Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

S.W.A.T.

Малко помощ за таблет

Препоръчан отговор

Здравейте. Притежавам таблет с андроид операционна система. При отваряне на някои страници в интернет ми изписва "couldn't load plug-in" . Ще ви дам пример. Отварям страницата на еврошанс - дотук без проблем. Но когато се опитам да отворя демо игра ми зписва въпросното съобщение и не ми отваря нищо. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем ще съм благодарен ако сподели какво приложение ми липсва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на таблета и версия на Андроид??? Вероятно Флаш плеар, но подчертавам "вероятно".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на таблета и версия на Андроид???Вероятно Флаш плеар, но подчертавам "вероятно".

Prestigio PMP7280C 3G Duo Android 4.0.1 Имам инсталиран Adobe flash player 11.1 И аз си мислех, че може да е от това , но............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте, друг браузър.? Преди два дни имах същия проблем, всичко беше от браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте, друг браузър.? Преди два дни имах същия проблем, всичко беше от браузъра.

Прав си. Опитах с браузъра на таблета и няма проблем. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си. Опитах с браузъра на таблета и няма проблем. Благодаря.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предимството реално да имаш таблет :) БТВ, знам, че е спам, какво стана на края, замениха ли ти го?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предимството реално да имаш таблет :)БТВ, знам, че е спам, какво стана на края, замениха ли ти го?

Да, Джо този заменения, батерията я зареждам през ден, пък таблета почти не го оставям. Много съм доволен от таблета, благодарение на вас все пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Предварително се извинявам, ако не съм за тази тема.

Имам следния проблем. Имам таблет самсунг 10.1. Качвам си филм на него и си го гледам без проблем - субтитрите си вървят. Когато кача същия филм в dropbox-а, субтитрите не тръгват на таблета. Има ли решение?

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я обясни малко по-подробно.От Drop-са само стриймваш ли, като цяло си мисля, че трябва да заредиш субтитрите ръчно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм пълен новак в използването на дропбокс и таблет. Не знам какво значи стриймваш и как да заредя ръчно субтитрите.

В момента правя следното: Качвам си от РС-то филм с файла на субтитрите на таблета. Пускам този филм(просто маркирам иконата на филма)и той си излиза със субтитри и всичко си е наред.

После същия този филм с файла на субтитрите го качвам в дропбокса. Влизам си в дропбокса от РС-то, пускам филма и той си върви със субтитри. Когато вляза в дропбокса през таблета и пусна филма(по начина по който го пускам - просто маркирам иконата на филма), той си тръгва, но не излизат субтитрите.

Тъй като съм лаик в тази област, може би не обяснявам много добре, но това е което става. Дано все пак да ме разберете - ясно е, че не съм много на ти с таблетите. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.