Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Благодаря на всички, съжалявам за проявената некомпетентност.

осъдителна е не некомпетентността а липсата на желание човека и сам да се разрови и научи нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно питане. Може ли някой да сравни кое е по-добро за навигация?  

ACER Iconia B1-A71 таблет като сваля предварително карти и след това ги ползвам офлайн, тъй като таблетът има само WIFI и GPS.

ИЛИ

PRESTIGIO GeoVision 5050

Последно питане. Може ли някой да сравни кое е по-добро за навигация?  

ACER Iconia B1-A71 таблет като сваля предварително карти и след това ги ползвам офлайн, тъй като таблетът има само WIFI и GPS.

ИЛИ

PRESTIGIO GeoVision 5050

Спешно е.

Редактирано от greatwhiteshark (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбираме, че не си купил още таблет.? Аз така разбрах, или се бъркам.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбираме, че не си купил още таблет.? Аз така разбрах, или се бъркам.?

Не не съм купил таблетът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не съм купил таблетът.

С к'ви пари разполагаш.? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С к'ви пари разполагаш.?

Искам да разбера ще осетя ли разликата между таблетът  ACER Iconia B1-A71  и навигацията PRESTIGIO GeoVision 5050? Ако си взема таблета ще мога ли да го ползвам за навигация? Ще върши ли работата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да разбера ще осетя ли разликата между таблетът  ACER Iconia B1-A71  и навигацията PRESTIGIO GeoVision 5050? Ако си взема таблета ще мога ли да го ползвам за навигация? Ще върши ли работата?

Разбира се, че ще върши работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще върши работа. 

Дори и за този модел ACER Iconia B1-A71? Съмнявам се,защото е от нисък клас. Да не би GPS модулът му да не върши работата и да ме остави на пътя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори и за този модел ACER Iconia B1-A71? Съмнявам се,защото е от нисък клас. Да не би GPS модулът му да не върши работата и да ме остави на пътя?

Едва ли, и аз също мисля че една идея по-добре от навигация. Ето и кратко ревю:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как си ги представяте тези неща? И какво разбирате вие под това: "GPS модулът му да не върши работата"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли, и аз също мисля че една идея по-добре от навигация. Ето и кратко ревю:

http://www.youtube.com/watch?v=aGQVOJnIZk

Какви карти трябва да си сваля? Те безплатни ли са за този таблет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви карти трябва да си сваля? Те безплатни ли са за този таблет?

Андроид ОС си идва със собствено приложение Google Maps... Не виждам какво ще има да сваляте...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как си ги представяте тези неща? И какво разбирате вие под това: "GPS модулът му да не върши работата"?

Представям си ги по този начин. Взимам таблетът за 250 лв. Оказва се че не върши работата както трябва, тъй като има само и единствено GPS и WIFi и се принуждавам да давам още 150 лв за навигация?

Андроид ОС си идва със собствено приложение Google Maps... Не виждам какво ще има да сваляте...

Доколкото знам то не функционира за нашата страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представям си ги по този начин. Взимам таблетът за 250 лв. Оказва се че не върши работата както трябва, тъй като има само и единствено GPS и WIFi и се принуждавам да давам още 150 лв за навигация?

Еми какво да кажа, освен че решението е ваше...

Едит: Как да не функционира приложението ? Това за пръв път го чувам...

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми какво да кажа, освен че решението е ваше...

Едит: Как да не функционира приложението ? Това за пръв път го чувам...

В смисъл че няма офлайн карти без 3G...

Кристално,а Вие?

Редактирано от trqbvatiaccount (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетете как работи GPS, на мен лично ми омръзна да обяснявам!

В смисъл че няма офлайн карти без 3G...

Кристално,а Вие?

Много е мътен кристала ви, прочетете странични материали вместо да се правите на хитряга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетете как работи GPS, на мен лично ми омръзна да обяснявам!

Много е мътен кристала ви, прочетете странични материали вместо да се правите на хитряга

На вас не ви е нужно да виждате през него.Форумът доколкото си спомням е за взаимопомощ. Ще кажете ли нещо полезно по темата или ще продължите тирадата си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На вас не ви е нужно да виждате през него.Форумът доколкото си спомням е за взаимопомощ. Ще кажете ли нещо полезно по темата или ще продължите тирадата си?

Писал си глупости/неверни неща, при това със самочувствието на знаещ, затова и ти се отговаря така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че колегите Ви, обясниха достатъчно ясно, но виждам че изобщо не четете какво ви се казва.!! По-добре утидете, в форума на андроид и четете внимателно.!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха... 1. Защо се пише от 2 акаунта??? 2. Спрете с глупавите въпроси, а помислете малко... Прочетете! 3. Не се дръжте нагло с колегите, така никой няма да помогне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха... 1. Защо се пише от 2 акаунта??? 2. Спрете с глупавите въпроси, а помислете малко... Прочетете! 3. Не се дръжте нагло с колегите, така никой няма да помогне!

Прави ми проблеми единият акаунт и затова,не знаех,че е проблем. Прочетох. Получих нужната помощ,благодаря много. Лек ден,quick.

Редактирано от trqbvatiaccount (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво стана, какво ще купите.? Таблета или навигацията.? След покупката на едно от двете устройства, споделете дали сте доволен.!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво стана, какво ще купите.? Таблета или навигацията.? След покупката на едно от двете устройства, споделете дали сте доволен.!?

Не съм решил още. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам, еми когато тогава, просто казах да може, да има полза когато някой, друг пита за дадените устройства, да можем да отговорим адекватно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...