Премини към съдържанието
S.W.A.T.

Малко помощ за таблет

Препоръчан отговор

Здравейте. Притежавам таблет с андроид операционна система. При отваряне на някои страници в интернет ми изписва "couldn't load plug-in" . Ще ви дам пример. Отварям страницата на еврошанс - дотук без проблем. Но когато се опитам да отворя демо игра ми зписва въпросното съобщение и не ми отваря нищо. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем ще съм благодарен ако сподели какво приложение ми липсва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на таблета и версия на Андроид??? Вероятно Флаш плеар, но подчертавам "вероятно".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на таблета и версия на Андроид???Вероятно Флаш плеар, но подчертавам "вероятно".

Prestigio PMP7280C 3G Duo Android 4.0.1 Имам инсталиран Adobe flash player 11.1 И аз си мислех, че може да е от това , но............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте, друг браузър.? Преди два дни имах същия проблем, всичко беше от браузъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте, друг браузър.? Преди два дни имах същия проблем, всичко беше от браузъра.

Прав си. Опитах с браузъра на таблета и няма проблем. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си. Опитах с браузъра на таблета и няма проблем. Благодаря.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предимството реално да имаш таблет :) БТВ, знам, че е спам, какво стана на края, замениха ли ти го?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предимството реално да имаш таблет :)БТВ, знам, че е спам, какво стана на края, замениха ли ти го?

Да, Джо този заменения, батерията я зареждам през ден, пък таблета почти не го оставям. Много съм доволен от таблета, благодарение на вас все пак Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Предварително се извинявам, ако не съм за тази тема.

Имам следния проблем. Имам таблет самсунг 10.1. Качвам си филм на него и си го гледам без проблем - субтитрите си вървят. Когато кача същия филм в dropbox-а, субтитрите не тръгват на таблета. Има ли решение?

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я обясни малко по-подробно.От Drop-са само стриймваш ли, като цяло си мисля, че трябва да заредиш субтитрите ръчно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм пълен новак в използването на дропбокс и таблет. Не знам какво значи стриймваш и как да заредя ръчно субтитрите.

В момента правя следното: Качвам си от РС-то филм с файла на субтитрите на таблета. Пускам този филм(просто маркирам иконата на филма)и той си излиза със субтитри и всичко си е наред.

После същия този филм с файла на субтитрите го качвам в дропбокса. Влизам си в дропбокса от РС-то, пускам филма и той си върви със субтитри. Когато вляза в дропбокса през таблета и пусна филма(по начина по който го пускам - просто маркирам иконата на филма), той си тръгва, но не излизат субтитрите.

Тъй като съм лаик в тази област, може би не обяснявам много добре, но това е което става. Дано все пак да ме разберете - ясно е, че не съм много на ти с таблетите. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.