Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Иска ми се да взема още една  машина за домашно ползване.Не съм геймър,а ако играя,то е някакви слаби игри които нямат големи изисквания.Предпочитам да е с вградено видео и и дъното да има HDMI изход,защото държя на филмите и ги гледам на голям тв.Без записвачка,мишка и клавиатура.Дано да мога да се вместя в диапазона до 600лв.За диска предпочитам да е 1ТБ,защото свалям големи като обем филми.С една дума,добро дъно и процесор,май трябва и доста рам в случая,2х4ГБ мисля ще е добро.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами щом искаш да подкарваш игри и във същото време да си с вградено видео варианта е наистина за повечко рам и на 1866MHz.

Честно казано по-изгодно е външно видео със собствена gddr5 памет и една плочка рам.

Ако става дума за стари игри взимаш Пентиум тамън ще имаш и възможност за ъпгрейд иначе някое АМД като 760К.

Количка

Публикувано изображение

пс. Модела на POWER COLOR с GD5 се е изчерпал иначе е по-евтин с десетина лева.

Може да се вземе и 2/3 лв. по-евтина рам на 1333MHz ако не мислиш да ъпгрейдваш процесора в бъдеще.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Иска ми се да взема още една  машина за домашно ползване.Не съм геймър,а ако играя,то е някакви слаби игри които нямат големи изисквания.Предпочитам да е с вградено видео и и дъното да има HDMI изход,защото държя на филмите и ги гледам на голям тв.Без записвачка,мишка и клавиатура.Дано да мога да се вместя в диапазона до 600лв.За диска предпочитам да е 1ТБ,защото свалям големи като обем филми.С една дума,добро дъно и процесор,май трябва и доста рам в случая,2х4ГБ мисля ще е добро.Благодаря предварително.

Имаш 3 теми за съвет за избор на нов комп. Не мисля, че ще вземаш нещо, щом от почти година се каниш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.