Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся най-добрата безплатна програма за разбиване на парола на .rar архив! Помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавайте с глупости. Намерете паролата, или файла, който Ви трябва (от друго място).

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся най-добрата безплатна програма за разбиване на парола на .rar архив! Помогнете!

Както ви предложиха по-горе намерете архива без парола. Ако собственика на архива (ако е личен) не иска да ви даде паролата значи нещата вътре не са за вас. И забравяте за нещата вътре

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пращам НСБОП, те ще Ви помогнат. Много обичат да дондуркат хакерчета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавайте с глупости. Намерете паролата, или файла, който Ви трябва (от друго място).

Да не мислиш, че не съм търсил, но във всеки сайт са едни и същи .torrent файловете те ги свалят от един сайт и ги качват на друг едни и същи файлове!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не мислиш, че не съм търсил, но във всеки сайт са едни и същи .torrent файловете те ги свалят от един сайт и ги качват на друг едни и същи файлове!

Тогава забравете за тези файлове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде сега и за торенти се почна...:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои са тези страшни и неотваряеми файлове?

...

И на мен ми се е налагало да се опитвам да смачкам забравена парола на мой личен архив... трудна работа е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най вероятно е вирус, най добре се маскират в рар файлове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Passware Kit 12.3.6620

И дано имаш търпение да чакаш...

П.П. Дано ти свърши работа но само за това се сещам

Редактирано от totkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма вариант да се разбие .rar архив.

Да бе. Сигурно.

За всичко си има начин.

Тук обаче не е мястото за подобни въпроси. Никой няма да помогне на друг да се добере до нещо, което явно не му принадлежи.

Редактирано от programings (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че не може, но е голямо чакане. Понякога с дни, дори седмици. Зависи от компютъра и програмата и речниците към нея.

Не си струва чакането , не за друго.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе. Сигурно.

За всичко си има начин.

Начини има ама време може да няма ! Компютрите от 10тина години не са мръднали от 3ghz а масите почнаха да кодират с Hash генератори и минимум 512 битови ключове и вероятността в тоя живот да стане нещо е много малка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начини има ама време може да няма ! Компютрите от 10тина години не са мръднали от 3ghz а масите почнаха да кодират с Hash генератори и минимум 512 битови ключове и вероятността в тоя живот да стане нещо е много малка.

Ами видеокартите? ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами видеокартите? ;)

Няма невъзможни неща, но всичко е въпрос на време и пари. А при рар може да е въпрос на много врем и много пари :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не ти идва на ум, че това се фейкове, качват се първо по сайтове за шерване, след това и по тракерите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.