Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Тест: Каква личност сте?


Препоръчан отговор

Земен

Балансиран

Хармоничен

Вие цените естествения стил и любовта, които са без усложнения. Хората ви се възхищават за това, че здраво сте стъпили на земята и те могат да разчитат на вас. На тези, които са около вас, давате сигурност и пространство. Вие сте възприеман като топъл и човечен. Отхвърляте всичко, което е банално. Скептичен сте към писъците на модата. За вас дрехите трябва да са практични и ненатрапчиво елегантни.

Както някой вече каза, и аз немога да се упиша по-добре. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 152
  • Създадено
  • Последен отговор

Динамичен Активен Екстроверт Вие обичате да поемате рискове и се посвещавате на интересната и разнообразната работа. Рутината направо ви парализира. Най-много обичате да играете водеща роля в събитията. За това и инициативите ви винаги са много продуктивни.

Да вярно е, въпреки че не може да се опише един човек само с 2 изречения!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Самовглъбен Чувствителен Отзивчив ...и т.н. Да,това съм аз.Понеже забелязах доста с подобна "находка" освен да си основем един клуб на самовглъбените,чувствителните и отзивчивите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва си намерих картинката, която да ми подхожда. Само попадах на некви романтики и мечтаещи простотии:

Земен

Балансиран

Хармоничен

Публикувано изображение

Вие цените естествения стил и любовта, които са без усложнения. Хората ви се възхищават за това, че здраво сте стъпили на земята и те могат да разчитат на вас. На тези, които са около вас, давате сигурност и пространство. Вие сте възприеман като топъл и човечен. Отхвърляте всичко, което е банално. Скептичен сте към писъците на модата. За вас дрехите трябва да са практични и ненатрапчиво елегантни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Анализиращ Заслужаващ доверие Самоуверен Вашата решителна чувствителност ви показва кое си заслужава. Вие обичате да се обграждате с малки "скъпоценности", които ви интересува да бъдат забелязани от останалите. Културата има специално място във вашия живот. Вие сте намерили ваш собствен стил, който е елегантен и изключителен, независим от прищявките на модата. Вашият идеал върху който градите живота си е - културни развлечения. Оценявате културното ниво на хората, които ви заобикалят. точно аз съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Анализиращ

Заслужаващ доверие

Самоуверен

Вашата решителна чувствителност ви показва кое си заслужава. Вие обичате да се обграждате с малки "скъпоценности", които ви интересува да бъдат забелязани от останалите.

Културата има специално място във вашия живот. Вие сте намерили ваш собствен стил, който е елегантен и изключителен, независим от прищявките на модата. Вашият идеал върху който градите живота си е - културни развлечения. Оценявате културното ниво на хората, които ви заобикалят.

До някъде е вярно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Романтичен

Емоционален

Мечтател

romantic

Вие сте много чувствителна натура. Отказвате да приемате нещата само от тяхната трезва рационална страна. Това което чувствате е също толкова важно за вас. На практика вие чувствате, че е по-важно да имате мечти в живота.

Отричате хората, които заклеймяват романтичното и са водени само от рационализма. Не разрешавате на нищо да отрича разнообразието на вашите чувства и емоции.

Все се мъча да избягам от себе си, обаче нестава...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самовглъбен Чувствителен Отзивчив По-скоро бихте стояли сами отколкото да си губите времето в празни приказки. Но вашите връзки с приятелите са много силни, което ви дава вътрешна увереност и хармония, от които се нуждаете за да се чувствате добре.Нямате против да оставате сами за дълго време, рядко скучаете. Мдам,много вярно казано.макар че като познавам как се правят такива тестове не се учудвам че познават :);) Психология

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самовглъбен Чувствителен Отзивчив По-скоро бихте стояли сами отколкото да си губите времето в празни приказки. Но вашите връзки с приятелите са много силни, което ви дава вътрешна увереност и хармония, от които се нуждаете за да се чувствате добре.Нямате против да оставате сами за дълго време, рядко скучаете. Съвпада напълно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вие сте лекомислен, но въпреки това дискретен. Лесно се сприателявате, но се наслаждавате на независимостта и личния си живот. Понякога обичате да исбягате от всичко и да бъдете сами, за да преосмислите живота си и да се радвате на себе си. Имате нужда от пространство и бягате в красиви скривалища, но въпреки това не сте самотник. Вие сте в мир със себе си и света около вас, радвате се на живота и на всичко, което той може да ви предложи. тва ми се падна и е вярно тва ме определя точно ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самовглъбен Чувствителен Отзивчив introspective По-скоро бихте стояли сами отколкото да си губите времето в празни приказки. Но вашите връзки с приятелите са много силни, което ви дава вътрешна увереност и хармония, от които се нуждаете за да се чувствате добре.Нямате против да оставате сами за дълго време, рядко скучаете. някои неща са верни :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безгрижен Игрив Чаровен Вие обичате свободния и спонтанен живот. Радвате му се изцяло и живеете под мотото: "Животът е само един". Вие сте любознателен и отворен за всичко ново; обичате промените. Нищо не е по-лошо за вас от това да сте обвързан и ограничен. Изследвате средата около вас чрез своятя любознателност и сте винаги готови за изненади. ;) не съм много съгласна - да, любознателна съм, но но не се хвърлям чак в някакви необмислени рискове :hush: ама трите думички са много верни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миролюбив

Дискретен

Неагресивен

Вие сте лекомислен, но въпреки това дискретен. Лесно се сприателявате, но се наслаждавате на независимостта и личния си живот. Понякога обичате да исбягате от всичко и да бъдете сами, за да преосмислите живота си и да се радвате на себе си. Имате нужда от пространство и бягате в красиви скривалища, но въпреки това не сте самотник. Вие сте в мир със себе си и света около вас, радвате се на живота и на всичко, което той може да ви предложи.

По добре не може да се каже. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Самовглъбен Чувствителен Отзивчив По-скоро бихте стояли сами отколкото да си губите времето в празни приказки. Но вашите връзки с приятелите са много силни, което ви дава вътрешна увереност и хармония, от които се нуждаете за да се чувствате добре.Нямате против да оставате сами за дълго време, рядко скучаете. определено това съм аз! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Независим Нетрадиционен Свободолюбив Настоявате за свободен и необвързан живот и това ви помага да определите свой собствен курс.Имеате артистична нотка във вашта професия или личните дейности. Желанието ви за свобода понякога ви кара да постъпвате както най-малко се очаква от вас. Начинът ви на живот е силно индивидуален. Никога не имитирате сляпо - напротив опитвате се да живеете спрямо собствените ви идеи и виждания, дори когато това значи да сте против течението." Само донякъде е така - иска ми се да е повече вярно , но за съжаление понякога се подвеждам по чужди мнения ( въпреки , че подлагам всичко на съмнение). И за артистизма - не е много така :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самовглъбен Чувствителен Отзивчив По-скоро бихте стояли сами отколкото да си губите времето в празни приказки. Но вашите връзки с приятелите са много силни, което ви дава вътрешна увереност и хармония, от които се нуждаете за да се чувствате добре.Нямате против да оставате сами за дълго време, рядко скучаете. :speak: Абсолютно вярно:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Динамичен

Активен

Екстроверт

Вие обичате да поемате рискове и се посвещавате на интересната и разнообразната работа. Рутината направо ви парализира.

Най-много обичате да играете водеща роля в събитията. За това и инициативите ви винаги са много продуктивни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Динамичен

Активен

Екстроверт

Вие обичате да поемате рискове и се посвещавате на интересната и разнообразната работа. Рутината направо ви парализира.

Най-много обичате да играете водеща роля в събитията. За това и инициативите ви винаги са много продуктивни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...