Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте .. искам да попитам как мога да сложа българско меню на iphon4s със software 5.1.1. телефона е с jailbrake. Благодаря предварително !

Редактирано от cucciamel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

здравейте .. искам да попитам как мога да сложа българско меню на iphon4s със software 5.1.1. телефона е с jailbrake. Благодаря предварително !

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин за сега. Да се надяваме че ще го има след седмица в iOS7 ако не надеждата не умира за в бъдеще.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.09.2013 г. в 16:24, BMW Маниак написа:

Няма начин за сега. Да се надяваме че ще го има след седмица в iOS7 ако не надеждата не умира за в бъдеще.

Здравейте!  В днешно време, 16.07.2017 год. може ли да се качи БГ меню на IPhone 5. 

Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Person написа:

Здравейте!  В днешно време, 16.07.2017 год. може ли да се качи БГ меню на IPhone 5. 

Благодаря! 

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Debini
      How Recover Deleted iMessages from iPhone devices. Do you know that more, tell me, please? Thanks in advance.
    • от borislav tsonev
      Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?
    • от Martin LN
      Здравейте! Имам идея в главата си, която мисля да я споделя с хората тук, които са готови да ми помогнат. В момента имам Huawei p8 lite, купен преди 2 години и скоро ще бъде продаден. Въпросът ми е...дали iPhone7 си заслужава за парите или някой друг телефон от който вие сте впечатлени...Аз засега съм наблегнал главно на iPhone седмицата, защото доста ги харесвам, но не съм имал Apple продукт от 2-3 години вече. Разполагам не с повече от 1000лв. даже и по-малко и мисля, че този телефон е добър. Моля помогнете и дайте мнения за този телефон и за други също! Чудя се дали от OLX си заслужава да си взема, защото не държа да е изкрящо нов, а там цената е поне 20-30% по-ниска. Моля Ви помогнете ми, Благодаря предварително!

П.С. Телефонът го използвам главно за слушане на музика, ровене в нета(без ФБ) и доста играене на игри, ама тежки игри :Д и гледане на клипове в YouTube!
    • от Fusion Netlabel
      LiteManager 4.8 and client for Mac OS and iOS
      LiteManagerFree е мощно и интелигентно приложение, предназначено да ви позволи да управлявате един компютър от друг. В прозореца на програмата ще видите работния плот на отдалечения компютър и можете да го управлявате с мишката и клавиатурата.
      Програмата се състои от две части: клиентски модул Viewer LiteManager инсталиран на компютъра на администратора и Сървър- сървърен модул LiteManager, инсталиран на отдалечени компютри. За да добавите нова връзка в списъка LiteManager Viewer само трябва да зададете нейния IP адрес и може да се свържете след инсталиране на LiteManager и парола на сървъра.
      Забележка: LiteManagerFree позволява управление на до 30 компютри.
      Операционна система: Windows / Linux / Android / Mac / iOS
      Официална страница:http://www.litemanager.com/produkts/LiteManagerFree/
      Размер: 32.6MB
      Лиценз: Безплатен

• от Габриел Георгиев
      Здравейте,
      имам iPhone 5S до чийто iCloud нямам достъп, ако го върна към фабричните му настройки ще има ли проблем да го ползвам, както досега съм го? Да си тегля, както поискам, само без iCloud нещата...Изобщо ще мога ли да го стартирам отново без да ми иска iCloud парола, която няма как да предоставя?

Благодаря предварително!
      Поздрави! <3
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.