Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся лаптоп с бюджет до 1300 лв. Предложете ми най-добрия избор. Ще се ползва за всичко, затова търся в този ценови клас максимална  производителност. Сега ще кажете, лаптопите не са за игри. Аз по принцип не съм геймър, но от време на време цъкам някоя игрица от рода на фифа, цс, лол за разнообразие 1-2 пъти в месеца с приятели, затова търся лаптопа да има прилична видео карта. Спрял съм се на това, но щом пиша тук, не съм убеден какво да избера:

http://www.technopolis.bg/b2c/details/518953/P11010101/Prenosim-kompyutar-LENOVO-IDEAPAD-G580AH/59360934

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще охлаждате този интел и7?? Мойте предложения: 1. Asus X550VC-XX038  2. Lenovo ThinkPad Edge E531 с 48 лв. над бюджета. Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

hp_probook_450 + thermaltake_massive = 1260.00лв.

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопите от G серията на Lenovo имаха проблем с охлаждането, който не знам дали оправиха. За това не ти ги препоръчвам.

Eто ти няколко предложения от мен:

1. Acer Aspire V3-571 G Ако държиш да е с i7 процесор това е решението. Имам същият, но с i5 процесор и съм много доволен.

2. Acer Aspire V3-571 G От същата серия, но с i5 процесор.

3. Asus X550VC Също много добър вариант, но не знам до колко ще ти върши работа за игри

4. Lenovo Z500 Според мен поне това е най доброто решение. Ако имах парите бих си взел именно този. Слагаш му един Windows 8 и си готов. Че е и красив даже  ;)

Все пак ти си избираш, за това и ти предлагам няколко варианта. 

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постващия отиде, биричка да си пие ние да му мислим, какви лаптопи да предлагаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопите от G серията на Lenovo имаха проблем с охлаждането, който не знам дали оправиха. За това не ти ги препоръчвам.

Eто ти няколко предложения от мен:

1. Acer Aspire V3-571 G Ако държиш да е с i7 процесор това е решението. Имам същият, но с i5 процесор и съм много доволен.

2. Acer Aspire V3-571 G От същата серия, но с i5 процесор.

3. Asus X550VC Също много добър вариант, но не знам до колко ще ти върши работа за игри

4. Lenovo Z500 Според мен поне това е най доброто решение. Ако имах парите бих си взел именно този. Слагаш му един Windows 8 и си готов. Че е и красив даже  ;)

Все пак ти си избираш, за това и ти предлагам няколко варианта. 

Поздрави!

Добре си се насочил, че предпочитам процесора да е i7. Както казах държа на производителността. Не знаех за проблемите на G серията на леновото. Ейсъра ми харесва, но от към видео, ХДД и рам отстъпва малко на леновото, а пък леновото е 100 лева по-малко. Но пък, ако леновото прегрява, ейсъра наистина е добро предложение :) 

Постващия отиде, биричка да си пие ние да му мислим, какви лаптопи да предлагаме.

Изчаках да се съберат повече предложения. Леновото, което си предложил ти също е добро, предимство му е че хдд е 7200 оборота/минута и видеото е една идея над другите предложения, но пък е доста пари.

Ще чакам още мнения, засега се колебая между Lenovo g580 и Acer Aspire V3-571G.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един познат работи в сервиз. Като купувах май месец лаптоп за брат ми, сподели че най-често в сервиза му носят леново. Като цяло става на въпрос, не сме говорили за конкретни серии. Сервиза е към един от по-големите онлайн магазини за лаптопи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един познат работи в сервиз. Като купувах май месец лаптоп за брат ми, сподели че най-често в сервиза му носят леново. Като цяло става на въпрос, не сме говорили за конкретни серии. Сервиза е към един от по-големите онлайн магазини за лаптопи.

Леново е най-купуваната марка в света, а в България, като се има предвид, че леновотата са бюджетни решения, е нормално да бъдат закупувани още повече, от там следва, че статистиката е нормална.

Четириядреният процесор на лаптоп малко грее. Но пък от друга страна всеки натоварен процесор грее малко или много. Въпреки това аз предпочитам i5 за лаптоп. Ако питаш мен вземи z500.

Не купувай G580! Един приятел го ползва и грее! Ако всеки месец ти си сменя термо паста...

5400 оборота в минута е стандартна скорост за твърд диск на лаптоп. 7200 е за настолен.

Lenovo са едни от най добрите при лаптопите. Просто G серията е прецакана.

Ето ти още няколко предложения този път от Technopolis:

Acer Aspire V3-571 G Имам абсолютно същият но го взех но промоция за 1000 лв.

Aко пък толкова държиш на i7 ето

Или ето този, но е малко над бюджета.

Ето нещо и на Dell с i7

Като разгледах G серията спрямо цена и възможности превъзхожда и много другите съответно модели на други марки, но пък щом казваш, че греят, ме озадачаваш. Ако купя леновото ще си поема риска.

Иначе като вкарахме и дел в играта, този не ли е по-добър от твоето предложение. Мисля, че процеса е малко по-слаб, но пък видеота компенсира, а цената е 100 лева надолу

http://www.technopolis.bg/b2c/details/512727/P11010101/Prenosim-kompyutar-DELL-INSPIRON-3521

Редактирано от LaVendetta (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си че видеокартата е доста по добра. Цената също е по ниска, но пък процесорът с тази тактова честота. Не знам как ще стои при игрите. Какво точно смяташ да играеш на него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си че видеокартата е доста по добра. Цената също е по ниска, но пък процесорът с тази тактова честота. Не знам как ще стои при игрите. Какво точно смяташ да играеш на него?

Не много сериозни игри казах като фифа. Иначе, да обикновено са с 2.2-3.4 ghz, но този не мисля, че е много по-слаб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз държа на високата тактовата честота и дори 2,2 GHz ми се струва малко, но дори с тези 1.9GHz не би трябвало да имаш проблеми с Fifa. Ако греша да ме поправи някой моля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз държа на високата тактовата честота и дори 2,2 GHz ми се струва малко, но дори с тези 1.9GHz не би трябвало да имаш проблеми с Fifa. Ако греша да ме поправи някой моля.

Не грешиш :)

Аз бих предложил тези два варианта: Acer Aspire V3-571G NX.M7DEX.001 и HP Pavilion g6-2240eu C6C61EA 8GB - поне заложи на максимума от процесора и прилично видео ( особено щом не е за тежки игри - и двете карти стават ) :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.