Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Искам за ми предложите конфигурация на части от 800 до 900 лева като процесора да е на AMD и видеото също

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази конфигурация ми харесва но се питам дали 500gb HDD ще ми е достатъчно за гейминг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам за ми предложите конфигурация на части от 800 до 900 лева като процесора да е на AMD и видеото също

:offtopic_s: И аз искам много неща. :)

Вземи предложението на техманиак, с vram 2 gb е, а и нямаш голям избор, щом търсиш точно амд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази конфигурация ми харесва но се питам дали 500gb HDD ще ми е достатъчно за гейминг

Че защо да не е достатъчно ? Ако сте склонен, може да отделите за 1TB диск, но това е ваше решение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че защо да не е достатъчно ? Ако сте склонен, може да отделите за 1TB диск, но това е ваше решение...

ОК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ти трябва да си прецениш. На някои и 2TB не им стигат, други не могат да запълнят 500GB. Ако вземеш 1TB цената скача на 916 лв. В такъв случай, ако ти идва много взимаш 7790 2GB!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ти трябва да си прецениш. На някои и 2TB не им стигат, други не могат да запълнят 500GB. Ако вземеш 1TB цената скача на 916 лв. В такъв случай, ако ти идва много взимаш 7790 2GB!

916 не са проблем, само ми е интересно дали сглобяването и инсталирането на операционна система е отделно и колко би струвало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сглобяването е безплатно, само при самата поръчка трябва да им кажеш за това. Колкото до инсталирането ще трябва сам да го направиш, освен ако не си закупиш лицензирана ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

916 не са проблем, само ми е интересно дали сглобяването и инсталирането на операционна система е отделно и колко би струвало

Щом 916лв. не са проблем, само срещу още 10лв. взимаш това:

Athlon II X4 760K  3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black

ASROCK FM2A75M-DGS BULK FM2

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR

8GB DDR3 1600 KINGSTON HPRX BL

CM K350 W/600W PSU

SAPPHIRE HD7870 GHz EDITION 2GB GDDR5 BULK

Обща стойност - 926.61 лв. с ДДС

Ако не искаш да надхвърляш 916лв. взимаш тази видео карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Altio
      Здравейте, искам да попитам дали може да се сглоби конфигурация за 800 лева, която да подкарва CS:GO на около 150-200 фпс?

Благодаря предварително!
    • от Bring
      Имам компютър Dell optiplex 7010 имам една плочка рам DDR3 1600mgh на samsung и още две на kingston DDR3 1333 mgh рамта на samsung като размер и начин на направа ми изглежда по-различна от тая на kingston ще бъдели съвместима рамта на kingston с дъното ми на Dell?

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.