Премини към съдържанието
Ouladsa

И да имаш гадже от малък на това време е мода?

Препоръчан отговор

Искам да започна с това , знам че има доста младежи като мен по света които едните до дадена възраст да кажем 16 години не стават от компютъра ,а други от 10 годишни са вън.

Въпроса ми е , че съм забелязал вече няма футбол и прочие игри вън , а който погледна разбирате ли все хванати ръчичките и гаджета , това няма 5-6 клас , 7 8 ми всеки втори иска да бъде гадже с някой , говорих наскоро с една приятелка и казва , трябва да си търся гадже , защото няма с кой да излизам WTF ?! Всеки втори човек го забелязва това , зарибяване добре ама вече гаджета на сериозно да се натискат и просто не мяса според мен , я кажете поне какви са вашите мнения ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Искам да започна с това , знам че има доста младежи като мен по света които едните до дадена възраст да кажем 16 години не стават от компютъра ,а други от 10 годишни са вън.

Въпроса ми е , че съм забелязал вече няма футбол и прочие игри вън , а който погледна разбирате ли все хванати ръчичките и гаджета , това няма 5-6 клас , 7 8 ми всеки втори иска да бъде гадже с някой , говорих наскоро с една приятелка и казва , трябва да си търся гадже , защото няма с кой да излизам WTF ?! Всеки втори човек го забелязва това , зарибяване добре ама вече гаджета на сериозно да се натискат и просто не мяса според мен , я кажете поне какви са вашите мнения ? :)

Я по-добре си играй на компютърчето, че и гадже ако си имаш, съвсем ще ти се изморяват очите. Увеличи часовете на игра към 20. Парите, спестени от гаджето ще са ти за нова видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я по-добре си играй на компютърчето, че и гадже ако си имаш, съвсем ще ти се изморяват очите. Увеличи часовете на игра към 20. Парите, спестени от гаджето ще са ти за нова видеокарта.

По - добре така :D Аз ако имах времето 20 часа игра щях да играя ама за съжеление нямам пичага, пари не спестявам тъй като нямам гаджета доколкото видеокартата мисля че бях писал преди месец два че си я купих до колкотО НЕЗНАМ защо тръгна да ми говориш за очите и изморяване на тях , пиши го в Здраве раздела. :D В крайна сметка не случайно си има раздели , даже и там сме говорили за гаджета , можеше тва да го напишеш там отколкото тук да ми пишеш глупости , гледам тръгнал си да говориш и за видеокарта има си раздел ПЕРИФЕРИЯ , а за играй на компютърчето ти има раздел ИГРИ мойто момче. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

По - добре така :D Аз ако имах времето 20 часа игра щях да играя ама за съжеление нямам пичага, пари не спестявам тъй като нямам гаджета доколкото видеокартата мисля че бях писал преди месец два че си я купих до колкотО НЕЗНАМ защо тръгна да ми говориш за очите и изморяване на тях , пиши го в Здраве раздела. :D В крайна сметка не случайно си има раздели , даже и там сме говорили за гаджета , можеше тва да го напишеш там отколкото тук да ми пишеш глупости , гледам тръгнал си да говориш и за видеокарта има си раздел ПЕРИФЕРИЯ , а за играй на компютърчето ти има раздел ИГРИ мойто момче. ;)

Тъй тъй! Добре  че ми разясни за другите раздели. Аз не знаех за тях до сега, независимо, че съм тук от 10 години, хлапе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй тъй! Добре  че ми разясни за другите раздели. Аз не знаех за тях до сега, независимо, че съм тук от 10 години, хлапе!

Хубаво е да се повтаря чичка. ;) Не си като днешните младежи да помнят всичко , на 63 години няма как да помниш всичко.  Съжелявам ако те обидя , но ти сам почна да ме засягаш аз съм казал и в други теми че съм геймър и стоя по цял ден на компютъра и пиша за проблеми на компютър незнам защо го писах това искам да споделя , мисля , че това просто което ти го писа не беше което аз очаквах... 

Редактирано от Platinisbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Хубаво е да се повтаря чичка. ;) Не си като днешните младежи да помнят всичко , на 63 години няма как да помниш всичко.  Съжелявам ако те обидя , но ти сам почна да ме засягаш аз съм казал и в други теми че съм геймър и стоя по цял ден на компютъра и пиша за проблеми на компютър незнам защо го писах това искам да споделя , мисля , че това просто което ти го писа не беше което аз очаквах... 

Написал съм го, защото си още много малък синко и можеш единствено да играеш на компютъра, а не да се занимаваш с моми! Не си ме обидил. Аз не се обиждам на такива приказки. Не се притеснявай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да споделя

Ще споделяш или ще питаш? Ако ще питаш пробвай пак, защото два пъти прочетох първия ти пост и си признавам, че не схванах точно за какво иде реч?

Написал съм го, защото си още много малък синко

На колко е младежът?

Редактирано от scepsis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То вече да имаш "гадже" означава да си обвързан във фейсбук. А, както знаете, днешните тийнейджъри се обвързват просто така, за "пред хората".

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То вече да имаш "гадже" означава да си обвързан във фейсбук. А, както знаете, днешните тийнейджъри се обвързват просто така, за "пред хората".

За това исках да говорим , но карай вече е без значение тъй като темата стана твърде комплексарска няма смисъл от нея. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Platnisbg леко прекаляваш :) Не очаквай да ти се радваме тука и да те обичаме ако наричаш хората към които трябва да имаш респект и то голям като LZ4JW не само защото е постигнал много повече от теб а най-малкото заради възрастта :) Съмнява ме той да е тук да си избива комплексите ;)

По темата: 90% от двойките в момента са просто за да не са сами. Не само на 12 годинки а и на 22 :) Обвързването е само във фейсбук а на живо даже и не се държат за ръка 5 клас :D така че...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Верно ли? Изумително направо. :no-no:

Кво ли са прави ли хората преди ерата на ФБ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Platnisbg леко прекаляваш :) Не очаквай да ти се радваме тука и да те обичаме ако наричаш хората към които трябва да имаш респект и то голям като LZ4JW не само защото е постигнал много повече от теб а най-малкото заради възрастта :) Съмнява ме той да е тук да си избива комплексите ;)

По темата: 90% от двойките в момента са просто за да не са сами. Не само на 12 годинки а и на 22 :) Обвързването е само във фейсбук а на живо даже и не се държат за ръка 5 клас :D така че...

Не бе братле аз никой не очаквам да ме обича , аз респекта си го имам ама от както разбраха всички или поне някои типове като него почнаха да се подиграват че съм стоял на компютъра и не съм бил за никви гаджета и кво ли не  , защо да си нямам приятелка та аз си имам но нужно ли да е казвам на всеки втори , значи аз новобранеца трябва да имам респект , а тия които са по нагоре от мен да ми се подиграват и да правят намеци че съм някое ''копеле'' което не става от компютъра и не може да си хване приятелка ли ? Аз съм писал и очаквам отговора ,а виж той какво ми пише , кажи ми кой кой иска да засегне:  я кажете поне какви са вашите мнения ?  :)LZ2JW : Я по-добре си играй на компютърчето, че и гадже ако си имаш, съвсем ще ти се изморяват очите. Увеличи часовете на игра към 20. Парите, спестени от гаджето ще са ти за нова видеокарта.

Тръгна да намесва очите ми и какво ли не ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз съм си на 20 и съм без гадже и си ми е доста добре :D Хем на компютъра си вися, хем спортувам, хем излизам и няма коя да ми писка, че не и обръщам внимание. А да не забрава и това, че уча малко ме кара да седя встрани от тях. Предпочитам първо ученето и после жените, че да не мисля за тях :P

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не ти казва, че си копеле спокойно. Тук 90% от потребителите не ставаме от компютрите. Това е kaldata, не знам какво очакваш. Както в готварските форуми има готвачи, в бг мама има майки в форумите за тунинг има майстори на коли и т.н. Тук попринцип е даже малко похвално, че вместо да сменяш момичетата като носни кърпички стоиш на компютъра и се развиваш... Приеми го като положителен коментар не като обида, защото съм сигурен че той не е искал да те обиди !

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз съм си на 20 и съм без гадже и си ми е доста добре :D Хем на компютъра си вися, хем спортувам, хем излизам и няма коя да ми писка, че не и обръщам внимание. А да не забрава и това, че уча малко ме кара да седя встрани от тях. Предпочитам първо ученето и после жените, че да не мисля за тях :P

То в крайна сметка ти си единственият който ме разбра и момчето с ник Туинг -off та братле и аз мисля така , че студентският живот както е казано има напиване дискотеки учение и гаджета , ама студентски живот не е 13 години . Но както каза ChrisJobs в фейсбук или скайп си пишат , а на живо даже и не се поздравяват много правилно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж какво, изобщо да не ти пука какво си мислят другите. Животът си е твой, а не техен, тъй че няма нужда да се съобразяваш с тях по такива въпроси.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не ти казва, че си копеле спокойно. Тук 90% от потребителите не ставаме от компютрите. Това е kaldata, не знам какво очакваш. Както в готварските форуми има готвачи, в бг мама има майки в форумите за тунинг има майстори на коли и т.н. Тук попринцип е даже малко похвално, че вместо да сменяш момичетата като носни кърпички стоиш на компютъра и се развиваш... Приеми го като положителен коментар не като обида, защото съм сигурен че той не е искал да те обиди !

На мене братле мечтата винаги ми е била да стана програмист , да се занимавам с компютри и така нататък какво да ти обяснявам , в днешно време има доста хора които са против стоенето на компютъра които една страна са прави и са ми го казвали явно затова съм го разбрал и така. 

Виж какво, изобщо да не ти пука какво си мислят другите. Животът си е твой, а не техен, тъй че няма нужда да се съобразяваш с тях по такива въпроси.

:bday19:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че го осъзнаваш. Браво, че имаш цел следвай я и един ден ще успееш. А за зрението са прави. И аз не вярвах и си стоях сега съм с очила само за компютър и четене но 99% после ще сложа и постоянни. Което естествено не трябва да те притеснява но все пак знаеш, че е хубаво да правиш на 1 час 5-10 минутки почивка :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че го осъзнаваш. Браво, че имаш цел следвай я и един ден ще успееш. А за зрението са прави. И аз не вярвах и си стоях сега съм с очила само за компютър и четене но 99% после ще сложа и постоянни. Което естествено не трябва да те притеснява но все пак знаеш, че е хубаво да правиш на 1 час 5-10 минутки почивка :)

Аз съм останал с мисълта че всеки втори програмист е с очила , и аз знам че ако наистина тръгна д а следвам тази мечта ще ги сложа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене братле мечтата винаги ми е била да стана програмист , да се занимавам с компютри и така нататък какво да ти обяснявам , в днешно време има доста хора които са против стоенето на компютъра които една страна са прави и са ми го казвали явно затова съм го разбрал и така.

На мен мечтата едно време ми беше да стана полицай :D Ама те нашите ми взеха компютър в 6ти клас (2007 година Януари месец) и се почна преинсталации на уин (виках един познат та ми взимаше по 10 лева на всеки 4 месеца), после се научих сам да го преинсталирам. Имах проблеми с дъното и взех та се регнах тук, за да питам колегите какво да правя. И ето ме сега след 2-3 години четене-писане смених мечтата си и в момента уча "Компютърни системи и технологии" (избрах я в 11клас) седнах си на дупето, научих що годе бива математиката и ето ме сега вече 2ри курс :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен мечтата едно време ми беше да стана полицай :D Ама те нашите ми взеха компютър в 6ти клас (2007 година Януари месец) и се почна преинсталации на уин (виках един познат та ми взимаше по 10 лева на всеки 4 месеца), после се научих сам да го преинсталирам. Имах проблеми с дъното и взех та се регнах тук, за да питам колегите какво да правя. И ето ме сега след 2-3 години четене-писане смених мечтата си и в момента уча "Компютърни системи и технологии" (избрах я в 11клас) седнах си на дупето, научих що годе бива математиката и ето ме сега вече 2ри курс :)

Това е братле не се надявам да си метнал и ти очилата защото вече всеки втори стоящ цял ден на компютър е с тях за съжеление , иначе за работата е просто перфектно , не всеки има този късмет за съжеление :D но стига да имаш хъс всичко ще стане но това е живота както ти каза един ден ще искаш да станеш Полицай , а сега си вече компютърен разбирач. 

Редактирано от Platinisbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е братле не се надявам да си метнал и ти очилата защото вече всеки втори стоящ цял ден на компютър е с тях. 

Ооо да чукна на дърво зрението ми е отлично! Мога да се похваля с най-доброто зрение в курса... Миналия вторник се бяхме събрали в квартирата (взех една висяща математика да почерпя :D) и един колега застанал на прозореца и ме пита "какво е това там зеленото дето свети в далечината". Живея на 8ми-я етаж и се вижда всичко надалеч. Аз погледнах и му казах "емблемата на Глобул", а той ми се изсмя и каза "да бе да - не е това". Взехме един апарат, приближихме и хоп наистина беше това :D. А самата емблема беше на повече от километър от нас, но явно беше доста голяма щом я видях :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен мечтата едно време ми беше да стана полицай :D

Роден си под щастлива звезда, както казват. Работата на полицаите има малко общо с това по филмите. Особено на нашите полицаи. Това е много стресираща професия и ако нямаш афинитет към нея не бива да се захващаш. В крайна сметка, най-добре е човек да работи нещо, което наистина му допада. Това е критерия, когато избираш какво следваш, а не напр. кое е най-добре платено или най-престижно, според мнозинството. Инак, човек ще се обрече на мъчително и безрадостно съществуване през останалата част от живота си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-Ха-Ха  :lol6: Стефане, страшен си. 

Точно така, ще си хванеш гадже, само и единствено ако ти се занимава и разбира се имаш време да й обръщаш внимание. :nono:  Няма да се хваля, на 16 ми беше първата сериозна връзка, като 5 месеца след това "скъсахме", от там нататък започва да не ти пука толкова за всяко следващо гадже. Лично на мен, следващите са ми били само за запълване на свободното време, ако мога така да се изразя, и вместо да седя по цяла нощ на компютъра - точно като теб, да си дърдорим по 2-3 часа по телефона. 

Ако си по чувствителен и приемаш нещата много навътре ще те посъветвам да не избързваш да тръгваш да си хващаш сериозна приятелка.  Един мой приятел и до ден днешен(на 23г. е) не си е хващал сериозна приятелка, и използва една метафора - Ще ми разбие сърцето, ама ще и разбия лицето.  :biggrin: 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.