Премини към съдържанието
Ouladsa

Проблем с FIFA 13 - Върви тежко на моменти.

Препоръчан отговор

С Компютър съм

ПРОЦЕСОР :  AMD A8 - 3870 APU 3.00 gHZ 

Видеокарта : AMD RADEON 6550HD

РАМ : 4 Гигабайта 

Качил съм температурите на снимка , хардовете са САТА приблизително 1 Терабайт , Реалтек HD звукова карта , машината е на 3 месеца макс. Кажете ако съм пропуснал нещо.

Проблема ми е че все едно на моменти самата фифа намаля ФПС-то и почва да върви тежко... Може би като са повече хора. - Футболисти в играта. :D 

post-340661-0-26921200-1378554227_thumb.

Редактирано от Platinisbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурите са доста добри. Проблема може да търсите в релииза на играта или във заразена система. Прид другите игри как е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурите са доста добри. Проблема може да търсите в релииза на играта или във заразена система. Прид другите игри как е?

Еми при другите игри е добре , проблеми нямам релийза на играта доколкото разбрах е с пачове които са 13-14 , пачове които може би са 20 - 30 поредици , защото те са последователни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Компютър съм

ПРОЦЕСОР :  AMD A8 - 3870 APU 3.00 gHZ 

Видеокарта : AMD RADEON 6550HD

РАМ : 4 Гигабайта 

Качил съм температурите на снимка , хардовете са САТА приблизително 1 Терабайт , Реалтек HD звукова карта , машината е на 3 месеца макс. Кажете ако съм пропуснал нещо.

Проблема ми е че все едно на моменти самата фифа намаля ФПС-то и почва да върви тежко... Може би като са повече хора. - Футболисти в играта. :D

Как постигаш тези малки температури? Моят процесор е на intel core i5, а температурите и на 4-те ядра са 25-30 градуса по целзии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как постигаш тези малки температури? Моят процесор е на intel core i5, а температурите и на 4-те ядра са 25-30 градуса по целзии

Незнам братле даже днес паднаха на 10 градуса... с 2 програми съм защото с айда не ми вярваха. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам братле даже днес паднаха на 10 градуса... с 2 програми съм защото с айда не ми вярваха. 

Сега забелязах, че перката на процесора ти се върти със около 2000 оборота, а моята около 1000 оборота. Какъв ти е процесора?

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами братле сега ще ти кажа модела му не е кой знае какво аз го взимах заедно с комбинаций за геймърски компютър и ми е екстра да ти кажа , Интел са 100 пъти по - добри аз съм си фен на АТИ от малък.

AMD A8 - 3870 APU 3.00 ghZ , в началото бях с една вградена видеокарта на АТИ , ама вследствие поради малктата и ефективност си купих Nvidia GTX 780 и сега Crysis 3 на medium отчасти и на High я подкарвам за тази фифа незнам защо така може би е от поредният бъгнат релийз. Работата беше да подкарам Фифата с старата видеокарта на АТИ -то но няма нищо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами братле сега ще ти кажа модела му не е кой знае какво аз го взимах заедно с комбинаций за геймърски компютър и ми е екстра да ти кажа , Интел са 100 пъти по - добри аз съм си фен на АТИ от малък.

AMD A8 - 3870 APU 3.00 ghZ , в началото бях с една вградена видеокарта на АТИ , ама вследствие поради малктата и ефективност си купих Nvidia GTX 780 и сега Crysis 3 на medium отчасти и на High я подкарвам за тази фифа незнам защо така може би е от поредният бъгнат релийз. Работата беше да подкарам Фифата с старата видеокарта на АТИ -то но няма нищо. 

Инсталирай си Revo Uninstaller, пусни го и дай скрийншот от списъка с инсталации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.