Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам за ми предложите конфигурация на части от 800 до 900 лева като процесора да е на AMD и видеото също

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази конфигурация ми харесва но се питам дали 500gb HDD ще ми е достатъчно за гейминг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам за ми предложите конфигурация на части от 800 до 900 лева като процесора да е на AMD и видеото също

:offtopic_s: И аз искам много неща. :)

Вземи предложението на техманиак, с vram 2 gb е, а и нямаш голям избор, щом търсиш точно амд.

Редактирано от Туинг-off (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази конфигурация ми харесва но се питам дали 500gb HDD ще ми е достатъчно за гейминг

Че защо да не е достатъчно ? Ако сте склонен, може да отделите за 1TB диск, но това е ваше решение...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че защо да не е достатъчно ? Ако сте склонен, може да отделите за 1TB диск, но това е ваше решение...

ОК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ти трябва да си прецениш. На някои и 2TB не им стигат, други не могат да запълнят 500GB. Ако вземеш 1TB цената скача на 916 лв. В такъв случай, ако ти идва много взимаш 7790 2GB!

Редактирано от No Pyro No Party (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ти трябва да си прецениш. На някои и 2TB не им стигат, други не могат да запълнят 500GB. Ако вземеш 1TB цената скача на 916 лв. В такъв случай, ако ти идва много взимаш 7790 2GB!

916 не са проблем, само ми е интересно дали сглобяването и инсталирането на операционна система е отделно и колко би струвало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сглобяването е безплатно, само при самата поръчка трябва да им кажеш за това. Колкото до инсталирането ще трябва сам да го направиш, освен ако не си закупиш лицензирана ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

916 не са проблем, само ми е интересно дали сглобяването и инсталирането на операционна система е отделно и колко би струвало

Щом 916лв. не са проблем, само срещу още 10лв. взимаш това:

Athlon II X4 760K  3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black

ASROCK FM2A75M-DGS BULK FM2

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR

8GB DDR3 1600 KINGSTON HPRX BL

CM K350 W/600W PSU

SAPPHIRE HD7870 GHz EDITION 2GB GDDR5 BULK

Обща стойност - 926.61 лв. с ДДС

Ако не искаш да надхвърляш 916лв. взимаш тази видео карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
    • от G.H75
      Здравейте имам проблем със компютъра!!!Когато включа компютъра не се включва монотора.Пробвах всичко смених батерията на биоса сложих нова термо паста махнах видеокартата и рама сложихги на друга машина всичко си работи.ПОМОЩ!!!!
      Видеокартата е Sapphire R9 280X Dual-X
      Дъното е MSI 970A-G43
      Рам Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 1600MHz

• от Cvetelin Evtimov
      Случаят приключи! С помощта на КЗП ми върнаха парите! 

Здравейте! Наскоро си поръчах ново дъно от Speedcomputers Asus Prime z270 A. Следователно нови Рам, процесор Intel i3 7100 и захранване EVGA 1000W GOLD. 
      Слабям си го на бюрото на гумена основа, включвам монитор, цъкам копчето на захранването и светва ЛЕД подсветката на дъното (странно е, че само при включено захранване в тока дъното свети). Стратирам с вграденото Power копче, вентилатора на процесора се върти, но няма никаква картина на нито един видео изход от дъното. 
      Слагам един спиикър, но и от там не излиза звука
      "Преди съм имал същия проблем с друго дъно от дриг магазин, след като им го върнах за поправка се оказа, че трябва ъпдейт на биоса, върнаха ми го и всичко е точно" 
      Звъня в магазина, разговарях с човек от сервиза, като му обясних каква ми е конфигурацията и каза, че би трябвало всичко да е наред и да им го пратя да го погледнат. 
      Получават го на следващия ден и започва чакането.. Звъня след 1 седмица, като от там ми казват, че е изпратено към производителя.. Ок. 
      След още 1 седмица получавам пратка в Спиди, като мисля, че е дъното. Гледам някъв плик с документи. Отварям ги и гледам снимки на задната страна на дъното, снимана някаква спойка и пише, че ми е отказана гаранция от производителя поради "неоторизирана намеса". WTF?
      На снимата не можах да разбера какво ѝ има на спойката, защото е размазана и черно-бяла. 
      Звъннах в магазина, като отново си говорих с човек от сервиза, като той ми каза, че и те ще го видят като пристигне при тях и ще ми звъннат. 
      В нета се разрових и видях, че и много други имат същия проблем с това дъно. 
      Как да процедирам ако и те ми откажат гаранционно поправяне или замяна? 

• от Лина Георгиева
      Здравейте, 
      Правя един ~едночасов клип, който е съставен от ~25 по-малки клипчета, като между отделни части от клипа има черен 'simple color' с текст отгоре. Работя с последната версия на Filmora, безплатeн лиценз. Днес отворих последния си запазен project file, редактирах го известно време, след това натиснах 'Save', програмата изведнъж се затвори от нищото. Опитах се да отворя project файла, но резултатът беше, че целият клип освен черния 'simple color' и текста, е изчезнал! Опитах се да отворя по-предишни мои project файлове, но резултатът беше същия, освен за един, който бях правила преди седмица- изписа се "The file was made on an older version of Filmora and needs to be converted.", конвентирах project файла, но след като го затворих и отворих отново, същото се случи и с този project file ... Нямаше никакви далогови прозорци, че нещо не е наред. Не съм работила с по-стара версия на Filmora докато съм обработвала клиповете. 
      Моля ви, помогнете ми, вече се хващам за главата, не искам да губя повече project файлове, 4 месеца труд хвърлих по този клип, трябваше да бъде за рожден ден на много важен за мен човек, не искам да го разочаровам, тъй като вече знае за клипа, не искам и да правя отново абсолютно целият клип наново! 
      Това е всичко, което е останало от клипа.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.