Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся си 23 инчов IPS монитор с говорителчета до 300 лв. Тъй като това е максималната граница съм се насочил към Скай (ще ходя лично) или Емаг (безплатна доставка).

ACER H236HLbmid отговаря на условията но се чудя има ли и други?

PHILIPS 237E4QHAD идва с 5 лв. над бюджета а и няма да се учудя ако цената не е актуализирана и се окаже и по-висока. 

Тая опция за свързване на телефон не ме касае та се чудя има ли някви съществени предимства Филипса?

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся си 23 инчов IPS монитор с говорителчета до 300 лв. Тъй като това е максималната граница съм се насочил към Скай (ще ходя лично) или Емаг (безплатна доставка).

ACER H236HLbmid отговаря на условията но се чудя има ли и други?

PHILIPS 237E4QHAD идва с 5 лв. над бюджета а и няма да се учудя ако цената не е актуализирана и се окаже и по-висока. 

Тая опция за свързване да телефон не ме касае та се чудя има ли някви съществени предимства Филипса?

В никем PHILIPS 23 IPS 237E4QHAD Slim LED FullHD 7ms е 416лв. Та сигурно не е актуализирана цената и може би вариант остава Acer-a  

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро това в Никем не е вярно понеже навсякъде монитора е около 320 лв. Технота, Емаг и т.н. Ако има разлика ще е няколко левчета заради курса на долара.

http://www.emag.bg/monitor-led-philips-23-ips-wide-full-hd-hdmi-cheren-237e4qhad-237e4qhad-00/pd/EZB9NBBBM/

http://plesio.bg/vsichki-monitori-c-69978102/philips-led-monitor-ips-23-237e4qhad-p-295942.html

http://jarcomputers.com/p_MONLCD23PH237E4QHAD

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=503674&scenario=&productarea=P11010301&detailScenario=Monitor-PHILIPS-237E4QHAD

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро това в Никем не е вярно понеже навсякъде монитора е около 320 лв. Технота, Емаг и т.н. Ако има разлика ще е няколко левчета заради курса на долара.

http://plesio.bg/vsichki-monitori-c-69978102/philips-led-monitor-ips-23-237e4qhad-p-295942.html

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=503674&scenario=&productarea=P11010301&detailScenario=Monitor-PHILIPS-237E4QHAD

Ами значи Никем бъркат нещата. Ако можете се обадете на тези от емаг и ги попитайте за цената

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Скай ми излиза най-евтино та няма нужда да се обаждам на Румънците. Въпроса ми беше има ли някви предимства Филипса както има ли и други варианти за такъв монитор до 300 лв. 

А Никем не са ми вариант понеже бензина до там ще ми излезе колкото доставката та така или иначе не ми вършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз обиколих сайтовете (Никем, скай, емаг) и не откривам такъв дзвер. Иначе бих взел филипса.

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Скай ми излиза най-евтино та няма нужда да се обаждам на Румънците. Въпроса ми беше има ли някви предимства Филипса както има ли и други варианти за такъв монитор до 300 лв. 

А Никем не са ми вариант понеже бензина до там ще ми излезе колкото доставката та така или иначе не ми вършат работа.

Щом ще ходиш до скай, да гледаш на място сравни тези двата модела с монитора на BENQ 24" GW2450HM, 5ms, 20000000:1, 250cd/m2, DVI, HDMI,Speakers, LED!

В емаг е 318лв. LED+VA BenQ 24", Wide, Full HD, DVI-D, HDMI, Колонки, Нативен контраст 5000:1, Черен, GW2450HM , не е с ипс панел , но МВА панелите също не са лоши , в офицялния сайт дават матрицата 8 битова и ако е вярно нищо чудно и да вади по-добра картина от тези ипс монитори , които предполагам са с 6 битови панели!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми е пък и ще се ползва доста за четене на текст та държа на IPS. 

пс. Другия сайт на Скай не ми зарежда та не мога да му видя цената но като гледам е същия монитор от Емаг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми трябва хибрид. Хем е по-скъп хем е по-малък. Въпроса е да се изстиска максимума за 300 лв. а не да се дават повече пари за нещо което е по-зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PHILIPS 236V4LAB  Купи онлайн с 5%отстъпка: 303.05 лв
Като мисля, че доставката е безплатна (Доставка: 0.00 лв)

Забравих за IPS матрицата...

Този покрива всико освен цената...

Монитор ACER H236HLbmid IPS 339лв. (онлайн 322лв) Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми е пък и ще се ползва доста за четене на текст та държа на IPS. 

пс. Другия сайт на Скай не ми зарежда та не мога да му видя цената но като гледам е същия монитор от Емаг.

Точно за четене препоръчват монитори с МВА и ПВА матрици!

Монитори с MVA и PVA матрици.

Добър избор за хора, работещи с текст - поради дълбоките нива на черното и високия контраст. Също така, мониторите с тези две разновидности матрици са отличен избор за любителите на филмите - заради споменатите две предимства. Да, вярно е, че цветопредаването не е толкова прецизно, както при IPS матриците, но отклоненията трудно ще се фиксират от човешкото око.

Отделно трябва да отбележим моделите с AMVA матрици, повечето от които, освен другите характерни достойнства, имат и отлично работеща overdrive функция. Тя не е толкова агресивна, както при PVA матриците и не внася паразитни артефакти в изображението. А в случай, че търсите монитор предимно за работа с текст - обърнете внимание на cPVA панелите.

Та не виждам какво не ти харесва бенка-а - едно че е по-голям друго че има голяма вероятност да вади по-добра картина от тези двата на които си се спрял.

Най-добре иди и ги виж намясто за да прецениш кое да избереш!

Редактирано от playalistic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И цената покрива. В Скай е под 300 лв. Точно на него съм се спрял.

PHILIPS 236V4LAB  Купи онлайн с 5%отстъпка: 303.05 лв
Като мисля, че доставката е безплатна (Доставка: 0.00 лв)

Забравих за IPS матрицата...

Този покрива всико освен цената...

Монитор ACER H236HLbmid IPS 339лв. (онлайн 322лв)

Edit: playalistic цената не ми харесва. Просто нямам повече пари за това съм писал 300 лв. Заради тия 20 лв. утре няма да мога да си платя вноската и ще трябва да го заложа.

Та всяко левче е разчетено и няма вариант "събери още".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

philips-slim-led-monitor-23, но е без говорителчета! Иначе е точно в бюджета!   П.П. Като ще четеш си вземи: това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, всеки си спами. Като няма не пишете. Без говорители значи да дам още пари за такива и да се оплитам в кабели което просто няма да направя.

Разликата е 5 лв. с другия Филипс но губя колонките и HDMI входа демек е пълна набутвация. А и след като няма предимства пред Ацера няма смисъл от по-скъп вариант. 

пс. И да имах пари никога не бих ги дал за приставката на Amazon. Има по-евтини четци с пълна поддръжка на форматите но не му е тук мястото да ги обсъждаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предимства има, но ти не ги виждаш! Аз не предлагам просто за да спамя, а се опитвам да помогна! Но явно не го оценяваш! Като не те устройва се насочи към второто ми предложение! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XECUTIONER лягай да спиш човече. Махнали са говорителите и HDMI входа и са ми намалили 5 лв. Това ли е предимството?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.