Премини към съдържанието
Blue_Hulk

Слушалки за компютър до 50лв.

Препоръчан отговор

Търся си хубави и качествени слушалки за до 50лв. Аз намерих един модел на филипс http://www.pazaruvaj...3/opisanie.html същите слушалки в техномаркет струват около 39лв.

Приемам и други предложения!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо две теми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснах тема и в този раздел, понеже в другия раздел не отговаря никои, а после видях този раздел и разбрах, че направих малка грешка.

Имам един въпрос: По какво се гледа дали слушалките са качествени?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Пуснах тема и в този раздел, понеже в другия раздел не отговаря никои, а после видях този раздел и разбрах, че направих малка грешка.

Имам един въпрос: По какво се гледа дали слушалките са качествени?

По цената, която струват. Ето:  http://www.gradolabs.com/page_headphones.php?item=a33a8e366e8b62c64b0322121a086a2f

£ 1800

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По цената, която струват. Ето:  http://www.gradolabs.com/page_headphones.php?item=a33a8e366e8b62c64b0322121a086a2f

£ 1800

То е ясно, че хубавите неща са скъпи. Аз търся хубави нормални слушалки до 50-60лв. Проблемът е, че нз кое да гледам херцовете ли, омовете ли...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

То е ясно, че хубавите неща са скъпи. Аз търся хубави нормални слушалки до 50-60лв. Проблемът е, че нз кое да гледам херцовете ли, омовете ли...?

Модела, който Ви хареса, трябва да го послушате продължително време на различни жанрове музика. Не само на кьочек! Слушалките не свирят с външността си!

Много бързо трябва да се досетите, че добри слушалки, каквито вие искате - няма за 50 лева, няма и за 100. Ваши думи; "Търся си хубави и качествени слушалки за до 50лв"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ясно,че качеството си има цена!Автора-когато ходите на място да ,,прослушвате,,слушалки предлагам да погледнете и тези http://www.technopolis.bg/b2c/details/323144/P11070201/Stereo-slushalka-SONY-DRV150IPB  -на работа има едни такива ,,служебни,, и са много леки и вадят приличен звук! Е не са като марковите (в къщи и аз съм със Сони,но доста висок клас),но мисля са с прилично качество като за тази цена.Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По вашата логика трябва ад отделям поне 1000лв за едни слушалки за които съм сигурен, че не са по-различни от слушалки за 50лв.  освен това, че заради името си и качеството на материалите са много по-скъпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

По вашата логика трябва ад отделям поне 1000лв за едни слушалки за които съм сигурен, че не са по-различни от слушалки за 50лв.  освен това, че заради името си и качеството на материалите са много по-скъпи.

Да! Съвсем вярно е, че си в грешна посока!Аз не те карам да отделяш ни лев. Ти питаш и аз си дадох мнението. Това, че не ти е ясно, го разбирам,но ти не можеш. Ето:  "Имам един въпрос: По какво се гледа дали слушалките са качествени?"

Не че тези от 50 лева няма да "свирят". Просто не могат да са с добро качество на звука. Щото ако е така, както казваш ти, то тогава друг ще поиска качествени слушалки за ....8 лева! Защо да не са още по -евтини?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Според вас кое е по-добре SHP2700 или SHP3000?

За да кажа кои са по-добри от двата модела, трябва да ги послушам, а не да ги гледам на картинка. Ти можеш ли да ми отговориш на този въпрос? Или който и да било? Не бих купил никога такива слушалки за 20-30 лева. Още повече, че производството на сегашните слушалки от евтиния клас се прави от непретенциозни фирми из Китай и на някои други места.Друго важно за мен. Слушалки под 200 ома, за мен не представляват никакъв интерес. Могат единствено да ти развалят слуха!Спести си някой лев и си купи едни добри слушалки за около 250 - 400 лева. Разбира се, ако държиш на музиката. Всички останали евтини слушалки представляват единствено източник на пряка реч!Разбираш ли какво искам да ти кажа? Погледни по скъпите на AKG, Senesher, Koss Audiotehnica и други, послушай ги и тогава си избери модел.Това е моят съвет, а как ще постъпиш ти, сам решаваш. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да кажа кои са по-добри от двата модела, трябва да ги послушам, а не да ги гледам на картинка. Ти можеш ли да ми отговориш на този въпрос? Или който и да било? Не бих купил никога такива слушалки за 20-30 лева. Още повече, че производството на сегашните слушалки от евтиния клас се прави от непретенциозни фирми из Китай и на някои други места.Друго важно за мен. Слушалки под 200 ома, за мен не представляват никакъв интерес. Могат единствено да ти развалят слуха!Спести си някой лев и си купи едни добри слушалки за около 250 - 400 лева. Разбира се, ако държиш на музиката. Всички останали евтини слушалки представляват единствено източник на пряка реч!Разбираш ли какво искам да ти кажа? Погледни по скъпите на AKG, Senesher, Koss Audiotehnica и други, послушай ги и тогава си избери модел.Това е моят съвет, а как ще постъпиш ти, сам решаваш. Успех!

Никъде не съм казал, че държа на спец. на музиката. Търся си едни нормални слушалки за нормален потребител до 50лв. сега знам, че ако искам супер слушалки трябва да извадя най-малко 1000лв. а аз дори 100 нямам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Никъде не съм казал, че държа на спец. на музиката. Търся си едни нормални слушалки за нормален потребител до 50лв. сега знам, че ако искам супер слушалки трябва да извадя най-малко 1000лв. а аз дори 100 нямам

Послушай двата модела и си избери тези, които на теб ти харесват повече във звука. Не пренебрегвай и това, как ти стоят на ушите.Трябва хубаво да лягат на ухото ти, за да се изолират всякакви външни дразнители и силни смущения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Послушай двата модела и си избери тези, които на теб ти харесват повече във звука. Не пренебрегвай и това, как ти стоят на ушите.Трябва хубаво да лягат на ухото ти, за да се изолират всякакви външни дразнители и силни смущения.

Благодаря! за съвета. Обаче как да ги пробвам, нали първо трябва да ги поръчам ? иначе няма как освен да намеря същите модели в "техномракет" например

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! за съвета. Обаче как да ги пробвам, нали първо трябва да ги поръчам ? иначе няма как освен да намеря същите модели в "техномракет" например

По-добре си харесай нещо на Superlux- сравнително добри в евтиния сегмент http://www.musicworld.bg/bg/m_4220000/Superlux.html - разучи следните модели Superlux HD681EVO BK и Superlux HD668B  а може и някой от другите модели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си харесай нещо на Superlux- сравнително добри в евтиния сегмент http://www.musicworld.bg/bg/m_4220000/Superlux.html - разучи следните модели Superlux HD681EVO BK и Superlux HD668B  а може и някой от другите модели.

Как да ги пробвам? нали трябва първо да ги купя :D извинявам се ако звучи тъпо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да ги пробвам? нали трябва първо да ги купя :D извинявам се ако звучи тъпо

Когато купуваш онлайн имаш право да върнеш всеки продукт, стига да е в търговски вид, в срок от 7 дни, без да даваш обяснение на търговеца. Другият вариант е в магазина да ги помолиш да ги изпробваш в случая със superlux е по-сложно защото е с поръчка явно ги нямат налични. Въпрос на преговори с търговеца е. Иначе е на доверие и на късмет, дали ще ти харесат като дойдат- иначе са по-добри от посочените Филипси- макар, че това е относително и зависи изцяло от вкуса на слушателя.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато купуваш онлайн имаш право да върнеш всеки продукт, стига да е в търговски вид, в срок от 7 дни, без да даваш обяснение на търговеца. Другият вариант е в магазина да ги помолиш да ги изпробваш в случая със superlux е по-сложно защото е с поръчка явно ги нямат налични. Въпрос на преговори с търговеца е. Иначе е на доверие и на късмет, дали ще ти харесат като дойдат- иначе са по-добри от посочените Филипси- макар, че това е относително и зависи изцяло от вкуса на слушателя.

Мерси! много за съветите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам. Има ли разлика от слушалки за 50 лв и от слушалки за 150 лв. ? Според вас за 150 лв мога ли да си закупя едни хубави слушалки, които свирят нормално..или няма разлика от слушалки за 50 лв ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.