Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте .. искам да попитам как мога да сложа българско меню на iphon4s със software 5.1.1. телефона е с jailbrake. Благодаря предварително !

Редактирано от cucciamel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

здравейте .. искам да попитам как мога да сложа българско меню на iphon4s със software 5.1.1. телефона е с jailbrake. Благодаря предварително !

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин за сега. Да се надяваме че ще го има след седмица в iOS7 ако не надеждата не умира за в бъдеще.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.09.2013 г. в 16:24, BMW Маниак написа:

Няма начин за сега. Да се надяваме че ще го има след седмица в iOS7 ако не надеждата не умира за в бъдеще.

Здравейте!  В днешно време, 16.07.2017 год. може ли да се качи БГ меню на IPhone 5. 

Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Person написа:

Здравейте!  В днешно време, 16.07.2017 год. може ли да се качи БГ меню на IPhone 5. 

Благодаря! 

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
    • от Светлин Желев
      Ако следите kaldata.com внимателно, най-вероятно сте чували за една от най-добрите програми за прехвърляне на данни от iPhone и други iOS устройства към персонален компютър–MobiMover.

Софтуерът на EaseUS с времето се доказа като един от най-лесните начини за прехвърляне на снимки, видео, аудио, контакти, съобщения, календари, гласови съобщения и други между устройствата на Apple и компютър.

Неколкократно в сайта сме споделяли информация за неговите безплатни версии, а Pro вариантът на програмата за съжаление е доста скъп – около $50. От EaseUS обаче предоставят безплатен лиценз за своята най-актуална и най-добра версия за всички читатели и членове на форума на Kaldata от днес до 20-и август (понеделник).

Можете да го свалите от тук - https://www.easeus.com/giveaways/mobimover-pro-kaldata.com.html

А ето малко повече и за самата програма:

Програмата поддържа прехвърлянето на данни от всички смартфони и таблети, работещи с iOS, като се поддържа и iOS11.

Премахване на ненужните файлове - полезна функционалност за освобождаване на файлово пространство и почистване паметта на телефона

Синхронизация на файловете в компютъра и iPhone, както и обратното

Създаване на резервни копия на информацията от iPhone и iPad. С тази функция на MobiMover няма да изгубите важните си данни

Обмен на данни между различните iOS устройства, като е възможно прехвърляне на данните към няколко устройства едновременно.

• от Marto290121
      Здравейте с айфон 5 съм имам следния проблем много загрева а батерята е сменана преди 5 дена обаче камерата ми не е залепена и е навътре и е мъглива питах в сервиз и казаха че може от това да е че се мърда и е откачена или ддз че може да грее от нея
    • от Debini
      How Recover Deleted iMessages from iPhone devices. Do you know that more, tell me, please? Thanks in advance.
    • от borislav tsonev
      Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.