Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

До сега никога съм нямал такъв проблем! Брата си играеше в един Сървър и му заби, ресна компа и след като цъкне Конект абсолютно нищо не става!...инсталирах ГТА на ново и СА-МП но пак е така!! 
Сега забелязах, че изобщо не може да си пусне ГТА СанАндреас...изтеглих друг мод на СанАндреас и пак е така...ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега никога съм нямал такъв проблем! Брата си играеше в един Сървър и му заби, ресна компа и след като цъкне Конект абсолютно нищо не става!...инсталирах ГТА на ново и СА-МП но пак е така!! 

Сега забелязах, че изобщо не може да си пусне ГТА СанАндреас...изтеглих друг мод на СанАндреас и пак е така...ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

Някаква грешка излиза ли? Пиратски сървари ли ползвате? Windows кой е? 

Деинсталирай GTA-то , играта и модовете и инсталирай наново..... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай GTA-то , играта и модовете и инсталирай наново.Ни

Никаква грешка нищо неми излиза...играя в български сървър, всичко пробвах Деинсталирах , даже теглих друга ГТА и пак е така :)

Никаква грешка нищо неми излиза...играя в български сървър, всичко пробвах Деинсталирах , даже теглих друга ГТА и пак е така :)

със Windows XP ;)

със Windows XP ;)

Преди малко я Преинсталках заедно със Сампа и когато цъкна на конект (към някой сървър) ми дава Crash, а на Сингълплейър ми дава Don'T send :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да са ви баннали, някой сървъри са така, а и може да са на друга платформа на версията трябва да се чете преди да се влиза в него едни са 0.3а други 0.3b трети 0.3c и.т.н 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай GTA-то , играта и модовете и инсталирай наново..... 

Сан андреаса няма пиратски сърави, клиента е freeware и всеки с играта може да го ползва.

А за автора на темата ако ползваш пиратка от замунда трябва да е оригинална без никакви модове по нея. А самп-а е много притенциозен и един път ако бъгне яко му се записват някви неща в логовете и си е*ало майката имах подобен проблем и след преинсталация на Windwosa се оправи (не ти казвам да го преинсталираш опитвай всичко възможно и пусни темичка в официалния сайт на SA-mp)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сан андреаса няма пиратски сърави.......

Не бъди много сигурен .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да са ви баннали, някой сървъри са така, а и може да са на друга платформа на версията трябва да се чете преди да се влиза в него едни са 0.3а други 0.3b трети 0.3c и.т.н 

Играя 0.3x не съм толкова тъп за колкото ме мислиш

А Колкото до ГТА, със GTA Back To Reality съм! тя не е с модове...и отново повтарям за пръв път имам такъв пролем!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играя 0.3x не съм толкова тъп за колкото ме мислиш

А Колкото до ГТА, със GTA Back To Reality съм! тя не е с модове...и отново повтарям за пръв път имам такъв пролем!! :)

Не смятам, че си тъп само отговарям каква може да е причината ^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не смятам, че си тъп само отговарям каква може да е причината ^

OК!! ;)

Някой най-накрая ще кажели как да го оправя??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало пробвай с пре-инсталация на mp-то за Windows да не говорим, като деинсталирай старата версия и на чисто сложи нова. Не мисля че е от Win-a  а може сървара както споменах да те баннал някой случвало ми се е на VC-MP и без бан един сървър да зарежда на празен ход.

А за автора на темата ако ползваш пиратка от замунда трябва да е оригинална без никакви модове по нея.

Те този ме сцепи от смех с тая пиратка :D, А дано тракерите да има в тех безплатни пиратки за косовете на село за селскостопанска защита. :lol6::champagne1:

Редактирано от ST305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имах предивд без модове не оригинална ама :D моя грешка имам 100 неща на главата си за които да се тревожа случва се :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало пробвай с пре-инсталация на mp-то за Windows да не говорим, като деинсталирай старата версия и на чисто сложи нова. Не мисля че е от Win-a  а може сървара както споменах да те баннал някой случвало ми се е на VC-MP и без бан един сървър да зарежда на празен ход.

Те този ме сцепи от смех с тая пиратка :D, А дано тракерите да има в тех безплатни пиратки за косовете на село за селскостопанска защита. :lol6::champagne1:

Компа го бях преинсталкал преди 3 месеца! Играта си вървеше докато брата му заби в един сървър и ресна компа и от тогава нито СА-МП ме пуска в сървари нито на Сингълпеър да си играя!!! 

А колкото до бан не съм баннат щото от лаптопа си влизам на всякъде и сме с едно и също ИП:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Plamen Traikov
      Хора, препоръчайте ми готов комп. или сглобен без значение, искам да играя FIFA 17, Witcher 3, CS GO, Battlefield 1, GTA 5... благодаря
    • от Roki_03
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        Предлагам хостинг на SA-MP сървъри!
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Предлагам хостинг на SA-MP сървъри,срещу минимално заплащане по договаряне в PAYPAL или Еконт!!!
      Спецификации на компютъра:
      Windows 8.1 64 bit
      4 GB RAM
      500 GB HDD
      SPEEDTEST.NET:
      Без хост- http://www.speedtest.net/result/5588915430.png
      При хостнат сървър- http://www.speedtest.net/result/5588907530.png
      Порт 7777 или кайто вие си изберете!
      Което е напълно дастатъчно за хостване на един SA-MP сървър с над 50 човека!
      Цената включва:
      Хостинг;
      IP+порт 7777 (или друг);
      Часовете за хостинга ги определяте вие [пример]24/7,12/7 и т.н.;
      Цената е по договаряне;
      Има и поддръжка!
      1 ден БЕЗПЛАТЕН тест!!!;
      Изисквания:
      Да имате собствен мод!;
      За повече информация:
      телефон:0883310062;
      ls-Лично съобщение;
    • от Roki_03
      Здравейте,търся админ система за самп сървър!
      Изисквания:
      да има диалози за ригистер и логин
      Да е 6 левълна (може и 5)
      Level 1
      Level 2
      Level 4
      Head (не е задължително)
      Owner
      да има командите /mute,/unmute,/jail,/unjail,/ban,/unban и други!
      Ако може да е на български ще е добре ако не може и английска 
      Горе долу да е като на BGSAMP.NET (Не е реклама).
      Благодаря предварително!!!

• от Roki_03
      Здравейте,
      Търся готов SA-MP сървър на български език.Няма значение какъв вид е сървърът само да е на български език.
      Примери:
      Този
      Този
      Този
      Този
      Този
    • от Roki_03
      Защо сампа ми крашва.Моля помогнете.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.