Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

joan02

Търся важна програма!

Препоръчан отговор

Здравейте, когато ми преинсталираха компа, човекът ми вкара една програма с икона N , буквата  N беше на синьо поле, та тя показва каталог с програми, но човекът ми я изтри!Може ли да ми кажете как се казва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E тя е за къстюмизация на Windows, a не за каталог с програми. Въпроса е какви програми е показвал тоя софтуер. Такива които са качени на харддиска или от нета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте, Искам да ви попитам има ли как да си направя собствен интернет... Нещо подобно на нашия си интернет но да имат достъп само хората които съм казал и съм им позволил. С други думи да нямам връзка с нормален интернет а да е абсолютно нов. В смисъл да имам един рутер който не е свързан към интернет а аз да си създам моя търсачка моя видео платформа общо взето всичко ново.
    • от Goshoyy
      Клавиатурата на Samung на кирилица когато е не забива, но когато обърна на латиница, буквите се показват с известно закъснение което е доста фростриращо когато искаш да напишеш нещо бързо преди да си го забравил.Когато съм с различна клавиатура ( някоя свалена от Google Play проблема го няма и всичко върви както трябва.Та въпроса ми е как може да оправя проблема.Пробвал съм с рестартиране на телефона,връщане на фабричните посъветвайте ме какво да правя, искам да използвам клавиатурата на Samsung тъй като е доста удобна и не е претрупана с реклами и ненужни бутони?
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте, 
      Преди една година един мой приятел имаше iphone6s но искаше 6s plus и решихме аз да взема 6s а аз да взема на моето име iphone 6s plus и да му го дам. До тук добре!!! Но сега идва истинския въпрос защо като на телефона му е направен restore И Icloud Акаунта му е сменен с мой старите контакти както и някой нови идват при мен.
    • от Justluck8
      Здравейте, имам следният проблем: Дънната платка е: Asus p8h67-m le - има 6 SATA порта от които 4-SATA 2 и 2-SATA 3. Към SATA 3 портовете са закачени едно SSD и едно HDD, а към единия от SATA 2 портовете ми е CD/DVD у-вото. Проблема е, че SATA 2 портовете изобщо не отчитат в Bios-a да има закачено у-во на тях. Пробвах да сменя да сложа HDD-то на SATA 2, но отново изобщо не го отчита като свързано, а когато са свързани към SATA 3 няма никакъв проблем. Т.е. hdd-то и ssd-то работят, но CD/DVD у-вото - не. Другото което е в BIOS-а нали се избира интерфейса по който са свързани м-у "AHCI" и "IDE" и за SSD-то трябва да е на AHCI, но за cd-dvd у-вото трябва да е на IDE доколкото знам, а дънната платка не ми дава избор за всеки порт поотделно, а само един интерфейс. Възможно ли е sata 2 портовете да не работят по някакъв начин? и другото, което искам да спомена, че CD/DVD у-вото се отваря и затваря, но просто няма връзка с дъното и не изкарва никаква информация... ще прикача и снимки как по-точно са свързани към дъното.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.