Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, имам намерение да закупя телефон втора ръка от Англия. Искам съвет какъв смартфон да си взема? Иска ми се да е нещо от сорта на Самсунг Галакси С3. От 4години съм с Хтц ХД2, но ми се иска нещо ново вече, а нямам възможност за чисто нов от висок клас, какъвто навремето бе моя. Двоумя се между андроид или уиндоус. Не съм в течение напоследък с многото излезли модели. Даже се чудя и за Motorola Razr (maxx,890xt...) Исками се нещо различно може би

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://item.mobileweb.ebay.co.uk/viewitem?sbk=1&nav=SEARCH&itemId=281150632983 Може ли някой да провери тази оферта дали всичко е наред с нея и ако може някакви впечатления за съответния модел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам намерение да закупя телефон втора ръка от Англия. Искам съвет какъв смартфон да си взема? Иска ми се да е нещо от сорта на Самсунг Галакси С3. От 4години съм с Хтц ХД2, но ми се иска нещо ново вече, а нямам възможност за чисто нов от висок клас, какъвто навремето бе моя. Двоумя се между андроид или уиндоус. Не съм в течение напоследък с многото излезли модели. Даже се чудя и за Motorola Razr (maxx,890xt...) Исками се нещо различно може би

Вземи си телефон с Android, защото при Windows има някой дразнещи подробности свързани със споделянето през bluetooth, подобно на iPhone. Иначе телефонът от ebay е хубав и предполагам ще ти върши работа с всякакви приложения и ще подкарва дори най тежките игри безпроблемно, но S3 си е S3 и ако имаш възможност си вземи него, защото е с по добър дисплей, по добър процесор, по добра камера и изобщо е по добър.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си телефон с Android, защото при Windows има някой дразнещи подробности свързани със споделянето през bluetooth, подобно на iPhone. Иначе телефонът от ebay е хубав и предполагам ще ти върши работа с всякакви приложения и ще подкарва дори най тежките игри безпроблемно, но S3 си е S3 и ако имаш възможност си вземи него, защото е с по добър дисплей, по добър процесор, по добра камера и изобщо е по добър.

В няколко поредни теми написах, че операционната система е ВЪПРОС НА ЛИЧЕН ИЗБОР. Плюсовете и минусите на всяка ОС могат да се намерят в нета. 

Тук познанията на колегите за телефони не бих казал, че са на ниво. 

Редактирано от Туинг-off (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.