Премини към съдържанието
mitkof1fen

Странен проблем със слушалките и SD карта.

Препоръчан отговор

Здравейте,проблема е следния.Купих си слушалки марка LOGILINK.Включват се през USB вход.Работеха на лаптопа без проблем,но един колега ги взел да ги пробва на неговия лаптоп и там не тръгнали.Сега и при мен не работят,излиза съобщение за неразпознато устройство.Помислих че са дали фира,но ги пробвах на друг лаптоп и там си свирят без проблем.Реших да си сложа старите слушалки които са с нормални,обикновени чинчове но и те не заработиха веднага, поиграх си малко с настройките за звука и ги оправих тях.Но защо сега не мога да работя с новите?

Устройството за SD картата също се прецака тогава, като сложа картата в него и мишката започва да засича,звука започва да лагва не знам на какво се дължи това. Но всичко стана СЛЕД като колегата е пробвал слушалките на неговия лаптоп,зная че той имаше проблем с някаква флашка която не я разпознаваше.

Модела на моя лаптоп е:

Acer TravelMate 5760

Ето това е модела на слушалките:

http://www.logilink....duct/HS0019.htm

С уин 7 съм 64 битов,

Редактирано от mitkof1fen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като начало преинсталирай драйверите на USB порта.

И дай точния модел на слушалките.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами там е работата че не  знам кой е точния драйвер за usb-порта,не знам как се казва.На слушалките пише само LOGILINK.няма цифри или други някакви обозначения.Поръчани са от ибей и нямат опаковка.

Ето това са драйверите на диска който имам за лаптопа.

post-300707-0-42214100-1378533371_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.