Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Archy

Проблем с скайп.

Препоръчан отговор

Проблема е в това, че си забравих паролата. Когато се опитвам да си я върна пробвам много email-и и нито 1 не става. В смисъл, че не си знам emaila и ако има някакъв начин да ми кажете как да го сменя или да разбера с какъв email съм си регистрирал скайпа ще съм много благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скайп support биха ти помогнали, но наистина трябва да им дадеш нещо за което да се хванат, че това е твоят скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как да се свържа с тях и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как да се свържа с тях и т.н.

Отивате на сайта им, там пише. И защо темата ви не е в раздела за скайп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не пише в сайта им. Няма ли някакъв начин да се свържа с тях като им пратя съобщение или нещо такова? Аз не намерих..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай линк: https://skype.ehosts.net/netagent/cimlogin.aspx?questid=1A3CBAC3-ABDA-4CAE-A1F4-FB3657CC9D74&portid=1BAB99A1-86F2-43E5-A9E6-D275A9C0E7CF

Там им пиши, че си забравил паролата и имейла и ще те питат няколко въпроса, като кога е бил създаден скайпа, режденна дата, няколко абоната и т.н и от там ще ти го въстановят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, те ме питат някакви въпроси на които дори и те не знаят отговора. Как да им отговоря примерно кога съм си създал скайпа като може да е и преди 5-6 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, те ме питат някакви въпроси на които дори и те не знаят отговора. Как да им отговоря примерно кога съм си създал скайпа като може да е и преди 5-6 години.

Опитвате се да им отговорите възможно най-точно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога и аз паля втора цигара, забравяйки че имам димяща в устата. Проблемът със вашето забравяне и това че нямате поне някакъв скрит документ на компютъра, в който да сте си записали няколко елементарни пароли и адреса на пощата си е лично ваш. Има и програми и приложения с такива функции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях да нацеля паролата и да си го върна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Може и да си уцелил паролата, но след половин година пак ще питаш същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смени си я, най-добре

и този път я запиши - някъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.