Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Поръчах си процесор , и се бавят 1-седмица и повече.. пиша им емейли.. отговор никакъв , звъня.. линията се заета... и чак след седмия ден звъннах и ми вдигнаха.. сега ще чакам да ми го доставят.

Абе малко са некоректни.. де да ги знам, румънци.. кво да искаме повече от тях.. ;)

явно процесора ти го нямат в наличност в склада в българия и чакат да дойде от румъния аз лично съм доволен от покупката от емаг 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 105
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Мисля, че е редно и аз да напиша нещо по темата.Няколко поръчки имам, като съм останал със смесени чувства.Първия път поръчах един пад на A4tech.Доставката беше бърза, нямаше проблеми с едно изключение.Пада миришеше на кондом.Както и да е.Оправих се.Втория път бяха едни евтинджос работа слушалки, при който имах проблем със сайта и са се маркирали два пъти.Добре, че цената беше 6-7лв бройката.Пристигнаха отново на другата сутрин, но с изненада установих, че и двата чивта са с обърнати канали.Тоест това, което трябва да идва в дясното ухо, се чуваше в лявото.Формата им беше такава, че на обратно бяха неудобни.На първите им се счупи буксата.На вторите дясната слушалка почна да прекъсва.Приключиха.Третата поръчка отново слушалки на A4tech, при който доставката беше нормална, свиреха добре, но пък се отлепи една част от тях.Някаква плат, или нещо от тоя сорт.Предпазва високоговорителчето, от евентуално нашествие на ушна кал или други бездомни цастици.Но слушалките са още в мен и работят без грешка.И последната поръчка(отново слушалки), на едни Сонита, доставката се забави около 4 дена(включая уйкенда), но пък са си Сони и нямат грешка.Та това е моя скромен опит с Емаг.За малки електроуреди първо към тях гледам, но не мисля, че си струва да залагаш на тях при една голяма поръчка.Я телевизор, печка, скъпа видеокарта или процесор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От таам наще бяха взели телевизор на лизинг и ги бавиха 2 седмици от банката , уш одобриха баща ми , но се забавиха много, за да се подпише договора..

А аз до колкото знам те(Емаг) работят със БНП Пар•ба и звъняха от скрит номер , незнайно защо? , но в крайна сметка всичко беше добре , без повреди и etc.. :)

Абе в България сичко си е еб•ло мамата.. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По случай националния празник 3 март, към всяка поръчка промоционално се дава и Българското знаме. Тази сутрин получавам пратка с куриер, обаче знамето липсва. Както винаги - няма връзка с операторите по телефона. Поредната лъжа на румънците лъсна още веднъж, разочарован съм - на празника ще вея Румънския байряк.

http://s1.emagst.net/layout/bg/images/db/5/7382.pdf пише че ще теглят томбола кой да получи знаме ама след 4 март...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали преди имаше такива наградки, я фотоапарат, я телефон, някой изобщо спечелил ли е нещо такова?Иначе на тях най-силния им коз е безплатната доставка, която в повечето случай е около 4-5 лв.Но това е един вид трик.Слагат по-голяма цена на продукта и след това пак са на печалба.Пък какво са 5 лв, при една поръчка на стойност 500лв(примерно)?Нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@the professor, поста който цитираш е от преди година. На за сметка на това нищо не се е променило до сега към добро. След дълго звънене (тогава все още вдигаха телефоните) ми изпратиха знамето с размер на две носни кърпи и бонус една пиклива мартеница. По подразбиране, да не се излагам пред хората - нито знамето развях, нито мартеница закачих. Едва ли и сега ще е нещо по-различно.Та, такива ми ти рабити с Emag.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива сме си българите, не стига, че е подарък и пак недоволни сякаш сме платили за него. 

Ще взема да ти ги пратя да се закичиш ти с тях умнико. Жалък си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива сме си българите, не стига, че е подарък и пак недоволни сякаш сме платили за него.

Не си прав в случая. На това му се виа добра търговса пратика, когато е рекламирано и изпълнено по рекламата.

Иначе му се вика подвеждаща реклама и е описано в ЗЗП

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В началото на февруари и мене ме изненада, че вече има минимална цена от 40 лева за безплатна доставка. Трябваше да купя една ел.кана за 24 лева и като не си харесах нищо друго реших, че е по-добре да дам 3 лева за доставката отколкото да купувам още нещо което не ми трябва. За капак тогава сайта им нещо правеше проблеми и ту изкарваше транспорт 3 лева ту 0 лева. За причиненото ми неудобство ми пратиха ваучер за 10 лева като компенсация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях си поръчал от там слушалки Sony и ми се обадиха след час-два потвърдих поръчката и на другият ден дойде.Слушалките бяха в отлично състояние , още си ги ползвам без проблем. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 месеца по-късно...

EMAG са едни пълни и тотални измамници. Понеже видях че темата е за таблет ето и съвета ми - НИКОГА не взимайте таблети и телефони от тях. 30-40% са брак който се проявява най-често в надути и пръскащи се батерии. Минаха през мен в сервиза десетки таблети и телефони от ЕМАГ, някои от които счупени на две от надутата батерия или със счупен дисплей от деформацията. Имаше и такива с подменени компоненти от най-евтините възможни китайски ментета, т.е. чисто нов но вече отварян и ремонтиран телефон или таблет. Моят личен опит е с една прахосмукачка. Взех я преди 7 месеца, до тук 4 пъти ходи за ремонт до Румъния, като общо 3,5 месеца не беше при мен и след всеки ремонт работи точно по 5-10 минути и пак спира. До тук с тази прахосмукачка е чистено по-малко от час. Сервиза е бавен - 2-3 седмици минимум. Няма никаква обратна връзка. Обещанието им е че при четвърти ремонт ще ми върнат парите....днес им я пратих и ще видим какво ще стане, но нямам големи надежди....Вие преценете що за фирма е тази която няма нито офис нито персонал в България. Тук те все едно не съществуват. Има една телефонистка на един телефон и това е. Няма с кого да се видиш, няма с кого да се скараш - ЕМАГ са измамници, при това от най-долнопробните. Да не споменаваме черния петък миналата година, когато всички стоки бяха със завишени цени по 50-60-70% преди да им се пусне намалението. 700 000лв ги глоби КЗК за тази маневра....твърде малко обаче според мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега съм купил стоки за околу 2000 лв от тях и съм доволен ! Телефони , фотоапарат , флашки , месомелачка ,  таблети , спални комплекти кухненски машинки и др .  Оплаквания не съм имал до сега , доволен съм от  съотношението качество /  цена . Почти всичко е купувано с отстъпки - черни петъци и др подобни . Цените лесно могат да се сравнят с няколко клика в нета или със сайта на Технополис (тия скъпари въобще ако са фактор)  и всеки да си направи сметката . Добре е ,че има оплаквания да няма огромен наплив  ,че понякога не мога да сваря да поръчам нещо което  ми трябва и наличноста често се изчерпва .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

EMAG са едни пълни и тотални измамници. Понеже видях че темата е за таблет ето и съвета ми - НИКОГА не взимайте таблети и телефони от тях. 30-40% са брак който се проявява най-често в надути и пръскащи се батерии. Минаха през мен в сервиза десетки таблети и телефони от ЕМАГ, някои от които счупени на две от надутата батерия или със счупен дисплей от деформацията. Имаше и такива с подменени компоненти от най-евтините възможни китайски ментета, т.е. чисто нов но вече отварян и ремонтиран телефон или таблет. Моят личен опит е с една прахосмукачка. Взех я преди 7 месеца, до тук 4 пъти ходи за ремонт до Румъния, като общо 3,5 месеца не беше при мен и след всеки ремонт работи точно по 5-10 минути и пак спира. До тук с тази прахосмукачка е чистено по-малко от час. Сервиза е бавен - 2-3 седмици минимум. Няма никаква обратна връзка. Обещанието им е че при четвърти ремонт ще ми върнат парите....днес им я пратих и ще видим какво ще стане, но нямам големи надежди....Вие преценете що за фирма е тази която няма нито офис нито персонал в България. Тук те все едно не съществуват. Има една телефонистка на един телефон и това е. Няма с кого да се видиш, няма с кого да се скараш - ЕМАГ са измамници, при това от най-долнопробните. Да не споменаваме черния петък миналата година, когато всички стоки бяха със завишени цени по 50-60-70% преди да им се пусне намалението. 700 000лв ги глоби КЗК за тази маневра....твърде малко обаче според мен

Винаги съм се чудел как в големи форуми като този модераторите толерират подобно поведение.

Близко е до акъла, че в случая е направена регистрация само за да се плюе. Върнах леко назад и видях още едно такова мнение, от друг акаунт с 1 пост.

Нямам отношение към магазина, не съм поръчвал нищо от тях.

Включвам се само, защото такива селски прояви ме дразнят изключително много, а още повече се дразня когато минават.

Бизнес по български. Също като зъболекарите, които се самопрепоръчват по другите форуми.

На никой друг ли не му прави впечатление?

Ако не - доста тъжно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам никакви проблеми с неща купени от тях но то и така всяко положително мнение може да е направено по същата причина която си написал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм купувал доста неща от тях и не съм имал проблеми с поръчките, освен с последната поръчка, че имаше упътване само на румънски, а и в интернет имаше инструкции пак само на румънски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой помни ли когато се бяха объркали и бяха разменили цените на i5 и i7?

Някои хора тук от форума си купиха и7 за 400лв.

Помним ,помним!

Да добавя и други интересни промоции.

Амд 7850 с кит рам 2х4 за 280лв. ,като цената само на картата в изгодните сайтове(ник*м и ск*й) вървеше 320лв., а най евтиния кит около 120лв.

И монитора от подписа 24" ips го-поръчах на 195лв, а кол3га от форума няколко часа след мен го поръча на 130лв. в гореспоменаните сяйтове гонише 330-340лв.

Fx 6350 + 2x4 рам за 240лв. от тази промоция взех два броя ,иначе само процесора вървеше на тая цена в другите магазини.

Та съм съгласен ,че не всичко е изгодно и с надути цени преди черния петък и по-мащабните промоции ,но всеки може за половин час да се осведоми ,къде какви са цените на даден продукт и да прецени.

Аз съм доволен имам доста покупки от там и веднъж ми се е случвало да ползвам гаранция,като ми смениха продукта с по-добър за тяхна сметка и не са карушавали срока за връщане!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам никакви проблеми с неща купени от тях но то и така всяко положително мнение може да е направено по същата причина която си написал.

Разбира се, и двата варианта са еднакво неприемливи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ми към ЕМАГ е по скоро положително, единият ми компютър е купуван от там  от намаленията и съм доволен, купил съм и дребна домакинска техника и се наложи дда ползвам гаранция без проблем, единственият проблем който съм имал беше с телефон и след два ремонта ми върнаха парите, общо взето нямам проблеми с тях, но пък с техният доставчик Спиди е друго положението, даже посленият път отказах поръчка след като разбрах че пак с тях ще ми го пратят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех картата + SSD-to за 490лв. беше преди доста време като SSD-to тогава беше 145-150лв най-евтино а картата 450-460

Всичко си бачка перфектно нямам грижи :) нищо че са ми реален конкурент на това което работя лоша дума не мога да кажа за тях освен за наистина измислени промоции но то си е нормално като навсякъде :)

едит; като тази в момента :) ахаха

smqh_promo.jpg

Редактирано от Can Oa (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички помним златната 2013.

post-299273-0-36535100-1439401798_thumb.

И аз имам приятели които са пазарили от там таблети, смартфони и аз бях си взел едни халогени за колата. Всичко взето от тях и от мен работи безупречно. Не ги защитавам но оплакващия се по-горе kraininski да пише марки и модели на продуктите.

Редактирано от yHuKaT (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...
на 9/8/2013 at 18:21, gyps написа:

Поради каква причина трябва да се изпратят всичките документи, а не да речем копия на тях. При положение, че стане нещо (не дай си Боже) как може да си търсиш правата без да имаш никакви документи и не може да докажеш нищо без тях пред съответните органи. Нещо много тъпо се получава.

Не пращайте оригинални гаранц. карти, фактури нищо...защото след това става както стана с мен.  Купих твърд диск от тях. Развали се. За съжаление изпратих оригиналната си гаранция която беше за три години, не ми я върнаха  и след това вече диска ми беше със 24 месечна СТАНДАРТНА гаранция. И  диска не го приеха за гаранц. обслужване. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

За мене Емаг са най големите мошеници,пазарувал съм от много фирми ,но сега този месец на 23 юли 2017 поръчах онлайн от Емаг лаптоп Дел за 600лв  на промоция,но след като видяха в анкетата ,че го искам на изплащане веднага върнаха въпросния лаптоп на първоначалната цена,на 700 точно не помня ,това са влашки потури,препоръчвам не купувайте от влашка фирма ,извинявам се за сравнението но коментара го оставям на вас

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от marti76
      Здравейте, темата я има, но в моя случай не.  Ставаше дума за други компютри, а моята машинка си е стара и няма нито оптика нито HDMI! Временно ще е така защото мисля да я сменя до 1 година, но все пак искам да подам звуков сигнал в ресивера ми Technics SA-DX750 5*1. Аудиокартата на компа има възможности за 5*1 и 7*1, но аз мисля да си пусна 5*1 понеже ми е напълно достатъчно. Прилагам 3-4 снимки, като на последната са входовете на ресивера, а на първите три, са изходите и входовете на компа ми съответно на задния и фронталният панел. Предполагам, че от изходните жакове трябва, но само мои предположения. Вие ще кажете...също и 1 или 2 кабела да купя? Ресивера разполага с 2 оптики и в едната мисля да включа телевизора. Баса е активен и вече е включен, оства да включа и компа в него да си осигуря хубав звук за филми и музика.

• от tatimebie
      Здравейте машини
      Бих искал да ми кажете колко би струвала тази конфигурация мисля че ми е време да си продам машината  благодаря ви.
      Процесор AMD Ryzen 5 3600 Hexa-Core 3.6GHz AM4
      Дънна платка ASRock B450 Steel Legend
      RAM Памет Team Group Delta RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz
      Видео Карта GIGABYTE AORUS Radeon RX 570 4GB GDDR5 256bit
      Водно Охлаждане COUGAR AQUA 240mm
      Захранване FSP RAIDER S 550W 80+Silver
      Кейс Deepcool Matrexx 55 + вентилатори RGB 3-от пред 1- от зад
      M.2 2280 SSD GIGABYTE 256GB
      HDD Samsung 2.5 870 EVO 250GB
    • от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      тъй като съм сравнително нов в използването на SSD, имам един вероятно елементарен въпрос, чийто отговор не знам. Използвам SSD с общ размер 240 GB, разделено на 2 партишъна, съответно един с приблизителен размер 80 G, който е системен и още един с приблизителен размер около 130 GB, който използвам за инсталиране на игри в общия случай. Въпросът ми се състои в следното:
      В интернет намирам информация, че за правилната работа на един SSD диск, следва да се предвидят поне 20% от неговия общ капацитет, които да бъдат незапълнени. В моя случай, от първият партишън имам свободни около 40GB, а от втория - 10, или грубо около 50 общо за двата, което имайки предвид общия размер от 240GB, се равнява на малко над 20%. Това, което се чудя е дали сметките ми са правилни? Тоест, дали следва незапълнен да бъде 20% от общия капацитет на SSD-то, независимо на колко части е разделено то или следва да има 20% незапълнени от всеки създаден партишън?
      Надявам се, че съм успял да обясня какво ме интересува.
    • от ivo23
      Имам проблем при връзката на компютърът с ресийвъра. Свтрзани са чрез HDMI, но след около 2-3 часа работа рейсъвара изключва. Сменях кабели, портове, същата работа. Реших да включа лаптоп и в продължение на 12 часа, докато бее включен, проблем нямаше. Излезе предположение, че контактът няма заземяване и го смених с такъв със заземяване (сградната инсталация има заземяване, но самият контакт беше без и го смених и свързах към жълто-зеленият кабел). Проблемът остана. Като добавка мога да кажа, че и компютърът, и ресийвъра, и приставката на телевизията, и адаптора на рутера са вързани към един разклонител, който си е най-обикновен. Електротехник ме посъветва да включа компютърът и ресийвъра в различни контакти, в различни токови кръгове, защото се получават хармонични трптения които задействат защитата на ресийвъра. Това хубаво, но идва доста неудобно с кабели през цялата стая. Така или иначе в момента съм в процес на тестване на тази система и за сега след около 5 часа ресийвъра не е изключвал. Ако се окаже наистина това проблемът, бих ли могъл да ги вържа отново в един разклонител, но със защита и каква защита трябва да има?
    • от CinderDrift
      Здравейте! Планирам да си ъпгрейдна конфигурацията от GTX 1050-ti към RTX 3070, но ми излезе следният въпрос - дали не трябва да си сменя захранването?
      Настоящата ми конфигурация е:
      Asrock A320M Pro 4/AM4
      AMD Ryzen 5 2600 3.4ghz 6core
      8GB DDR4 2666 Team Elite+
      1TB SATA 6G/3Y/ST1000DM010
      240GB SSD Kingston
      Asus STRIX-1050-TI-0-O4G-GAMIN
      PSU CM Elite V3 600w

Проверих и според резултатите на сайта, който използвах (https://www.newegg.com/tools/power-supply-calculator/), би следвало 471 вата да са достатъчни ако променя единствено и само GPU-то. Тук обаче ми изскочи следното притеснение - след малко ровене из интернет излиза, че захранването ми има доста лоша слава (май други, по-стари PSU-та от същата серия се считат за опасни?) и се чудя дали не е рисковано по някакъв начин да ъпгрейдвам с такова захранване и дали да не обмисля да си взема ново. Можете ли да дадете мнения по въпроса? Благодаря предварително.
      Считам за нужно да отбележа, че нямам много опит с работата с компютърна техника и предварително се извинявам за потенциалните неточности и недоразбирания, допуснати тук.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване