Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

087

Нов рутер, а не светят лампичките?

Препоръчан отговор

Здравейте,

днес си купих нов рутер , връзвам го както е описано, но освен лампичката, че е включен нито една друга не свети  :no-no:  и даже от лан картата на компютъра изписва, че мрежовият кабел е изключен. Като го включа в суича, който използвам, веднага се свързва.

Според мен не работи и утре да се обаждам за подмяна или бъркам някъде?

п.п. Рутерът е TP Link TL-WR740N

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми пробвай един ресет и ако не зацепи им го връщай !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какъв е рутерът ? Пробвай 30/30/30 ресет. Иначе отиди и го смени, понеже може да си купил брикнат рутер, но това е друга тема и ако след 30/30/30 няма резултат го върни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутерът е TP Link TL-WR740N  Ресетвах го няколко пъти, а сега ще прочета и това 30/30/30, Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я виж дали щепсела влиза добре в контакта. На моя разклонител са му хлабави контактите и като включа рутера трябва да се "намести" иначе не прави добър контакт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я виж дали щепсела влиза добре в контакта. На моя разклонител са му хлабави контактите и като включа рутера трябва да се "намести" иначе не прави добър контакт.

Опаковах го вече :) А като не дава добър контакт, предполагам, че не свети нито една лампичка, докато при мен като натисна ОН/ОФФ и светва само първата лампа, която показва, че е включен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, индикатора за захранване показва, че има ток в устройството, иначе няма да светне :)

Опаковах го вече :) А като не дава добър контакт, предполагам, че не свети нито една лампичка, докато при мен като натисна ОН/ОФФ и светва само първата лампа, която показва, че е включен.

Щом няма резултат след 30/30/30 значи си е дефектен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го връщам :)

Благодаря на всички за отговорите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, индикатора за захранване показва, че има ток в устройството, иначе няма да светне :)

Щом няма резултат след 30/30/30 значи си е дефектен.

Пфф, тая част с лампичката съм я пропуснал :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.