Премини към съдържанието
galidbul

честа смяна десен-ляв бутон на мишката

Препоръчан отговор

Понеже редувам да работя с дясна и с лява ръка, по няколко пъти на ден превключвам бутоните на мишката. Това възможно ли  е да й скъси живота или да ми направи някакъв проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. не се притеснявай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам защо сменяш ръцете, но теоретично погледнато така вместо да износваш само левият бутон, износваш двата равномерно, а левият - по-малко. На самата мишка няма какво да й стане.

Редактирано от simtech (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да иска да си тренира и двете полукълба на мозъка. Пробвай да си намериш някакъв шорткът за смяната. Идеята е много добра и мисля да я пробвам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, аз така се научих и да играя тенис на маса и с лява ръка и като ходим с един прител редувам - една и гра с лява, една с дясна :)

За шорткъта - би било супер, как да го напавя?

Редактирано от galidbul (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, аз така се научих и да играя тенис на маса и с лява ръка и като ходим с един прител редувам - една и гра с лява, една с дясна :) За шорткъта - би било супер, как да го напавя?

Ами нямам идея, не съм търсил инфо. Сигурно има някакъв начин, ако го намериш, пиши тук да видим :) Имах един колега навремето, който също така редуваше да играе тенис ту с лява, ту с дясна ръка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето една програмка за смяна http://download.cnet.com/SwapMouseButtons/3000-2056_4-10053869.html

Crtl+F12 след инсталиране.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето една програмка за смяна http://download.cnet.com/SwapMouseButtons/3000-2056_4-10053869.html Crtl+F12 след инсталиране.

Бачка, благодаря :) Редактирано от badsector (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.