Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Компютъра ми няма звук, но и не мога да инсталирам какъвто и да е драйвер, за да оправя нещата, просто инсталацията никога не завършва докрая. Пробвах с няколко програми за автоматично ъпдейтване, но или не могат да изтеглят драйвера или не могат да го инсталират. Не мога и да отворя Device manager - щом опитам ми изписва да проверя дали името е изписано правилно или нещо такова. Windows-a e XP SP3, но каква е звуковата карта незнам и незнам как и да разбера щом Device manager не ми се отваря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си Aida64 и ще рабереш по-точно. Speccy също е алтернативна програма.

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай win 7 хп май приключват април догодина с седмица ще забравиш за драйвъри всичко си слага само и не е толкова трудна инсталацията

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е вирус...

Ами и аз мисля така и затова първо постнах тема в HJT раздела, откъдето ме нахокаха, че не било зараза, а проблем с драйверите  трябвало да пиша тук. :)

Свали си Aida64 и ще рабереш по-точно. Speccy също е алтернативна програма.

Успех !

Ще опитам, благодаря, но всички програми досега, които пробвах не свършиха никаква работа :)

Слагай win 7 хп май приключват април догодина с седмица ще забравиш за драйвъри всичко си слага само и не е толкова трудна инсталацията

Ами и аз много искам, но машината е старичка и няма да се справи с win 7. Иначе с удоволствие :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз мисля така и затова първо постнах тема в HJT раздела, откъдето ме нахокаха, че не било зараза, а проблем с драйверите  трябвало да пиша тук. :)

Ще опитам, благодаря, но всички програми досега, които пробвах не свършиха никаква работа :)

Ами и аз много искам, но машината е старичка и няма да се справи с win 7. Иначе с удоволствие :D

имам настолен 512 мб рам и съм с седмица и нямам никакви проблеми ако  има твоята машина 1 гб рам пей сърце

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.