме арестуват, което е много малко вероятно, тъй като е Бъдни вечер и ще се отправя към леглото си необичайно рано."

Чудото на 34 улица

Miracle On 34th Street

http://www.imdb.com/title/tt0110527/?ref_=fn_al_tt_1

"Две китки теменужки - на вятъра! Печалбата ми за цял ден."

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, по-трудничко е щом не продава кибрит :D

По бегли спомени Илайза Дулитъл придаваще теменужки в мюзикала Моята прекрасна лейди, но не си спомням момента с "вятъра", а и едва ли си фен на този тип филми, та на този етап ще поискам жокер  :rolleyes:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, по-трудничко е щом не продава кибрит :D

По бегли спомени Илайза Дулитъл придаваще теменужки в мюзикала Моята прекрасна лейди, но не си спомням момента с "вятъра", а и едва ли си фен на този тип филми, та на този етап ще поискам жокер  :rolleyes:

Този е, дай следващия :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно лесно филмче ;)

"Дууууле Савич, Дууууле Савич......."

Редактирано от Препикану мушкату (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай стига бе, ти ме изуми с избора си. :)

Имам изтеглен саундтрака на компа си и когато ме перне в сачмата в тази насока го пускам за шок и ужас на колегите. Жалното изражение  отсреща не закъснява, а за мен забавлението е двойно. :no-no: Готови са пари да ми дават за да спра музиката, също както когато запея. :D

"Това е моят град! Ако доживеете до сутринта, това е, защото аз съм го позволил. Аз отговарям за всичко! Аз решавам кой ще живее или кой ще умре!"

ПП: Май загадките станаха две.

Редактирано от yvsot (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичам уестърни, доколкото си спомням Джин Хекман имаше подобна реплика в "Бърз или мъртъв"

А за мойто питане, жокерче-филма е Сръбски

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за мойто питане, жокерче-филма е Сръбски

То оставаше да е Японски :D  Туй да не е от филма ,,Рани,,?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То оставаше да е Японски :D  Туй да не е от филма ,,Рани,,?

:super:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:super:

Гледал съм го много отдавна,но почти бях сигурен ,че е той :) ПП темата адски ми харесва,защото съм кино манияк.Сега съм на работа и нямам време да я следя,но довечера ще се включа по-активно.Много добра тема :yanim:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледал съм го много отдавна,но почти бях сигурен ,че е той :) ПП темата адски ми харесва,защото съм кино манияк.Сега съм на работа и нямам време да я следя,но довечера ще се включа по-активно.Много добра тема :yanim:

Радвам се, че има последователи. Преди години имаше множество подобни игри, но с времето замряха.

Щом нямаш възможност, ще те отменя с даването на нова задачка, която вероятно ще се хареса на мушкатуту, тъй като също е в жанра уестърн:

"Вдигни го, постави го, умри като мъж!"

В контекста, че лошия няма куршуми, а главната му подхвърля един за да зареди оръжието си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bad boys, bad boys Whatcha gonna do, whatcha gonna do.....Опс тва другу :huh:  Bad Grils е филма, май.... :P

кат сме на уестърни:

"Моли се когато те гръмне, да е някой, който знае къде да стреля...."

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата замря и ще си позволя да задам следваща ,,задача,,

"Виж света,от който идваме.Там няма нищо зелено." -мисля е достатъчно лесна и няма смисъл от жокер ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от TheDarkAngelOfHope
      За кратко време може да си вземете безплатен key и да свалите играта чрез steam.
      Линк -> https://www.humblebundle.com/store/f1-2015?hmb_campaign=f12015_freegame&hmb_medium=banner
      Трябва ви регистрация в сайта. Безплатна е
      Офертата е валидна приблизително до 19ч на 24.03. 2018г
    • от Иванов27
      Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос предварително! Искам да си закупя аудио систама, но неразбирам абсолютно нищо от тази сфера и затова не мисля да се впускам в излишни размисли и страсти. Просто искам мнения, на хора по компетентни от мен в тази област и да отивам, и да купувам.
      Харесват ми като дизайн онези по-висосите колони, които са по 4 броя, мисля че се нарича домашно кино. Искам да попитам, могат ли тези колони да се използват за слушане на висоса музика или се използват главно за филми, както е упоменато в имато им.
      Харесва ми дизайна, но не държа да са точно такива, като цяло няма значение много от вида просто искам да се чуват добре и доста силно.
      Като пари не мисля да давам много и мисля да отделя около 300-400лв. 
      Знам, че има много такива теми, но както казах, просто не ми се занимава с изледователска дейност и каквото ми предложите просто ще го купя.
      Ппс: Знам, че за тази цена не може да се очаква много, но все пак би трябвало да има някоя прилична система
      Забравих да спимена, ще ми трябва за апартамент, по-точно за стая около 20 и нещо квадрата..
    • от MovieLovers
      Здравейте, 
      Надявам се това е правилното място да ви представя MovieLovers - моето безплатно Android приложение за разглеждане на филми, сериали, трейлъри и др. 
      https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediaclient.movielovers.mobile
      В момента приложението е в алфа/бета-тестове.
      Инструкции за желаещите да се включат като тестъри (не се изисква нищо особено): 
      https://docs.google.com/document/d/16_qQmHbKj_aCGumJj8I19NMBgGRsgsAsucHtzEjn1VY/edit?usp=sharing
      Ще съм ви много благодарен да чуя вашите отзиви - били те положителни или отрицателни. Благодаря за отделеното време.

• от kloklo
      Здравейте. 
      Кажете някои филми на ужасите от старата школа (от 90-те до 2009 година. Знам, не е чак толкова стара тази школа, но съвсем новите са пълни бози според мене)
      Имам предвид нещо от сорта "Другите", "Предизвестена смърт", "Последен Изход", "Убийствен пъзел", "The hills have eyes" и др.
      Преди имах цяла кутия дискове със страшни филми, ама я загубих някъде и сега не мога да си спомня какво бях записал.
      Не е задължително да бъдат някакви супер страшни филми 
      между другото, извинявам се, че текста звучи толкова тромаво, ама нещо много ме мързи в момента 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.