Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

scwheppsa

Проблем с лаптопа

Препоръчан отговор

Имам някакъв проблем с лаптопа от днес по обяд значи бях го изкучил докато спя и тръгнах да го пускам и ми даде 2 опции Start windows normally и Launch setup repair нещо такова ( Windows 7 ) и аз си избрах 1вото и тръгна да зарежда лаптопа изписа Starting Windows и след това си остана така 1-2 минути и сам се рестартира и тръгна да repair-ва уж но стана черен екран и 5 минути стоя така и след това стана така ще прикача снимка и го чаках с часове и не се оправя пробвах всичко изклучих батерията да падне нацяло пак не тръгва охаждах го чистих го  махах батерията  от лаптопа и не знам какво да правя ако някой знае да ми помогне ще съм му благодарен. :) 

post-341503-0-13703800-1378595970_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което виждам на снимката, е че Explorer. exe не работи.

Побвай да натиснеш заедно следните бутони: Ctrl+Shift+Esc

Просто да се види дали диспечера на задачите ще се стартира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам някакъв проблем с лаптопа от днес по обяд значи бях го изкучил докато спя и тръгнах да го пускам и ми даде 2 опции Start windows normally и Launch setup repair нещо такова ( Windows 7 ) и аз си избрах 1вото и тръгна да зарежда лаптопа изписа Starting Windows и след това си остана така 1-2 минути и сам се рестартира и тръгна да repair-ва уж но стана черен екран и 5 минути стоя така и след това стана така ще прикача снимка и го чаках с часове и не се оправя пробвах всичко изклучих батерията да падне нацяло пак не тръгва охаждах го чистих го  махах батерията  от лаптопа и не знам какво да правя ако някой знае да ми помогне ще съм му благодарен. :)

С действията, които си предприел, след като не е стартирала операционната система или го занеси на сервиз да го оправят или ако познаваш лице, което разбира го извикай да дойде и да оправи проблема.

Ваденето на батерията, изтощаването и или почистването на компютъра нямат нищо общо с невъзможността Windows да зареди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да го върнеш към предна дата чрез систем ресторето.http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows-vista/what-is-system-restore

В сафе моде се влиза като напомпаш хубаво клавиш F8 преди да зареди системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да го върнеш към предна дата чрез систем ресторето.http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows-vista/what-is-system-restore

В сафе моде се влиза като напомпаш хубаво клавиш F8 преди да зареди системата.

В повечето случаи System restore- дава грешка. Нека aвтора да като пусне системата, да натиска веднага и постоянно F8 до като му се покаже едно меню. От дам избере "Last known good configuration"

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да стане с Last Good Configuration, тъй като е използвал Repair и не го е изчакал. Вероятно ще стане със System Restore ( ако е активирана тази опция). Според мен без преинсталация няма да мине. Но да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намерих диск с Windows вкарах го и нали си ми изписа press any key to boot from CD to DVD или каквото е натискам копче и започва да зарежда Windows is loading files чакам го малко и след това тръгва да си ми зарежда компютъра и отново ми забива до там с черен екран..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.