Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Dimitur Kocev

Коя програма да използваме за Green Screen ?

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, търся от няколко дена, програма за обработка на клипове за ''зелен екран'', тъй като не се занимавам професионално търся някое Free програма от типа на Adobe Afret Effect обаче я няма никъде безплатна из нета ... Ако някой има идея за въпросната програма моля да помогне. Благодаря предварително!  :(  :(  :(  :help wanted4:  :help wanted4:  :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста програми които правят подобни неща, лично според мен After Effects е най добрата, но за безплатна наистина не се сещам, а и да има тя ще е с доста ограничени възможности. Ако някой се сеща за нещо да пише!

Поздрави!

П.П. Ако пък очакваш пиратски софт, знай че няма да го намериш в този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, търся от няколко дена, програма за обработка на клипове за ''зелен екран'', тъй като не се занимавам професионално търся някое Free програма от типа на Adobe Afret Effect обаче я няма никъде безплатна из нета ... Ако някой има идея за въпросната програма моля да помогне. Благодаря предварително!  :(  :(  :(  :help wanted4:  :help wanted4:  :help wanted4:

Ето как става с virtualdub

http://www.ehow.com/how_7862194_use-technique-virtual-dub-software.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариантите на безплатни алтернативи са безброй. За качеството и възможностите нямам мнение, но тук е отговаряно на въпроса. Вярно, че е още от 2010г., но пък това значи, че посочените програми, вече са с по-нови версии и подобрени възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма 'зелен екран' , нарича се хромакей и може да е зелен, син, алфа канал и т.н.

Само VirtualDub е безплатна, но същото би трябвало да може да се прави с всеки видеоедитор, който поддържа имидж с алфа и colorcorection.

лично според мен After Effects е най добрата

Как ще ти се подиграват, ако напишеш тази глупост в грешния форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще ти се подиграват, ако напишеш тази глупост в грешния форум.

Нямам голям опит все още и от програмите с които съм работи съм най-доволен от After Effects. Просто изказвам мнение. Не твърдя, че е най-добрата програма в света, а най-добрата според мен (от тези с които съм работил)  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти от месец работиш с Вегас(и не знаеш как да експортваш), къде въобще си тръгнал да даваш мнение за АЕ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.