Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да си купя машина за до 1700 лв. и искам да е най-доброто за тези пари! Посъветвайте ме , аз съм се ориентирал към Lenovo или Acer,но все нещо не ми достига да се реша , кой би бил по-добър и кой би ми създал по-малко проблеми.(охлаждане, и външни хардуерни проблеми.) Лапота ще се използва за всичко, но за игри трябва да бъде предназначен основно! Изчетох супер много из сайтовете ии вече не знам какво да правя. Колебанията ми са между http://www.speedcomputers.biz/product/laptop-acer-aspire-v3-772g-747a8g1tmamm-8gb-gtx-760m-2gb-preorder/  и евентуално този http://www.speedcomputers.biz/category/laptop-lenovo/offset70/?sort=Price&direction=ASC или версията ми без FULL HD. Кой би бил по-добър при охлаждането , дали  при 17 инчовия на acer би позволил добра производителност  при игра с full hd резолюция. И нещо за тъч падовете да споменете , кой е по-добър и идобен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ейсъра е добър избор. Бих предложил и това. Процесора не е Хасуел, но е един от най-добрите. Сериозен плюс са 3-те години гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ейсъра е добър избор. Бих предложил и това. Процесора не е Хасуел, но е един от най-добрите. Сериозен плюс са 3-те години гаранция.

И аз мисля acera да бъде !  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Ейсърът е по добрият вариант, а и цената е добра и е на промоция. Имайки в предвид че наскоро го гледах същият в друг сайт с по слаба видео карта, по малко рам и с по слаб процесор на същата цена. Пък и го водят че е за игри, ако изобщо може да се каже за лаптоп че е за игри де. Просто истината е че игрите вървят по добре на настолни машини и това си е, но ти си решаваш все пак  :)

Поздрави!

П.П. Всъщност сега като видях по подробно офертите Ейсърът е направо супер! Слагаш му един уиндоус и е бомба! Дано само с тези токова мощни компоненти да има и ефективно охлаждане, въпреки че ако повярваме на ревюто му и този проблем е решен. Тъч падат също ми изглежда хубав и удобен, а и е мултитъч. По дизайн ми напомня на този на МакБук Про на Епъл. Клавиатурата също е добра.

Редактирано от totkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

И аз мисля acera да бъде !  :)

Да ви спомена - същият модел, окончаващ на 1 - разлика - i5 процесор, а резолюция 1920х1080, с възможност за поставяне на SSDдиск - цената е около 1350 лева.Погледнете и него евентуално. За този - един глас от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата седмица купих на дъщеря ми същия модел на Ейсър,но с SSD.Сложихме му осмица и засега се държи перфектно.Единственото по-особено на модела е,че тъчпада е един цял модул.В долната си част няма отделни ляв и десен бутон.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Миналата седмица купих на дъщеря ми същия модел на Ейсър,но с SSD.Сложихме му осмица и засега се държи перфектно.Единственото по-особено на модела е,че тъчпада е един цял модул.В долната си част няма отделни ляв и десен бутон.

E!!! От мен честито. За мен е чудесна машинка и ми харесва много.SSD - то допълнително ли го слагахте или си беше с него?Има опция със и без него, затова Ви попитах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E!!! От мен честито. За мен е чудесна машинка и ми харесва много.SSD - то допълнително ли го слагахте или си беше с него?Има опция със и без него, затова Ви попитах.

Благодаря.Моделът се продаваше с 120 GB SSD,но без операционна система.Нея я закупихме допълнително.Зарежда се за три секунди.

Редактирано от geneviev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eми благодаря ви , че ми обърнахте внимание и май последно ще е Acer ,но ни се знае до последно ще се ровя и чета .А за тъч пада четох , че не е мулти тъч!? На бг ревюто го спомената ако не се лъжа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не виждам какъв проблем намираш в посоченият модел, защото преди теб инженерите от фирмата са мислили много по този въпрос. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eми благодаря ви , че ми обърнахте внимание и май последно ще е Acer ,но ни се знае до последно ще се ровя и чета .А за тъч пада четох , че не е мулти тъч!? На бг ревюто го спомената ако не се лъжа.

Мултитъч е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще взимаш Ейсърчето гледай само да не изпуснеш промоцията на модела, че иначе е 2 бона ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.