Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес включвам рутера ми, но нямам никакъв интернет достъп, тоест нито ми зарежда страници нито нищо. Викам си ще звънна на Meg@l@n, от там ми казаха да извадя главния кабел на рутера (тоест интернет кабела) и да го включа на мястото на кабела, който свързва рутера с компютъра. Просто им разменям местата и да въведа някакви IP адреси в Control Panel-а. Интернета тръгна и ми казаха, че рутера бил изгубил настройките си, което е възможно, защото снощи спря тока за малко (въпреки, че никога не ми е правел така рутера след спиране на тока). Та, ако някой знае какви настройки трябва да се правят, да помага. Публикувано изображение Рутера е TP-LINK WR740N.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутера се е ресетнал поради токовия удар и в момента е със заводските си настройки. Ако е предоставен от Мегалан би трябвало да дойде тяхно лице да го настрои. 

Не си запознат с нещата и едва ли ще може да си настроиш рутера сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес включвам рутера ми, но нямам никакъв интернет достъп, тоест нито ми зарежда страници нито нищо. Викам си ще звънна на Meg@l@n, от там ми казаха да извадя главния кабел на рутера (тоест интернет кабела) и да го включа на мястото на кабела, който свързва рутера с компютъра. Просто им разменям местата и да въведа някакви IP адреси в Control Panel-а. Интернета тръгна и ми казаха, че рутера бил изгубил настройките си, което е възможно, защото снощи спря тока за малко (въпреки, че никога не ми е правел така рутера след спиране на тока). Та, ако някой знае какви настройки трябва да се правят, да помага. Публикувано изображение Рутера е TP-LINK WR740N.

Трябва да направите настройки, подобни на тези, които сте направил на компютъра. Точните стъпки ги пише в документацията, която сте прочел разбира се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.