Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

момчета купих си този телевизор на промоция от техномаркет на цена 269 лв много съм доволен за сега ,но ми възникна 1 проблем със субтитрите изчетох много теми в интернет ,затова как имат проблем с четенето на  субтитри от усб при мен проблема е друг субтитрите вървят всичко ,но избързват винаги пускам филма с субтитрите на компа и всичко е нормално пускам ги през usb-то на телевизора и субтитрите избързват никъде не видях хора с моя проблем моля помагайте да го реша субтитрите са UTF-8 и пробвах и .sub и .str ,но е все едно и също и искам да попитам този телевизор подържа ли този mpeg-4 ,който ще трябва за цифровата тв и като цяло добра покупка ли съм направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момчета купих си този телевизор на промоция от техномаркет на цена 269 лв много съм доволен за сега ,но ми възникна 1 проблем със субтитрите изчетох много теми в интернет ,затова как имат проблем с четенето на  субтитри от усб при мен проблема е друг субтитрите вървят всичко ,но избързват винаги пускам филма с субтитрите на компа и всичко е нормално пускам ги през usb-то на телевизора и субтитрите избързват никъде не видях хора с моя проблем моля помагайте да го реша субтитрите са UTF-8 и пробвах и .sub и .str ,но е все едно и също и искам да попитам този телевизор подържа ли този mpeg-4 ,който ще трябва за цифровата тв и като цяло добра покупка ли съм направил.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.