Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Имам говорител но незнам каква кутия да му направя според размера, Говорителят ми е http://www.parts-express.com/pe/showdetl.cfm?partnumber=267-2507 . Ако някой знае или има идея моля да ми помогне . Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Имам говорител но незнам каква кутия да му направя според размера, Говорителят ми е http://www.parts-express.com/pe/showdetl.cfm?partnumber=267-2507 . Ако някой знае или има идея моля да ми помогне . Благодаря предварително.

Поне заглавието да беше написал правилно. А иначе по въпроса - нищо няма да направиш. Ако имам перка от хеликоптер, това съвсем не значи, че трябва да си направя и хеликоптера, защото не зная как се прави. Материали се търсят от Google. Тук няма кой да ти пише теории и обяснения, кое как се прави!

А Bass Box е софтуер за това.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не искам хеликоптер просто ми подариха този говорител и , искам да си направя каса за него , и затова питам ако може някой горе долу може да ми каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз не искам хеликоптер просто ми подариха този говорител и , искам да си направя каса за него , и затова питам ако може някой горе долу може да ми каже.

Потърси във форума. Има обяснения, но трябва да си ги намериш сам! Намират се точно в този раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е щом са ти го подарили..  :ph34r:  Само ако "копнеш" името на говорителя и отзад добавиш "Box" ще ти излязат толкова модели - та затворен тип, с рефлекс и да не изброявам повече, защото сигурно няма да си направиш труда и да го прочетеш до край.  Ти поне знаеш ли с какъв материал трябва да работиш, за направата на Box-a  ?  Приготвил ли си лепило, силикон ? Инструменти за изрязване имаш ли ? П.П. Щом питаш тук за Box, вероятно си начинаещ или за пръв път ще се заемаш с тази задача.  Не очаквай да се получи нещо. Ще свири колкото да не е без хич.  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В спецификацията на говорителя си пише всичко. Само трябва да се прочете и да се конвертират кубични футове в кубични метри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.