Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте:Искам да избера за детето телефон до 150лв.По възможност камерата да е минимум 3.2 мегапиксела,да има светкавица и wi-fi?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре скъп и да върши работа отколкото евтин и детето да не е доволно и да ти мрънка после, че камерата не бива и интернета едва се хваща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре скъп и да върши работа отколкото евтин и детето да не е доволно и да ти мрънка после, че камерата не бива и интернета едва се хваща.

Ха-ха-ха. "Разбирачи" в този форум често се срещат.   Не всеки може да отдели 1000+ лв. за флагман с космически характеристики. А и 3.2'' екран е 100 пъти по-удобен от 5''. Тухла в джоба не ми трябва. ;)   Авторе, погледни Samsung Galaxy Young. Евтино телефонче с прилични характеристики.   Може да се намери и втора ръка за 180. За толкова го намерих, може да потърсиш. :)   Друг вариант е ZTE Blade III, но той е малко по-скъп.   Също може HTC Desire C или HTC Desire 200. В глобул цената на първия доста е паднала.   За момче LG L3 II е симпатичен.   Ако играе игри, Nokia Lumia 520 е чудесен вариант, най-добрият смартфон за парите си! Единственият минус е, че операционната система е Windows Phone.   Въпрос на личен избор. :-) Редактирано от Туинг-off (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам всеки, който 

Ха-ха-ха. "Разбирачи" в този форум често се срещат.

Не всеки може да отдели 1000+ лв. за флагман с космически характеристики. А и 3.2'' екран е 100 пъти по-удобен от 5''. Тухла в джоба не ми трябва. ;)

Авторе, погледни Samsung Galaxy Young. Евтино телефонче с прилични характеристики.

Може да се намери и втора ръка за 180. За толкова го намерих, може да потърсиш. :)

Друг вариант е ZTE Blade III, но той е малко по-скъп.

Също може HTC Desire C или HTC Desire 200. В глобул цената на първия доста е паднала.

За момче LG L3 II е симпатичен.

Ако играе игри, Nokia Lumia 520 е чудесен вариант, най-добрият смартфон за парите си! Единственият минус е, че операционната система е Windows Phone.

Въпрос на личен избор. :-)

за 150 няма ли някой без wi-fi,но с камера 3.2 и светкавица?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за 150 няма ли някой без wi-fi,но с камера 3.2 и светкавица?

Хм, защо ти е без wi-fi? И не, няма. Съвременните смартфони имат wi-fi и 3G. Освен ако не вземеш някой остарял GSM на 7-8 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, защо ти е без wi-fi? И не, няма. Съвременните смартфони имат wi-fi и 3G. Освен ако не вземеш някой остарял GSM на 7-8 години.

Този модел  Sony Xperia Tipo ST21i  http://gsmi.bg/index.php?page=showitem&id=791 какво вие мнението за него.Същия да ли има светкавица,защото в различните сайтове пише,че има,а в други няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този модел  Sony Xperia Tipo ST21i  http://gsmi.bg/index.php?page=showitem&id=791 какво вие мнението за него.Същия да ли има светкавица,защото в различните сайтове пише,че има,а в други няма.

За парите си е добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма светкавица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Далече от "марки" като ZTE. HUAWEI, SANG, DIVA и подобни!

LG за телефони много не ги бива. Ерата на NOKIA отдавна мина. Най-добрите за сега са Samsung и HTC.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

LG за телефони много не ги бива. Ерата на NOKIA отдавна мина. Най-добрите за сега са Samsung и HTC.

Да, ама според теб! Не трябва да си толкова категоричен, щото хората ще си помислят, че си си купил от всички модели, по един брой! Аз не съм фен на iPhone но кажи, кое му е лошото на този телефон? Купували го предимно американците? Купуват го хора, които имат пари и не е по скъп от Самсунга. Че цената му е надута в България, си е вярно. Май не ги разбираш телефоните!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ZTE. HUAWEI са едни от най-големите производители на телефони в света! (и поне за първите, не само за телефони) Виждал съм на приятел ZTE и той беше много доволен от телефона, а е човек, който разбира, а и на мен ми хареса. Изобщо не можеш да ги слагаш в категорията на лошите телефони.

Tipo-то е много добро телефонче, идеален за дете (пораснало). Имам и Tipo и Tipo Dual. Моето мнение - много пъргаво телефонче, непретенциозно, но достатъчно добро за парите си. Конструкцията му е доста здрава, пак според мен. Няма светкавица, което обаче не е недостатък, тъй като тези светкавици при снимане в тъмното и без това не вършат никаква работа, по-добре изобщо да не се правят снимки! Дори не при тъмно, дори да е мрачно времето, не стават хубави снимки, а светкавицата само още влошава положението и го казвам не за Tipo, а за телефони с 5 и 8 MP камери, които са ми попадали. Единствения смисъл е светкавицата да се ползва като фенерче, но и за това има решение - осветяване на максимална яркост от екрана, за което има най-различни приложения. Не съм обаче много в крак с цените, но ме съмнява, че за 150 лева ще намериш какъвто и да е нов телефон от читав магазин, с Android...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малък офтопик:

Ти ползвал ли си някоя от марките, които отрече така категорично?!?!

За другите изброени не знам, но аз лично вече втори месец единия ми апарат е Huawei Ascend P6 и съм перфектно доволен от параметрите му, държеливостта на батерията, производителност и т.н.

Лично в моята класация това е апарат, който оставя на заден план в много аспекти  повечето модели на Самсунг и HTC във високия клас.

Оф, сега виждам, че и LG си оплюл.

И по какво реши, че много не ги бива?

Извинявам се на автора за офтопика, но след отговора на колегата спирам със спама.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: По - голяма глупост не бях чел наскоро във форума. :):offtopic_s:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В*али комп. имаха за 129 лв Gigabyte G1315-2 карти,3.5" екран,5 Мпикс кам.със светкавица,wi-fi,изглежда масивен и скъп.Минуси-пада бързо бат.,ако си с двете карти;мисля е с 256 рам,но може и с 512 да е;екранът не е много добър (на детето едва ли ще му направи впечатлемие),а и на влажни пръсти не хваща.На моите дечурлига им взимам такива евтинджоси,че често ги трошат,ама ги пускам по пързалката,че са скъпи :).

Да,имат го,но по-скъп с 60...стотинки :) -G1315.Писан е с Li-ion,но е с Li-pol батерия.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плюйте си колкото искате. Не случайно едните са тройно по-евтини на места и с 2 пъти по-големи характеристики. Разликата е в качеството.

И не случайно телефон за 1000 лева е по-добър от такъв за 300 като функционалност и перспектива за ъпдейти на андроида и доста други неща. Затова си има висок, среден и нисък клас.

Аз съм дотук по темата. с времето ще разберете горчивата истина, но тогава няма да се сетите да пишете тук.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: По - голяма глупост не бях чел наскоро във форума. :):offtopic_s:

Значи не си следил бисерите на автора и предложенията му като решения. Той е специалист по нестандартни решения ! След които форума изпада в бурен смях.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плюйте си колкото искате. Не случайно едните са тройно по-евтини на места и с 2 пъти по-големи характеристики. Разликата е в качеството.

И не случайно телефон за 1000 лева е по-добър от такъв за 300 като функционалност и перспектива за ъпдейти на андроида и доста други неща. Затова си има висок, среден и нисък клас.

Аз съм дотук по темата. с времето ще разберете горчивата истина, но тогава няма да се сетите да пишете тук.

По тази твоя логика, защо не си споменал Apple сред "най-добрите", понеже те също правят телефони от висок клас? Всъщност сам си противоречиш с това мнение, казваш че Samsung и HTC са най-добрите, но дори и те правят бюджетни телефони.

П.П.: Извинявам се за офтопика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да питам иначе,като цяло успешен ли е откъм проблеми и тн. Кой подобен ще препоръчате,като алтернатива в същият клас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да питам иначе,като цяло успешен ли е откъм проблеми и тн. Кой подобен ще препоръчате,като алтернатива в същият клас?

?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднага ще ти отговоря вместо колегата - iPhone - един и същи продукт всяка година, при това на "космически" цени... 

Да, ама според теб! Не трябва да си толкова категоричен, щото хората ще си помислят, че си си купил от всички модели, по един брой! Аз не съм фен на iPhone но кажи, кое му е лошото на този телефон? Купували го предимно американците? Купуват го хора, които имат пари и не е по скъп от Самсунга. Че цената му е надута в България, си е вярно. Май не ги разбираш телефоните!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Веднага ще ти отговоря вместо колегата - iPhone - един и същи продукт всяка година, при това на "космически" цени... 

За  iPhone - съм написал това: "Купуват го хора, които имат пари" И с него, както и с другите съм дал пример. Той ако не върши работа, първото условие, че няма да струва 1500 лева. Иначе и аз съм с Android - Sony Xperia E. Върши ми чудесна работа като за телефон и е много удобен в ръката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е работата, че наистина не струва толкова реално - просто няма за какво!;-)

За  iPhone - съм написал това: "Купуват го хора, които имат пари" И с него, както и с другите съм дал пример. Той ако не върши работа, първото условие, че няма да струва 1500 лева. Иначе и аз съм с Android - Sony Xperia E. Върши ми чудесна работа като за телефон и е много удобен в ръката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.