Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!Надявам се че ще може да ми помогнете със следния проблем.Цъкам си без проблем през 1-вия сезон но тъкмо на края на 2-рия ми изхвърля без да ми даде грешка или нещо подобно.Важно е да се знае че играя с БГ Пач.Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитирам се от една друга тема, че ме мързи пак да пиша. Да, яко нарцисизъм..  

... няма да е лошо да погледнеш в системните логове и да видиш дали има генерирана някаква грешка там. Това става от десен бутон на My Computer > Manage > Event Viewer > Windws Logs > System. Също е добре да провериш дали въпросното забиване (в случая изхвърляне) генерира определен "Crash dump". Такъв може да намериш в директорията на играта, най-вероятно с име адекватно на датата и часа на крашването. Разширението трябва да е .DMP Също може да провериш в директория %appdata%, в която се влиза чрез клавишна комбинация "Windows бутон + R" и пишеш "%appdata%". Там може да има CrashDump папка и генериран файл от това приложение (играта). Ако намериш такива неща, ще ти кажа с какво се отварят и как се четат. Иначе с Fifa 13 не се занимавам, но като напиша "crash dump fifa 13" в google и ми излизат съмнително много резултати за този проблем. Това ме навежда на мисълта, че е често срещан (забиването). Има доста видео клипове с разни решения. Аз лично не съм ги гледал, но те съветвам да ги погледнеш.

П.П. И в другата тема човека говореше нещо за резолюцията, като често срещан проблем. Виж тук Проблем с Фифа 13 Редактирано от An0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много ще погледна каквото ми каза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.