Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Утре ми идва новият комп:

FX-6300

GB 970-UD3

4G DDR3 1600 GEIL ENH CORSA

GB HD7790 2GB OC

HDD 500GB TOSHIBA

CM 350/600W psu

Баща ми тотално ме изнерви на тая тема и реших да потърся малко компетентна помощ от Вас xD - По неговите сметки 8 часа дневно  - 30 лева ток за месец........... лол

Редактирано от Atanas Petromilow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе темата е за 'празни приказки'А баща ти да си пие ракията без да прави сметки, че много са му криви. :D  :D

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за 1 месец колко ще се увеличи сметката приблизително :?

Ако правилно го експлоатираш,тоест не повече от 15 мин. на ден и то в късните часове (след 22ч) не мисля че ще е много.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пъл мисля да отива тая тема в ,,гърмящата,, и да почва пак купона :champagne1:  :party4: То тука какво сериозно да отговори човек? ПП ...то само заглавието и кат видиш и да се пръснеш от смях бре :lol6:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мноооого ще ти гори, направо се готви за големи сметки...

Това вече на нищо не прилича. Все глупости четем, ма това вече е пълно безхаберие...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам какво толкова забавно има - интересува ме консумацията на ток на тоя компютър ако се цъка по 6 часа дневно - явно съм сбъркал форума

Редактирано от Atanas Petromilow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето pc хаби в спокойно състояние / или само browser / около 75-80 вата, монитора към 35-40 : total 120 W idle / при играене на тежки игри ми качва още към 100 вата, но моята карта яде към 150 вата а при теб е към 90-100 /

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бива различно в зависимост дали цъкаш игри. Колкото повече играеш толкова повече ток ще плащаш. Има и един момент с КПД-то на захранването ама ще стане твърде сложно. пс. Имаше някви машинки за измерване ако искаш си купи.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам какво толкова забавно има - интересува ме консумацията на ток на тоя компютър ако се цъка по 6 часа дневно

Колко искаш да ти харчи бре човек ? Да не мислиш че ще ти харчи повече отколкото ти е харчела старата машина досега ?

Я по-сериозно де...

Поздрави !

BTW : 22 човека четат тези глупости в момента.

22 потребител(и) четат тази тема

9 потребители, 9 гости, 4 анонимни

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Не виждам какво толкова забавно има ...

Кво забавно да има -то си е трагично :angry: ПП ..Пък и са чудя как има  дето се връзват да ти отговарят ,,сериозно,,  :ohmy:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на mitaka за отговора, не знам от кога стана смешно човек да знае колко от сметката му за ток отива за компютър в България...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другия път питай баща си колко му гори неговия хладилник/фризер,дето работи нонстоп(не точно нонстоп обаче да не издребняваме) или пък боилера му.Ако пуше/пие можеш да го затапиш и за тези разходи.Последствията си ги понасяш сам!

10-15лв. да ти гори+разходите за интернета

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на mitaka за отговора, не знам от кога стана смешно човек да знае колко от сметката му за ток отива за компютър в България...

Не не е смешно, напротив ! Мисля, че форума е на доста високо ниво, и подобни въпроси са излишни за коментар.

Поздрави !

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... не знам от кога стана смешно човек да знае колко от сметката му за ток отива за компютър в България...

Абе виж си първо заглавието на темата и тогава коментирай това ,или онова! За въпроса ти пък  изобщо не искам да коментирам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И 10-15лв да са пак е мн.,защото вместо 8 часа да се бърникаш в нета или в игри ,2-3ч ритай топка ,бягай в парка ,карай колело,хвърляй в коша,плувай.Намери си по полези занимания,баща ти това иска да намекне , не трудно за разбиране,ти си го сметни 365 *5h

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимаш захранване с титаниев сертификат за да намалиш максимално загубите, изхвърляш видеото и слагаш енергоспестяващ процесор от тия с Т накрая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-ха и аз се разсмях-гори,колкото му сипеш.Ако си грамотен прочети спецификацията на компонентите си или го замери и смятай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не е смешно, напротив ! Мисля, че форума е на доста високо ниво, и подобни въпроси са излишни за коментар.   Поздрави !

Вижте сега, щом нямате какво да кажете, по-добре не пишете в темата. Колега, и аз съм на това мнение. Форумът е на доста високо ниво, за да нападате така човека. Да оправи заглавието - да, но не мисля, че въпросът му е 'излишен за коментар'. До автора: Не, не мисля, че ще платиш много в края на месеца. Въобще не го мисли :-)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"Да оправи заглавието - да, но не мисля, че въпросът му е 'излишен за коментар'.

До автора: Не, не мисля, че ще платиш много в края на месеца. Въобще не го мисли :-) 

Че е излишна темата, това е вярно. А колкото и да изразходи електричество, отново баща му ще плати и него, както му е платил компютъра! 

Сам си му написал: "Въобще не го мисли :-) ". Какво да го мисли, като има кой да му плаща сметките? Сега какво мислиш?

Да, форумът е на ниво, но пишлигарите не сте на никакво ниво. Затова са такива коментарите. Достатъчно е човек да му прочете заглавието на темата.

"Спрете със спора !"

Заповядваш ли, що ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Да оправи заглавието - да, но не мисля, че въпросът му е 'излишен за коментар'.

До автора: Не, не мисля, че ще платиш много в края на месеца. Въобще не го мисли :-) 

Че е излишна темата, това е вярно. А колкото и да изразходи електричество, отново баща му ще плати и него, както му е платил компютъра! 

Сам си му написал: "Въобще не го мисли :-) ". Какво да го мисли, като има кой да му плаща сметките? Сега какво мислиш?

Да, форумът е на ниво, но пишлигарите не сте на никакво ниво. Затова са такива коментарите. Достатъчно е човек да му прочете заглавието на темата.

"Спрете със спора !"

Заповядваш ли, що ли?

Няма значение кой плаща. Колегата се интересува и би трябвало да получи адекватен отговор.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен въпросът е не само смешен,но и излишен.Все едно да питаш колко гори кола,климатик...кой го знае колко го ползва,товари ли го и тн...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.