Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Загледах:  

филипс- http://www.technopolis.bg/b2c/details/15333/P11090104/Televizor-PHILIPS-32PFL5008K-3D-LED

и

самсунг- http://www.technomarket.bg/products/09127255/samsung-ue-40f6200

Както винаги държа на добра картина и качество. 

Кой от двата според вас е по- добър и ако може да ми обясните с какво е по- добър?

Редактирано от hahahaxaxaxa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая мое мнение е ,че Philips-a е по-доброто решение,особенно ако попаднеш да е с матрица на Sharp!!! Има един трицифрен код !С код 396 са с матрица на Samsung, а с код 400 са с матрица на Sharp-стига да попаднеш на такъв!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая мое мнение е ,че Philips-a е по-доброто решение,особенно ако попаднеш да е с матрица на Sharp!!! Има един трицифрен код !С код 396 са с матрица на Samsung, а с код 400 са с матрица на Sharp-стига да попаднеш на такъв!

Благодаря за бързия отговор. Има ли начин да проверя този код на кутията или отвътре? А отделно сред всички други телевизори до 1100-1200 лева има ли по- добър модел телевизор от филипса и дали е много голяма разликата 

Благодаря предварително :)

Редактирано от hahahaxaxaxa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами приятел мисля нямаш точни критерии за телевизор!Ни за размер ни за нищо!Отговорих ти според темата ти и моделите ,за които си дал линкове!За това и няма да изпадам в подробности да коментирам това ,или онова.Ако е само според сумата то това е най доброто предложение според мен http://www.technopolis.bg/b2c/details/14440/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L42ET5E-3D-LED - 42 инчов е ,но като гледам единия който си ,,постнал,, е 32 а другия е 40 така,че едва ли те притеснява това :)  Този за цена,качество,размер(диагонал) е най-добър!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами приятел мисля нямаш точни критерии за телевизор!Ни за размер ни за нищо!Отговорих ти според темата ти и моделите ,за които си дал линкове!За това и няма да изпадам в подробности да коментирам това ,или онова.Ако е само според сумата то това е най доброто предложение според мен http://www.technopolis.bg/b2c/details/14440/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L42ET5E-3D-LED - 42 инчов е ,но като гледам единия който си ,,постнал,, е 32 а другия е 40 така,че едва ли те притеснява това :)  Този за цена,качество,размер(диагонал) е най-добър!

Извинявай, наистина съм пропуснал нещо важно. Мислех си, че самсунга е 32 инча, а търся само 32 инча, ще се гледа от 2 метра някъде. Та последно да питам филипса дали си заслужава като цена/качество. И разбира се да предложиш пак някой 32 инча до 1200 лева ;) и какво му е по- доброто от филипса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момче , не бегай от големия :) за една седмица ще му свикнеш :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момче , не бегай от големия :) за една седмица ще му свикнеш :D

Стаята е много малка, а има място между гардероба и врата разстояние точно за 32 инча .  Иначе те разбирам, че по - голямото е по - добре ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да допълня - ако имаш възможност- :wors:  + това модела посочен от колегата сигурно ще е мостра , не че пречи ако е на малко часове работа , но няма как във магазина да провериш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да допълня - ако имаш възможност- :wors:  + това модела посочен от колегата сигурно ще е мостра , не че пречи ако е на малко часове работа , но няма как във магазина да провериш .

А какво ти е мнението за филипса :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 32 инчов предложението от мен е http://www.technopolis.bg/b2c/details/14475/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L32ET5EW-3D-LED който е със 100 HZ панел,за разлика от Panasonic-a предложен от колегата RudeBoy ,който е с 50 HZ панел.  А ако не държиш да е 3D (което няма да усетиш кои знае колко на 32-та инча-3D -то)  ти предлагам този модел http://www.technopolis.bg/b2c/details/13080/P11090104/Televizor-SONY-KDL-32W651-LED

А какво ти е мнението за филипса :)

И двата предложени в поста ми са по-добри от Philips-a !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 32 инчов предложението от мен е http://www.technopolis.bg/b2c/details/14475/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L32ET5EW-3D-LED който е със 100 HZ панел,за разлика от Panasonic-a предложен от колегата RudeBoy ,който е с 50 HZ панел.  А ако не държиш да е 3D (което няма да усетиш кои знае колко на 32-та инча-3D -то)  ти предлагам този модел http://www.technopolis.bg/b2c/details/13080/P11090104/Televizor-SONY-KDL-32W651-LED

И двата предложени в поста ми са по-добри от Philips-a !!!

А с какво толкова са по- добри? Панасоника като гледам е с абсолютно същите характеристики като филипса, а сонито даже с 200 херца и няма 3Д.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с какво толкова са по- добри? Панасоника като гледам е с абсолютно същите характеристики като филипса, а сонито даже с 200 херца и няма 3Д.

SONY-то за твое сведение е даже с 50 HZ панел ,ма не знам защо ,но нещо се отказвам да ти отговарям ;)  Успех в избора :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SONY-то за твое сведение е даже с 50 HZ панел ,ма не знам защо ,но нещо се отказвам да ти отговарям ;)  Успех в избора :)

Наистина не бих искал да ти досаждам. Но ако смяташ, че филипса не си заслужава моля те ми обясни когато можеш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Понеже разполагаш с повече пари, погледни за  Philips но да е версия 6008. А най- добре е да отидеш в магазина и на място да си избереш телевизор до определена цена. Не вземаш скъп телевизор, че да се притесняваш кое е 50 херца, и от кого е произведена матрицата. Добрите телевизори почват от цена 3000 лева нагоре. За диагонала - малък е, но явно се съобразяваш с мястото.Иначе след седмица ще се увериш, че е можело да е и...по-голям. 32 инчовите са най компромисният, популярен и евтин модел.И накрая! От много питане, само ще се объркаш и накрая ще купиш това, което ти харесва на външен вид.Затова има различни категории телевизори, за да могат хората да си изберат в този ценови клас. Параметрите им в много случаи са еднакви или близки. Тук никой не е длъжен да ви пише сравнителни характеристики между телевизорите, защото 90% от хората си нямат хал хабер и даже няма да го прочетат. Когато се интересувате от такива играчки, ще си направите сравнителни тестове сам, и това, което не ви е ясно, вече можете да попитате във форума.Накрая! В тези теми има толкова много информация, но никой от Вас не се старае да я прочете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже разполагаш с повече пари, погледни за  Philips но да е версия 6008. А най- добре е да отидеш в магазина и на място да си избереш телевизор до определена цена. Не вземаш скъп телевизор, че да се притесняваш кое е 50 херца, и от кого е произведена матрицата. Добрите телевизори почват от цена 3000 лева нагоре. За диагонала - малък е, но явно се съобразяваш с мястото.Иначе след седмица ще се увериш, че е можело да е и...по-голям. 32 инчовите са най компромисният, популярен и евтин модел.И накрая! От много питане, само ще се объркаш и накрая ще купиш това, което ти харесва на външен вид.Затова има различни категории телевизори, за да могат хората да си изберат в този ценови клас. Параметрите им в много случаи са еднакви или близки. Тук никой не е длъжен да ви пише сравнителни характеристики между телевизорите, защото 90% от хората си нямат хал хабер и даже няма да го прочетат. Когато се интересувате от такива играчки, ще си направите сравнителни тестове сам, и това, което не ви е ясно, вече можете да попитате във форума.Накрая! В тези теми има толкова много информация, но никой от Вас не се старае да я прочете.

Tи добре го съветваш ,но Philips от 6-та серия нямат 32 инчов модел тази година ,а ти визираш таз годишен модел (6008)  ;) Пък като толкова държите (визирам и автора)на тия Philips-и да погледне този миналогодишен модел http://www.technopolis.bg/b2c/details/15303/P11090104/Televizor-PHILIPS-32PFL6007K-3D-LED само дето е с  59 лв над бюджета (не коментирам покупката му онлайн,защото това е несериозно за закупуване на такъв вид техника)което не би трябвало да е чак такъв проблем според мен,но автора си знае (за цената)! ПП -този модел не го бях препоръчал предвид зададената цена от автора!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 32 инчов предложението от мен е http://www.technopolis.bg/b2c/details/14475/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L32ET5EW-3D-LED който е със 100 HZ панел,за разлика от Panasonic-a предложен от колегата RudeBoy ,който е с 50 HZ панел.  

А бе може да е 50Hz, ама матрицата е по-добра от на ET5. Сравнявал съм ги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека авторът на темата уточни какво точно иска и за какви пари, че тук стана каша от коментари. Ако правилно съм филтрирал (не съм сигурен) постовете му, се отнася до 32" и до 1200 лв. така ли е?

Задава се въпроса за предимствата на PFL 5008 - кусурът му е в безнадеждната липса (6-та и нагоре серии имат чрез ъпдейт) на DTS, което практически означава, че част от филмите (които изискват DTS) няма да вървят през собствения плеър на телевизора, т.е. през флашка. Ако не те притеснява този факт и го компенсираш чрез HDMI кабел към компютър, моделът е супер за цената. Philips не предлагат 32" в по-висока серия от 5-та за 2013 г. 

Много добро предложение е дадено от skalata_73 - 32PFL6007, но не знам дали може да се намери неразпечатвана бройка. Може и да греша, но принципно 6-та серия на Philips от 2012 г е с пасивна матрица на LG, та тая на Sharp (превъзходен избор) не е актуална - (таблицата в коментар 3 тук , поне доколкото е вярна). 

Стана дума и за Sony W65x - отличен телевизор, но е без 3Д. Панелът му не е 200 Хц, а е неустановен в интервала 50-120 Хц (ако някой има точна информация, нека я даде, но се съмнявам в това).

Спомена се разстояние от 2 м. От 2 м не е никакъв проблем да се гледа 40-42" HD сигнал, но трябва да се помисли за SD сигнала - това е вече лично възприятие. Що се отнася до 3Д - да се гледа на 32" екран не е най-добрата идея.

Вариант е и Е5Е, при това съвсем не за пренебрегване.

Авторът, обърка ли се? Ако да, взимай една по-голямшка флашка, метни ѝ няколко различни файла с некачествено видео (най-удачно си DVDRip от тия по 1,36 ГБ и/или TVRip) и тичай към магазина. Гледай, пробвай, ако трябва и нахалствай, но провери нагледно тия модели, които ти допадат. Ние тук даваме акъли, повечето от тях съвсем добронамерени, но тоя телевизор ти ще си го гледаш.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе може да е 50Hz, ама матрицата е по-добра от на ET5. Сравнявал съм ги.

Ок мен -не искам да споря с никой-това си е твое мнение!Аз просто предлагам ;) Поздрави :)  :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Стана ми ясно, че Ви е трудно да разберете моите постове. Написал съм така: "Понеже разполагаш с повече пари, погледни за  Philips но да е версия 6008" Де виждате да съм писал размер 32 инча, не ми е ясно! Казал съм и че до седмица ще свикне с размера. Казал съм и че авторът на темата само ще се шашне и ще си купи телевизор по хубост/на външен вид/ Научете се най- после да четете правилно и това, което сте прочели да сте го разбрали. Аз не знаех че нямат 32 инчов след 5-та версия. Ако не бяхте ВИЕ, тъй щях да си умра като овца без история! Коментара ми не се отнася за колегата "Rude Boy".Не ми отговаряйте, а помогнете на колегата.Техниката, за която се пита, ми е много по-ясна отколкото на Вас, за да пиша глупости! Или някой не е съгласен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.