Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте , вчера ми продадоха този телефон Galaxy S4 GT-i9500 за 80 евро,без кабели и други работи, и не можах да му намеря вграден бълг. език, опитах да намеря и нещо за телефона в google ,но без реултат , ако може някой да ми обесни как да го преинсталирам ,да ъпдате софтуера или поне да му вкарам българско меню ,ще съм му много благодарен.Намерих му кабел за свързване към ПС-то ,но не намира драйвери. Ако някой може да удари едно рамо  :(  Мс предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носиш го на определените хора. За 30 лева ще ти сложат всичко.  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм в БГ , пак тука ще ме ударят най малко 50 евро , сега видях ,че под батерията пише че е друг модел / GT-i9220 / ,но при включване пише че е 

GT-i9500 , и кой модел е сега ....... бали го

Редактирано от Сик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или си спестяваш 30 лв и научаваш нещо ново и непознато :)

Като се има в предвид че Samsung са си отключили bootloader-а няма и да е толкова проблемно, но ако не ти се занимава съвета с 30 лв е добър. Ако обаче ти се ръчка кажи ще ти постна един Step-by-Step  как да го флашнеш, но ще ми е необходим отчниат модел (GT-I9500/I9505/I9502) и ще си готов за не повече от 30 минути.

A това за модела по-скоро вярвай на това под капака :)  според което това е Note Also known as Samsung GT-N7000, Samsung I9220

Редактирано от 2dumb2beTrue (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускай степ  по степ

Или си спестяваш 30 лв и научаваш нещо ново и непознато :)

Като се има в предвид че Samsung са си отключили bootloader-а няма и да е толкова проблемно, но ако не ти се занимава съвета с 30 лв е добър. Ако обаче ти се ръчка кажи ще ти постна един Step-by-Step  как да го флашнеш, но ще ми е необходим отчниат модел (GT-I9500/I9505/I9502) и ще си готов за не повече от 30 минути.

A това за модела по-скоро вярвай на това под капака :)  според което това е Note Also known as Samsung GT-N7000, Samsung I9220

демек съм прецакан тей ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми намирисва на реплика... Ако можеш пусни една снимка на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам ... еми цакнат съм ... ем поне някой да знае как да се сваржа с WiFi ? В смисъл пускам го , но не открива мрежи, дали трябва някакви настройки да се праят или незнам...... Някой ако си има на идея , да бесни ако може  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакви настройки не трябва, щом не открива мрежи или няма в близост такива, или устройството е развалено

(ако реплика напълно е възможно да имате проблем със свързването към мрежи).

Отидете на друго място, където има други свободни мрежи и опитайте пак.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.