Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Kekscheto

Нуждая се от съвет за ъпгрейд...

Препоръчан отговор

В крайна сметка смятам да взема сесоника и някоя видео карта,но още не съм решил каква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всите при което се гони тишина са с по-лош поток от алтернативата. Това просто няма значение тъй не е за клок и не се гони максимума.

Не разбрах! Като не е за клок няма проблем да е с лошо охлаждане, така ли?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охлаждането не е лошо просто може да е и по-добро при кутия за тия пари. Просто всичките тия изолации и капаци дето ги бутат на подобни кутии ебават мамата на потока. Ако я окастриш кутията от всички глупости дето изолират шума потока ще се подобри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охлаждането не е лошо просто може да е и по-добро при кутия за тия пари. Просто всичките тия изолации и капаци дето ги бутат на подобни кутии ебават мамата на потока. Ако я окастриш кутията от всички глупости дето изолират шума поток

тогава няма смисъл от кутия със шумоизлация,а аз точно това искам-да е тихо. Иначе няма да си бия главата да внасям кутия от германия като има и същи,но без изолация и по хубав въздушен поток.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охлаждането не е лошо просто може да е и по-добро при кутия за тия пари. Просто всичките тия изолации и капаци дето ги бутат на подобни кутии ебават мамата на потока. Ако я окастриш кутията от всички глупости дето изолират шума потока ще се подобри.

Както винаги отговаряш като политик(дефакто не отговаряш), но няма значка, за мен е безразлично!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въздушния поток е напълно достатъчен за сметка на това ще е малко по-тихо. В крайна сметка няма никакво значение дали ще е по-добър. Например два вентилатора са ти достатъчни за охлаждането на кутията а това че някой слагат по-половин дузина е г*зария която е слабо ефективна и шумна. пс. XECUTIONER ако искаш да се заяждаш на дребно не съм аз човека които ще ти се върже. Достатъчно ясно го обясних. Ако искаш тишина се примиряваш с кутия с по-лош въздушен поток от такава за същите пари при която тишината не е опция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въздушния поток е напълно достатъчен за сметка на това ще е малко по-тихо. В крайна сметка няма никакво значение дали ще е по-добър. Например две вентилатора са ти достатъчни за охлаждането на кутията а това че някой слагат по-половин дузина е г*зария която е слабо ефективна и шумна.

аз не съм имал намерение за повече от 2-4 вентилатора,но какво видео да взема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB 650 TI Boost 2GB ти се събира в бюджета и е на Nvidia. Другия вариант е 7850 но е с кофти охлаждане...  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То бюджета ако остава около 1К ще се побере и по- добра от 650 или 7850! :)

П.П. Наруто, не се заяждам на дребно, но понякога се изпускаш и пишеш пълни тъпотии! Или можеби аз така ги вадя нещата от контекста, не знам, надали!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB 650 TI Boost 2GB ти се събира в бюджета и е на Nvidia. Другия вариант е 7850 но е с кофти охлаждане...  :P

готина карта,но щом имам парите,защо да не си купя нещо по-скъпо като това http://www.plesio.bg/grafichni-karti-c-69977735/msi-gtx-760-tf-2gd5-oc-2gb-p-297748.html или http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=550751 ? 

П.С. защо масово се дават линкове от никем и емаг,а не от джар или плесио примерно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото общо не ти мърда едно 10% надценка. С тоя бюджет ако сглобяваш компютър си приготви още 100 лв. отгоре. Цените са най-изгодни в Никем и Скай.

В Емаг може да уцелиш изгодна промоция на конкретна част но въпреки това я проверявай. Понякога промоциите са прИмоции.  :clown:

А в Жар по-добре не влизай че са големи обирджии. Например тая GB 760 виж колко струва тук. 46 лв. разлика и то само от една част. 

Плесио са същите мошеници. Ето ти я MSI 760 GAMING. Цели 64 лв. разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото не ти мърда едно 10% надценка. С тоя бюджет ако сглобяваш компютър си приготви още 100 лв. отгоре. Цените са най-изгодни в Никем и Скай.

В Емаг може да оцелиш изгодна промоция на конкретна част но въпреки това я проверявай. Понякога промоциите са прИмоции. :clown:

А в Жар по-добре не влизай че са големи обирджии. Например тая GB 760 виж колко струва тук. 46 лв. разлика и то само от една част. 

Плесио са същите мошеници. Ето ти я MSI 760 GAMING. Цели 64 лв.

Ясно! Значи се спирам на http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-GTX660-DC2-2GD5/description.html и златния сеасоник.

Мерси на всички за помощта!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкретно Асус 660 ще ти излезе по-изгодно от Емаг. Тая промоция е истинска и се спестяват 40 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкретно Асус 660 ще ти излезе по-изгодно от Емаг. Тая промоция е истинска и се спестяват 40 лв.

Мерси  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...