Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вместо да спорите вижте подписа на питащия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вместо да спорите вижте подписа на питащия!

Браво ! Много си наблюдателен.

Всеки можеше да е прав, но в този случай моите предположения вероятно ще се окажат грешни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пратих им имейл преди ден. Днес ми пратиха гаранционната карта и за двата продукта. Доволен съм 

Редактирано от Testforfun (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Покрай новата конфигурация си пазарих от тях, кутия захранване и рам, в последствие закупих и ссд, прахосмукачки и тн. Доволен съм от магазина, коректни са. Но ако поръчваш, събота или неделя - поръчките се бавят(до сряда примерно) - не е болка за умиране. От спи** ти идват до вратата носят ти стоката плащаш, точно толкова колкото ти пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е задължително да се бавят толкова, явно си случил особен момент. В Неделя вечерта пуснах поръчка, и в Понеделник по обяд ми се обадиха за потвърждение. Вторник в 9.30ч. ми звъннаха, че е пристигнала пратката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Белмондо,аз пък чакам някой да изреве с отказан или забавен сервиз,дано няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гледат да не си създават проблеми по възможност, това ми е мнението. Нашенските фирми ще гледат всеячески да им чернят живота, възможно е и с нарочни рекламации и изкуствени проблеми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Цитат от тема от друг форум:

"

Автор: muzka Дата: 16-05-13 20:47 В края на миналата година си взех Nikon D7000 от тях. След 4 месеца работа с фотоапарата започнах да откривам разни дефекти. Отвратително мръсна матрица(капки масло от затвора) на по затворена диафрагма и силен бек фокус с 50-та ми. След две седмици четене по форумите установих, че това са фабрични дефекти подлежащи на гаранционен сервизен ремонт (замяна на затвора и настройка на фокуса). Изпратих им фотоапарата за ремонт и точно след един месец ми го върнаха в абсолютно същото състояние. Вбесен им го върнах отново, като започнах да настоявам за правата ми на потребител, че ремонта трябва да се извърши в рамките на един месец и т.д. Те казаха че специалистите от сервиза им не са открили никакъв проблем, а аз им изпратих тестови кадри, където явно си личаха дефектите. След двуседмични разговори по телефона и настоятелно твърдение, че закупената от тях стока е дефектна ги убедих да ми върнат цялата сума. Равносметката: 100 лв сметка за телефон, понеже общуването с тях се извършва чрез колцентър и половин година с бракувани кадри. Лично аз в бъдеще много бих се замислил относно нова покупка от тях. "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първо си поръчах дъно+захранване от тях, бяха при мен на други ден. После си поръчах и монитор който също дойде когато трябва. За сега нямам забележки и смятам че са точни. Ще продължа да купувам от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Emag продава продукти с невалидна гаранция от производителя, тъй като стоките са предназначени за румънския пазар! Комисията за защита на потребителите се е произнесла по въпроса:
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Два пъти съм пазарувал от тях. 

Първия път взех рам, втория захранване засега всичко работи без проблем!

Приятел си взе таблет от тях отказа на десетия ден, когато го върна за ремонт след седмица му го пратиха обратно и до момента работи без проблем!

Така че засега нямам забележки към тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз си купих хард диск от там още след пристигането слагам и харда прави мизерий не знам тези хора майтап ли си правят един хард два пъти уж нов пък същия проблем  моето мнение е че трябва да внимава от къде копува  иначе за връщането си го правят дано на никой не му се пада като моя проблем един хард диск два пъти ми го дават със поправени лоши сектори 

Редактирано от TheWalking (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По случай националния празник 3 март, към всяка поръчка промоционално се дава и Българското знаме. Тази сутрин получавам пратка с куриер, обаче знамето липсва. Както винаги - няма връзка с операторите по телефона. Поредната лъжа на румънците лъсна още веднъж, разочарован съм - на празника ще вея Румънския байряк.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз съм така във сряда получих кутията която поръчах и вътре нито имам знаме нито ваучер :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За ваучера ще го изпратят на имейл,но може да се ползва само от 17 до 31.03.14 г. и за определени стоки,които ще са боклуци.И аз се бях подлъгал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За ваучера ще го изпратят на имейл,но може да се ползва само от 17 до 31.03.14 г. и за определени стоки,които ще са боклуци.И аз се бях подлъгал.

Не взимай много неща от там защото те ще ти го дадат ама най много да е дефекно както със мен един хард два пъти ми го връщат 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Взех си от там процесора и кутията и за сега нямам проблем макар че кутията е на 2 дена :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На 03/09/2014 си поръчах ТОЗИ РУТЕР .  Тогава беше "наличност доставчик". Днес сме 08/09/2014. Опитвам се да се свържа с тях за да разбера какво става с поръчката. В момента рутерът е "в наличност",но никаква реакция от тяхна страна. Операторите на телефонната линия винаги са заети, а отговор на мейлите - никакви. Днес пратих възражение с мнение да ми спрат поръчката, но още нямам отговор, въпреки, че пише, че ще се свържат веднага с мен.

Редакция: секунди след като написах този пост получих мейл в който ме уведомяват, че колетът е готов и утре трябва да си получа стоката. Ще докладвам ...

Редактирано от 2249 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Наскоро купих два телефона от емаг и останах доволен. Доставката беше бърза и безплатна. Надявам се за в бъдеще да нямам проблеми като пазарувам от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз си купих дъното от там и се забавиха с доставката, но всичко беше точно. После си поръчах и монитора от тях, защото имаше голямо намаление и нямаше забавяне при доставката.

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца купих процесор и захранване. Доставиха ги на другия ден с опция преглед преди да заплатя. Много съм доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, бързо ни взимат парите и си пробутват стоката, обаче.. Закупих лаптоп от тях. След време се появи проблем в wifi модула. Вече два пъти бе в сервиз (горе-долу 2 месеца), а проблема все още не е решен. Пиша писма.. звъня по телефони, а реакция никаква - за сега. Не ме интересува кои са, но след като работят в България би следвало да спазват нашето законодателство. Направо съм потресен ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Поръчах си процесор , и се бавят 1-седмица и повече.. пиша им емейли.. отговор никакъв , звъня.. линията се заета... и чак след седмия ден звъннах и ми вдигнаха.. сега ще чакам да ми го доставят.

Абе малко са некоректни.. де да ги знам, румънци.. кво да искаме повече от тях.. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В последно време, гледам имат промяна в условията за безплатна доставка. Изискване за минимум 40 лв. за поръчка и тогава куриера носи безплатно - иначе се доплаща нещо към 2-3 лв. към поръчката. Не разбирам, защо се извъртяха така, но не говори добре за тях това поведение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изключително некоректни бяха. Поръчах хладилник и месомелачка заедно на промоция, на изплащане. След три седмици се обадих да питам какво става - всичко било наред да чакам. В последния ден от срока ми докараха разпечатан хладилник с липсващи преградки. Естествено отказах да го приема, върнаха и месомелачката - били заедно. След два дни се обадиха да питат защо съм върнал поръчката, обясних им казаха, че ще разгледат случая и ще се обадят. След пет дни ми се обадиха и казаха че ще ми изпратят друг хладилник но без месомелачка защото била изтекла промоцията. Последва бурна разправия да ми обяснят къде е мойта вина в случая. Дойде време за плащане на лизинговата вноска, съответно отказах да я платя с мотива че нямам получена стока, и чак след съдействие от банката си получих нещата след още пет дни. Просто гледайте цялата разправия да я документирате с имейли, иначе нищо не става по телефона.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vladimir96
        Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
      • от WhiteTooth
        Здравейте!
        Баба ми е с 95% ТЕЛК, има запор в/у пенсията си, като месечният й лимит за теглене е 460 лева (минимална работна заплата), жената преди няколко месеца, още преди да й сложат запора беше кандидатствала за ТЕЛК, и преди няколко дни пристигна писмото в което пишеше сумата която й е преведена в банковата сметка. Отивайки на 07.11.2017 г. банката отказва да й преведе повече от минималната работна заплата, а останалите пари които се водят инвалидна помощ биват остаени в сметката. По документ от частният съдебен изпълнител пише че всяка допълнителна сума която не може да бъде истеглена или не е истеглена до посоченият месец остава в банковата сметка на лицето до погасяване на кредита.
        Уж се интересувах малко, но общо взето не беше кой знае колко полезна тази информация и реших да се допитам до Вас, по закон никой ЧСИ, както и банка нямат право да запорират или да не изплащат инвалидни помощни пенсии. Как да помогна на бабата да се пребори с това и да си вземе парите от ТЕКЛ?
        Ходи до НОИ, пусна молба да си получава парите в поща по местоположение, след което ходи до кантората на ЧСИ който й е направил запора, но го е нямал и хората които са били там са й казали че банката НЯМА правото да задържа пари от инвалидни пенсии и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да и изплатят поне 460  лева, без да е включена личната и пенсия към това число. С малко надежда жената отива в банката за да обясни какво са й казали, но уви, банката отново отказва да й преведе нито стотинка от това което се е събрало от ТЕЛК-а.
        Какви са вашите съвети, как да помогна не жената да си вземе парите от тези хомосапиенси?
        ~ Ако се пусне възражение към ЧСИ който е направил запора, то какъв е шанса запора да бъде вдигнат или поне да може да си тегли парите от ТЕЛК?
      • от WhiteTooth
        Здравейте, баба ми има запор на пенсията си, като причина за това е неизплатен заем.
        Преди да и сложат запора баба ми чакаше одобрение или поне някакво известие от НАП за ТЕЛК за да разбере по колко пари ще получава на месец, в документите от ТЕЛК пише че се е на числила сума за изплащане на стойност малко над 700 от януари месец 2017 год. Проблема започва от там, отивайки днес в банката за да изтеглим пенсията на жената както и парите от ТЕЛК-а Те ни казват че в писмото от частния съдебен изпълнител видно е отбелязано че Тя има право да тегли до минималната работна заплата на месец (460лв).
        Опитвайки се да изтеглим останалите 700 ни беше отказано.
        Въпроса ми е следният, имат ли право да не изплащат инвалидни помощни от ТЕЛК, и ако нямат по какъв начин да си изтегли жената парите?
        Пенсията и е около 400лв, стана толкова преди месец-два когато вдигнаха пенсиите, по трудов стаж пенсията й е близо 170-180лв
        От ТЕЛК трябва да й се изплащат между 80 и 90 лева.
        Процентите от ТЕЛК за 95%.
        Ако отиде до НОИ с молба за превод по пощата до местоположение, то ще преведат ли тези 700лв в пощата и ще може ли да ги изтегли безпроблемно?
        Консултирах се с адвокат, той ми каза че може да пуснем възражително писмо до съдебният изпълнител за да се махне този запор, но това ще стъпи на бабата пари, искам да попитам Вас дали ако отиде до НОИ и направи по-горе написаното дали ще може да ги изтегли и чак тогава да се пусне писмо. Или поне от НОИ да й дадат бележка с която да отиде в банката и да си взема инвалидната помощ.
      • от xXx*Triple*xXx
        Имам въпрос свързан с телефона или по точно батерията Когато включа да се зарежда на няколко пъти забелязвам пише : Зареждане при АС 
        Въпрос ? Някой има ли на идея какво е това АС ? Търсих из разни форуми но нищо не намерих за това АС Батерията е оригиналната телефона е купен чисто нов не е сменяна !!! Не е подута не е прегрявяла никога от както го имам близо 2 години При нормална работа (като не си играя толкова много с телефона батерията изкарва по 2 дни) Някой ако знае какво е това - Зареждане при АС нека да пише телефона е Lenovo C2 Vibe K10a40
      • от icaka9
        Привет хора! Искам да попитам хората с Galaxy A3 2017 за мнения(впечатления) относно работата на телефона, бързината му, качество на камера и видео, след време дали се забавя, дали забива....като цяло как се държи и ако може някой, който го има и го ползва да направи едно кратко видео дали на 720p или на 1080p без значение...2-3 минутки на светло и на тъмно(с лампа или лампички да светят в тъмното и силна музика....в дискотека или бар или клуб,концерт или у дома) това което искам да видя е дали от светлината на лампа в тъмното има такива подобни на саби отблясъци и блестене от светлината на лампата и също микрофона какво качество на звук вади на запис с силна музика от концерт или нещо от сорта....защото в момента съм с Iphone SE и това може да се каже, че е единственото нещо което ме спира да взема Galaxy-то.....много ще съм благодарен на човека, който може да ми направи тази услуга, защото не знам как и къде по друг начин мога да го тествам аз като го нямам.....Благодаря!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.