Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Gogo111

Интернет връзка

Препоръчан отговор

Здравейте,как да свържа другия си компютър към интернет с рутер.Преди да го преинсталирам имаше интернет.А въпроса ми е как да го свържа отново към рутера?

Марка на рутера :   TP-LINK WR740n

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,как да свържа другия си компютър към интернет с рутер.Преди да го преинсталирам имаше интернет.

След новата преинсталация,му липсва  драйвър за безжичния адаптер...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този драйвър от къде мога да го инсталирам? от диска на рутера ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С windows xp съм на другия компютър,затова питам как го инсталирам или от къде да го намеря този драйвър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

С windows xp съм на другия компютър,затова питам как го инсталирам или от къде да го намеря този драйвър

Това е драйвер за безжичния адаптер, а не за рутера. Към адаптера трябва да си имаш диск със драйвера или напиши модела на адаптера, за да го потърсим. Да не си случайно с лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,как да свържа другия си компютър към интернет с рутер.Преди да го преинсталирам имаше интернет.А въпроса ми е как да го свържа отново към рутера?

Марка на рутера :   TP-LINK WR740n

Въпросът ти е неясен. За какъв тип връзка става въпрос- по кабел или безжична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът ти е неясен. За какъв тип връзка става въпрос- по кабел или безжична.

По-кабел

Не,не съм с лаптоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

По-кабел

Не,не съм с лаптоп

Тези неща предварително трябваше да ги напишеш. Сега ми прочети отново поста и се постарай накрая да отговориш. А ако не искаш, кажи, за да не си губим времето. Напиши модела на адаптера, с който приемаш безжично интернет.Ако си го купил редовно, с него трябва да има и диск със драйверите. И е желателно да се отговаря по-бързичко, а не на ден по един път.Забелязах, че искате да го вържете по кабел а не безжично. Извинявам се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете модел на дъното (ако ползвате вградената мрежова карта) или ако ползвате външна - кажете каква е?

Вероятно след преинсталацията не сте инсталирали нужните драйвери.

И аз лично не разбрах каква Ви е операционната система на проблемния компютър?

Ако не знаете марките и моделите или не можете да отворите компютъра и да погледнете - покажете скрееншот от Аида64 в частта дънна платка например...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези неща предварително трябваше да ги напишеш. Сега ми прочети отново поста и се постарай накрая да отговориш. А ако не искаш, кажи, за да не си губим времето. Напиши модела на адаптера, с който приемаш безжично интернет.Ако си го купил редовно, с него трябва да има и диск със драйверите. И е желателно да се отговаря по-бързичко, а не на ден по един път.Забелязах, че искате да го вържете по кабел а не безжично. Извинявам се!

Но по принцип си прав, че трябва да си напише модела на лан картата, особено, ако е допълнително слагана на слот. Моята  вградената изгоря и сложих външна и без ръчно да инсталирам драйвера , не се разпознава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Кажете модел на дъното (ако ползвате вградената мрежова карта) или ако ползвате външна - кажете каква е?

Вероятно след преинсталацията не сте инсталирали нужните драйвери.

И аз лично не разбрах каква Ви е операционната система на проблемния компютър?

Ако не знаете марките и моделите или не можете да отворите компютъра и да погледнете - покажете скрееншот от Аида64 в частта дънна платка например...

"С windows xp съм на другия компютър,затова питам как го инсталирам или от къде да го намеря този драйвър"

Краси, ето! Аз се отказах да му отговарям, понеже забелязах че след последният ми пост е активен в темата, но мълчи и не казва нито дума. А изрично това го предупредих, че хората не са слободни да чакат да се накани питащият.Тия хора не разбраха, че тук всичко е на добра воля. А най- лошото е, че нямат елементарни познания, как се пита.Дано си оправи проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно компютъра е на ФБР и автора не е длъжен да си издава хардуера , поради тази причина ще му предложа средство , ако може на друг компютър да изтегли и запише на диск

DriverPack Solution 13 R380 DVD Edition

Пускаш го на проблемния компютър и инсталираш всичко което ти предложи за твоята ОС  в случая ХР - ако не ни будалкаш естествено :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.