Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, дойде време и за пералнята, спрях се на цък , не заради друго а заради голямата гаранция от 55 месеца... Моля ако имате конкретни мнения и препоръки да споделите, ще ви бъда благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вкъщи имаме два модела на FAGOR като едната е 7, а другата 9 годишна. Никоя от двете не се е разваляла и жените са много доволни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази: hotpoint-ariston! По-удобна е и по-здрава от силно разпространените с преден капак! 

За съжаление трябва да е със преден капак, мястото е ограничено точно за пералня!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление трябва да е със преден капак, мястото е ограничено точно за пералня!

В какъв смисъл ограничено! Над пералнята ще има някакъв плот ли! Иначе тази, която ти предложих е по-тясна на размери, но малко по-висока и трябва да се предвиди място за отваряне на капака!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл ограничено! Над пералнята ще има някакъв плот ли! Иначе тази, която ти предложих е по-тясна на размери, но малко по-висока и трябва да се предвиди място за отваряне на капака!

Поръчах пералня днес, на LG е. Дано излезе читава :). (10 години на мотора, който е закачен за барабана, без ремъци и други чудеса, дано не се пукат тръби, да се разваля електроника и тн. :) ) От тази която ми предложи няма как да се възползвам, имам пространство пригодено точно за пералня със предно отваряне, затова и съм се насочил към такава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.