Премини към съдържанието
Maria_di

Tърся книга или уроци за Мултимедия и работа с мултимедийни продукти

Препоръчан отговор

Tърся книга или уроци за Мултимедия и работа с мултимедийни продукти. Общи сведения за мултимедията. Мултимедиен хардуер. Мултимедиен софтуер изобщо всичко свързано с мултимедията и работа с мултимедийни продукти. Много ще съм ви благодарна ако някой може да ми помогне.

Благодаря предварително

Редактирано от Maria_di (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много общто е зададен въпроса...

За да ти помогнем се конкретизирай ... Има доста софтуерни продукта за направа на мултимедиини презентации .. някой са лесни за усвояване но и не толкова добри какъвто е случая с PowerPoint... други са много добри и почти универсални каквито са продуктите на Macromedia : Macromedia Authorware 7, Flash Professional 8, Macromedia Director MX 2004... Има и други продукти... зависи дали презентацията ще ти е поточна или ще има възможност за навигация от страна на клиента ти...

Знам че ти нахвърлях на пръв поглед излишни неща... но повярвай ми не са...

Оточни какво точно ти минава през главата да правиш .. за какво ти е тази информация .. и може и да ти се помогне...

Съвет... Колкото и да ти се види сложен продукт ориентирай се към Flash Professional 8, възможностите му са огромни става за презентации и за уеб.. за телевизия а напоследук и за някой модели GSM. Лесен е за визуализация на различни платворми .. нещо което доста хора пренебрегват и после се излагат на презентирането на продукта си...Намира се литература по книжарниците за него .. и се полва масово ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересува ме всичко за мултимедията като общи понятия – Какво е мултимедия, какво обхваща мултимедията( аудио , видео, презентации, анимации….) мултимедиен хардуер, мултимедиен софтуер – като теория . Имам да пиша за тази тема „Мултимедия и работа с мултимедийни продукти”. Търся всичко свързано с темата.

Благодаря ти за софтуерните продукти за презентация , които си написал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че мога да ти помогна .. аз не съм теоретик ... Но от това ковто съм търсил на тази тематика ... "за мултимедията" като теория .. начин на възприятие и изграждане попаднах преди време само на една смешна статия на някаква преподавателка от Софииския университет... поне аз не съм намирал литература на конкретната тема.. Мисля че няма и сериозни курсове на тази тематика ..

Опитай да намериш информация на руски саитове .. Успех... :bye:

Ако имаш някакви конкретни въпроси се обади ... дано да мога да ти помогна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за съвета.

Между другото почнах да се занимавам с FlashMX 2004

а относно "Ако имаш някакви конкретни въпроси се обади " , ще се възползвам. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти 50 БГ урочета както и 5 учочета за начинаещи ;)

:)Натисни МЕ ;)

Редактирано от CoMMeRCiAl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.