Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте Публикувано изображение
Писах и в друг форум за проблема,но там отговор не получих,и реших да пиша тук с надеждата хората да са по наясно с нещата,та ето го проблема:
имам лаптоп и от скоро време забелязах,че издава някакъв странен звук,още с стартирането започва едно писукане не силно,но дразнещо и не трае само при включването,а си е постоянно и след това.Мисля че е от процесора или видеото,но по скоро от процесора,защото по някой път като го доближа с ухо и стартирам нещо без значение какво,отреагирва на мишката и издава писклив звук не е силен и трябва да се вслушаш хубаво за да го чуеш,това не всеки път го прави,но е неприятно,и съм притеснен.Лаптопа е на почти 1 година и си мисля,че може би трябва да се смаже нещо,но знам ли,на някой случвало ли му се това и има ли представа от какво е Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи го в сервиз, за да се види откъде се чува този звук, за да не спре изведнъж да работи. Освен това мисля че е в гаранция щом е на 1 година. Смазва се единствено вентилатора и то ако не си е заминал, но този звук не е от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходи в сервиз, щото звукът може и да не е от някой вентилатор, а от HDD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.